Jump to content
PirateClub.hu

Csajozási help:)


ps2fan
 Share

Recommended Posts

  • Replies 498
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nem tom:( Egyik "barátnőmmel" megegyeztem... Hogy megkérdezi hogy mi a vélemény rollam...Áh e Titanic dvd(másolt) mire nem képes...:D Ha Jót mond folytatom he nem akkor vége...

Link to comment
Share on other sites

Hajrá! Na az én barátnőm kiakasztott(aki megkérdezte volna) Úgyhogy akció lefújva és tovább várok!

És mit mondotta a csaj?

Link to comment
Share on other sites

Na és mi a szitu?:S Apropó 1 kérdés, ha van 2 csaj és mindkettő most szakított nemrég, de én mindenképp szeretnék összejönni valamelyikkel, de ők most fullra nem akarnak senkivel se összejönni, mivel nagyot csalódtak. Tehát felejtsem el őket végleg?:S És úgymond keressek mást?:S Mert már fullra nem tom mit csináljak:S

Link to comment
Share on other sites

Slypeg: tudod azt nem értékelik a csjaok, ha te rögtön úgy állsz hozzá h "csaj kell csaj kell" és ráhajtasz mindenkire, él és mozog. Aki nemrég szakított, annak időt kell hagyni. Majd jön az,ha jönnie kell. Ha elé rohansz, lehet,hogy inkább elszalasztod.

Link to comment
Share on other sites

Ja sztem is .. da ha megpróbálod vígasztalni és beszélgetni vele akkor megtudod hogy tényleg olyan fontos-e neked vagy félreismerted ha 1. akkor törődj vele...

Link to comment
Share on other sites

Mert talán itt vagyok 21 éves és szeretném lekötni magam már egy csaj mellé, de véglegesen:) remélem érthető vagyok és nem akarok gép előtt punnyadni se:S

ehhez 2dolgot füznék hozzá, először is, oké , találsz 1 csajt, tételezzük fel ő az igazi neked, jól megvagytok , de a csaj nem akarja lekötni még magát komolyan , mert fiatal, élni akar , bulizni, nem otthon ülni és gyereket nevelni, akkor meg mit ér a görcsölés, kb mint halottnak a csók.

Másodszor meg ne ülj a gép előtt állandóan, olvassál, kertészkedjél, vagy bármit, de szerintem az lenne a legjobb, ha elmennél , másik városba tanulni , vagy dolgozni... , aztán esetleg ott találsz 1 csajt aki hasonlóan gondolkodik , mint te.

Link to comment
Share on other sites

Slypeg nem értelek. Milyen tanácsot akarsz még mégis?

Szedd össze magad, ne sírj folyton,hogy nem mész töbebt msnre,se iwiwre, szar az élet stb, hanem tegyél ellene. Szórakozz pl, járj bulizni, kocsmázni, sportolni, haverokkal mindenfelé.. Másrészt aligha találsz valaki olyant,aki huszon egynehány évesen le akarja kötni az életét. Ennyi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...