Jump to content
PirateClub.hu

Csajozási help:)


ps2fan
 Share

Recommended Posts

  • Replies 498
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

És tgyük fel, ha egyszerre több csaj tettszik és ha mindkettő elérhetelen lenne számomra, hogy összejöjjek velük, akkor ha mindenképp szeretnék valamelyikkel összejönni, hogy lehetne azt megtenni?:S Tegyük fel egyik csaj de tényleg full extracool csaj.

http://image2.myvip.com/users/0098/0098234...67219621133.jpg

Itt az egyik aki szerintem kissé túl jó csaj lenne hozzám:S És ismerősöm.

Tehát mit tanácsoltok, hogy mit csináljak? Hagyjam vagy küzdjek meg érte és mutassam meg, hogy férfiból vagyok még akkor is ha nem ütöm meg a pasiszintjét?:S Nektek sok szerencsét a csajozáshoz és Valentin napig csajozzunk be mindenképp:)

 

Link to comment
Share on other sites

Slypeg!az utóbbi!!semmi képpen ne add fel próbálkozás nélkül ;)

ps2fan!egy lány arra vágyik h vki kicsit törődjék vele,foglalkozzon vele az ismerősein kívül...bár én is férfiból vagyok szal nem tudhatom,

de! kellő odafigyeléssel és kitartással meg egy két szellemes ötlettel megkapod azt amire vágysz ;)

Link to comment
Share on other sites

Hy!

Hát ps2fan énis csak szurkolni tudok!!! Az egész Pirateclub veled van jobb ha tudod! :D

Jah és a holnapi napodhoz annyit, hogy amikor rákerül a sor, hogy beszélsz vele, akkor nehogy eltántorítson akármi is. Igaz, könnyű így mondani de tényleg ha meglátod akkor gyorsan menj oda, mert ha picit is megállsz gondolkozni hogy "vajon tényleg oda merek-e menni" akkor kicsit beijedhetsz és elúszik. (rem. nem így lesz) Utána várhatsz a köv. alkalomra! (saját tapasztalat a múltamból :D)

 

Szal hajrá, hajrá, nemkell félni, nem fog fájni! :)

Link to comment
Share on other sites

Szija!

Figyuzz ide ps2fan szerintem a köritésnek igazából a helyzet adja dolgot ugye az sem mind1 mikor és hogyan adod oda neki a az ajit :D mer pölö ha suliban történik meg a dolog akkor szerintem hivjad félre hogy beszélni szeretnél vele és modnhatod neki hogy ne haragudjon hogy igy elhivtad de szeretnél neki adni valamit. Oda adod neki szintem tuti megköszöni és elfog pirulni meg szerintem te is az leszel ;) (de az nem baj) Aztán sziontem megfogja kérdezni hogym ire fel kapja dolgot akkor meg tudsz neki váalszolni hogy régota teccik meg igazándiból szeretnéd jobban megismerni mint abarátai :D barátnői

ha meg elhivod sétálni akkor meg lementek egy parkba ha lehet akkor egy naplementés időszakban vagynapfelkeltés dologban is ugyanugy mehetne a dolog akár lehet suli előtt vagy suli után a dolog :D

Remélem tudtam segíteni :D

üdv:Marco

Link to comment
Share on other sites

Hát sztem nem kell ajándék mert túl feltűnő és a gon az hogy holnap 1. óra tesi... bár ha a fiúk öltöznek a lányok öltöznek és hamarabb megyek....:) akkor elérhetem mert mindig késik....(az átlaghoz képest)Jah és nagyon köszönöm mindenkinek de most nekem kéne 1-2 olyan duma amivel a váratlan kérdéseket meg tom magyarázni....

Link to comment
Share on other sites

De igen de nem holnapra hanem valentinnapra...

Hagyjuk mert inkább leszek őszinte....Szipi gyere fel mert te csak lány vagy!

Link to comment
Share on other sites

Ez viszonylag igaz de ne becsüljük le a jótündérT:Pminden lány odavan egy csomó dologért erre csak rá jönnek dolgok (sztem)

De sztem azt hogy egy nővel hogy kell bánni nem tudja más jobban csak egy nő:)

Link to comment
Share on other sites

köszi kodax

yah meg én nem becsülöm le szipit csak azért fogadjad meg a tanácsait de ne vakon kövessed öket mer megmondom öszintén nem lehet acsajozást leirni könyvbe. arra rá kell érezned meg midnent igazándiból a helyzet szüli mit modnasz meg mit csinálsz. de velem is előfordult mostanában kétszer is hogyroszkor voltam rossz helyen rossz időben. ha ijen történik akkor menni kell tovább :D és vannak barátaid akikre midnig számíthasz akkor ök segítenek továbbl éni

de ez nem ide tartozik szoval holnapra egy kalappal szurkolok majdan

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...