Jump to content
PirateClub.hu

Csajozási help:)


ps2fan
 Share

Recommended Posts

Hát én 13 éves ok és tetszik egy 12.5 éves osztálytársam aki nagyon szép lány.az érdeklődési körünk kb stimm.A baj hogy ,Pajzsmirigy hormon túltengésem van (magyarul igen erős alakat vagyok) és így elég kis esély van rá hogy tetszenék neki...Vmi olyan megoldást szeretnék amivel közelebb tudok hozzá kerülni és netánbevágódhatnék nálla....Feltünőbb dlgokat hanyagoljátok mert igen selejt osztályom van:P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 498
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Elég az, ha baártian. De személyesen is kéne.

 

Szerintem a mai emberkéknek kicsit el kéne szakadni a neről.. csajozáskor mindenképp. Kisarkítva úgy is fogalmazhatnék, nem a fogalmazásodba és nem a betűszínedbe kell hogy beleszeressen egy csajszi. Vagy mégjobban kisarkítva a nyelved nem tudod átdugni a monitoron. De visszatérve:

 

Legyél olyan az ÉLETBEN, mint msn-en de élőben is beszélj vele rendszeresen és minél többet. EZ hozza össze az embereket.... az eredményekből látod majd te is :)

Link to comment
Share on other sites

Hát ebben an vmi .... de ha suliba beszélek az veszélyes mert utánna jön a blikk:D

ha meg mondjuk suli után utánna megyek akkor nem veheti tolakodásnak:D?

És nem is tudom elég gáz lenne ha ülnénk 1más előtt és mosolyognánk mint két körte és nem csinálnánk semmit csak beszélnénk a semmiről...

Link to comment
Share on other sites

ps2fan!

nemsokára jön a valenti nap(febr.14.). az nemcsak a szerelmesek napja hanem a szeretet napja. küldj neki egy aranyos, szívecskés mms képet, és írj hozzá kedves szavakat pl: "egy nagyon kedves aranyos lánynak szeretettel" ez egy jó ajándék, és minden csaj oda lenne érte. engem tuti levenne egy ilyen figyelmesség a lábamról, pedig nem 12,5 éves vok :lol: szipi

Link to comment
Share on other sites

Szerintem is aranyos kis figyelmesség lenne az mms, de lehet hogy ő úgy érzi ez a "kapcs" még nem érett meg erre :)

 

"ha meg mondjuk suli után utánna megyek akkor nem veheti tolakodásnak:D?" Beszélgessél vele hazakísérés közben, nem követned kell mint egy nyomozó jóember :D Szerintem tuti nem venné tolakodónak :)

Link to comment
Share on other sites

Ez a csajtól függ, h mit szól majd hozzá, h kiváncsiskodtál a telóján. Mert úgy is megkérdezi majd utólag, h honnan tudtad meg a számát! Szerintem simán cseréljetek számot, ha megkérdezi, h miért, akkor azt mondod, h soha nem lehet tudni mire jó egy telefonszám! Vagy esetleg ha többen vagytok ott, és mástól is elkéred a számát, akkor nem is fog gyanakodni, h mire kell neked!

 

Szerk: Úgy látom, ez már tárgytalan :lol: Sokáig irtam

Link to comment
Share on other sites

Wazz Február 13.-án van a névnapja :)

 

egy igazi csajszika bármilyen meglepinek tud örülni, csak az a fontos, hogy gondoljon vki rá. meglepizheted egy mozgó zenélő képeslappal is akár ha tudod az e-mail címét és van jawa megjelenítője, ha nincs akkor sima mozgó képeslapot. vagy feltölthetsz neki egy szép számot, vagy letölthetsz egy gyönyörő virágcsokrot ábrázoló képet, és azt elküldöd e-mailban csatolva stb....... a lehetőségek tárháza végtelen.

 

én nagyon örülnék annak ha engem a figyelmességgel kitűntetnének, már ez levenne a lábamról, nemhogy még az ajándék. :rolleyes: szipi

 

Link to comment
Share on other sites

Vki segít hol találhatok jó szerelmes szöveget?És milyen kedves dolog hozható ki egy 500-as ból?

nekem van egy klassz ötletem! :) veszel egy nagyobb üveges képkeretet 18x23-at, olcsón lehet kapni az ausanban vagy tescoban, szétszeded az üveg és pattintós részét, a papírra ráírsz egy gyönyörű verset, majd vissza az üveg a csatokkal együtt, és lehet is csomagolni az ajándékot! ettől turira elolvad a csaj!

de ha kell, akkor adok neked sok szerelmes verset is amivel tudsz udvarolni neki! csak szólj, és beírok neked vhova párat vagy pm-ben elküldöm ha akarod. szipi

Link to comment
Share on other sites

www.netorian.hu

itt sok sok idézet van válogathatsz :D amugy télleg a képkeret az egy jo ötlet.

amugy télleg ha sokat ebszélsz vele msn-en akkro esetleg célozgathatnál hogym i lenne ha elmennétek egyet sétálni vagyvalami hasonlo megmutatnád neki a várost vagy mittom én csak ugy és azt ugyis látni fogod hogy vevő lenne a dologra ha igen akkor királyos vagy :D

sok sikert a csajszehoz

Link to comment
Share on other sites

én is úgy csináltam ahogy Marco mondta...rengeteget dumáltunk aztán 1szer este elhívtam egy közeli játszótérre :)

A hinta természetesen meg tette hatását kb másfél órán keresztül dumáltunk mindnről...nagyon szép kis este volt...

amit még ajánlani tudok azok a Teázók+Kávézok...kis füstölő,hangulatos zene,forró tea...sztem az nagyon hatásos,legalábbis nálam az volt...bár ez függ a csaj stílusától is ;)

aztán Hajrá...ha sikerült mindenképpen írj!

 

Legjobbakat!

kodax

Link to comment
Share on other sites

Nagyon köszi a tnácsokat akit érdekel itt egy kép

a bal oldali de nem fikázni:PP

Ja és tényleg jó ötlet az a photoshoppos cucc...:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...