Jump to content
PirateClub.hu

Csajozási help:)


ps2fan
 Share

Recommended Posts

Szipi versének 1. versszakát sztem pont jön a témához:

Csak annyi a bűnöm, hogy szemedbe néztem

Csak annyi a bűnöm, hogy a csókodat kértem.

De most már mindegy igy kell élni

Titokban szeretni, remegni és félni.

 

Ja és kössz Szipi!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 498
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lekérte a számom:Pmostmár tudja:(pedig személyesen akartam mondani...egyéb infó most én se tok csak sms-t kaptam:(Rem kapok 1 esélyt

Link to comment
Share on other sites

szija szép estét ne haragudjatok de csak msot értem haza :S dolgoztam de itt nem ez a lényeg hanem amig bent voltam filoztam adolgon és szerintem menj a szeme elé és mond el mi a fene van veledd mit érzelm it gondolsz igy meg ugy (tudom nagy lelkierő kell hozzá de gondolj bele jobb mégha el is utasítm int hiu ábrándokba bizni hidd el ez igy van az évek meg a tapasztalat.... :D :S :P )Ugyis nem sokára jön a névnapja meg jön a valentin nap is szoval lesz indokod mér ajándéjkot venni cisnálni neki és közben megtudod enki mondani hogy nmi a helyzet. addig meg beszélgesssél vele hogy s mint megé rdeklödjél miket szeret cisnálni (oylan alapozo dolog a továbbiakhoz) :D

ma ennyi jutott melo közben az eszembe :D nem tudom szipi hogyl átod a dolgot igaázból én csak kutakodok a nöi lélek megértése könyvben :D majd a fönökasszony elmondja hogy gondolja a tanácsaimat :D

 

u.i.: a versről anynit hogy abban is van valami hogy az éremnek két oldala van de talán én nem igy küdltem ovlna el neki :D de igy is kiderült adolog :D igyhát csak jol jöhet ki a dolog vagyis remélem :D

aztán léccives értesítsél mire jutottatok

SZURKOLOK

jo éjt midnenkinek :D

Link to comment
Share on other sites

OKé Hát még nem kaptam sms-t tehát valszeg ő is beszélni szeretne velem ....:P(az már más kérdés hogy miről:D)

És kössz hogy csak rjtunk jár az eszed:D meg ilyenek:P rem már nem kislány és fölfogja hogy mi van:Pmondjuk a tuadakozót fel tudta hívni:D

Link to comment
Share on other sites

De pl ha megkérdem (holnap valszeg meglesz) hogy ha rád nézek miért pirul el és ha ő meg pl azt mondja hogy "Haggyál már" akkor mi van? <_<

Link to comment
Share on other sites

És elmondod hogy hogy kérdezzem meg tőle vagy akármi hogy figyeljek rá , hogy érezze hogy nem szivatni akarom meg nem azért mert jó csaj és menősködni vele...?(sry de amatőr vok ...sőt...)

Link to comment
Share on other sites

1 szál rózsa és pl csinálnék neki egy karkötőt vagy egy széb brost... nem túl nehéz bár lehet korfüggő is...Piratén vannak könnyvek . Nézelődj!

2 új kép:

http://kepfeltoltes.pirateclub.hu/pics/3daef928fdb46e8fa0b73b3559f217b168358947.jpg
http://kepfeltoltes.pirateclub.hu/pics/19f49fb60ccea64cb2df04b50d69ecd252364295.jpg

Én vágtam pintal:P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...