Jump to content
PirateClub.hu

Csajozási help:)


ps2fan
 Share

Recommended Posts

  • Replies 498
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

most vette észre a tegnapi sms-t (amibe az volt hogy szeretnék személyesen találkozni vele)és azt mondta "bocs , de nem..."De azt mondta hogy barátok lehetünk de többet nem akar...és a pirulást megfázásal magyarázta magyarul idő kell neki:P

Link to comment
Share on other sites

hát sajálom hallod szerintem ne erőltessed ezt a dolgot ha azt mondja hogy csak barátok akkor magyarul nem kellesz sajnálom de biztos van mégy olyan lány aki teccik :D másnak is mondtam ma én nékem is modntak fel a fejjel ember :D

Link to comment
Share on other sites

Én nem értem ezt a lányt pedig nagyon úgy tűnt hogy akar valamit!! Vagy lehet hogy akar csak nem meri! :)

Ne csüggedj!! Én még sz*rabb helyzetben vok, nem elég hogy megyek bálba, hanem még náluk alszom és ott ebédelek, most látom először a szüleit!!! S nem jövünk az utóbbi időbe valami jól ki a barátnőmmel! <_< Szakítás jobb lenne asszem!! :D De lehet azért gondolom ezt mert 1 násik lány el csavarta a fejem!

Szal nehéz dolgok ezek kitartás kell hozzá!! :)

Link to comment
Share on other sites

PEdig tényleg tetszet na m1 holnap elkápráztato fociba met belerugom az összes dühöm abbba a bőrdarabba:)Szegény kapust előre sajnálom:P

jah és töröljem a topicot?

Link to comment
Share on other sites

Sztem csak az idt akarta húzni mert az "azért pirulok el mert meg vok fázva" elég sokmindent elárul:P

Mondjuk legalább nem hazudott nagyot:Ppl azt is mondhatta volna hgy nem is igaz:P Na jó éjt annyi gólt lőjjek ahányan drukkoltatok nekem:P

Nézek vki mást az osztályból de nem ilyen nyuszit:P max féltékeny lesz:D

jó8

Ps2fan

Ja és kössz mindenkinek:P

Link to comment
Share on other sites

most nem azért de 1 12,5 éves lány, nem tudja még , hogy mit akar nem azért de 1 20éves csaj se mindig tudja... legyünk barátok , hát már innen látszik , hogy 1 csajról beszélünk, minden csaj ezt a silány kifogást hozza fel, ha valakivel nincs kedve járni... valaki ezt komolyan gondolja? Amugy a másik csajt az osztályodból nem ajánlom, osztályon kivül is létezik csaj. De ezen a legyünk csak barátokon , huu de kitudok bukni... najó ennyit erről , nincs kedvem felhúzni magamat.

Link to comment
Share on other sites

Na 4gól 2 kötő 4 gólpassz:PMondtam hogy ideges vagyo:D 12-5 :P A csaj meg oda jött hozzám és gratulált :blink: Én ezt már nem értem:P

Link to comment
Share on other sites

12.5 évesen nem hiszem, hogy egy LÁNY tudja mi is a helyzet. Nálunk 13-14 évesek vannak, na azok már azért tudják a dolgot és nem ilyesmiket csinálnak, bár én se tudok kiigazodni egyen :(

Szerintem ha jó kapcsolatod van vele, menj oda hozzá és kérdezd meg tőle, hogy akkor mit is akar. Drukkolok! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...