Jump to content
PirateClub.hu

Csajozási help:)


ps2fan
 Share

Recommended Posts

  • Replies 498
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja én sztem is! Jó elmondod mi a szitu meg minden...De utánna minek kell mellé a rizsa?Jó én is elmondom hogy mi ven meg minden.. de nem úgy hogy minden egyes másodpercről beszélek... Jó sivesen segítünk nem azt mondom.. de szerintem akkor sem kell itt oldalakat írni arról hogy meilyen szerencsétlen vagy.... Az elhiszem hogy most szar neked és kiöntöd a szíved de akkor sem így kéne.. Ha vmi bajvan írd le nem azt mondom! Írd le a szitut normálisan.. de ne napról napra !Főleg ha a szitu NEM változott...Bocs ha durva voltam!ne vedd sértésnek..De ha így folytatod akkor inkább törlöm a fóru mot mert így semmi értelme.. olan mint az msn pfff

Link to comment
Share on other sites

szia kedves finep! próbálj meg előszőr szemezni vele tartósan, vetesd észre magadat vele. ha tetszel vagy bejössz neki, akkor úgy is visszamosolyog majd rád, és viszonozni fogja a figyelmedet. utána pedig magától beindul minden. szipi

ja de az a baj, hogy a suliban minden osztálynak fix terme van, ahová a tanárok járnak, csak tesi,kémia,biológia infó órára járunk le[mi a 2. on vagyunk ők az 1.n] meg hetente 1x németre, szal nem nagyon járok arra amerre az ő termük van :o, suli után meg nem nagyon látom, mert hétfő,kedd,szerda 7 óra, csütörtök 1,5 péntek 4, és az egyik oszt társa azt mondta hogy max 5 órájuk van egy nap :S

Link to comment
Share on other sites

Hát a tegnapi fellépés után kicsit jobb viszaonyb a vok vele.. mert ó rendezte a próbákat és csak én voltam az egyetlen fiú akim figyelt ráXD Fellépés közben röhögtek rajtunk mint állat mert a fiúk lányoknak a lányok meg fiúknak öltöztek be..Egyik haveromnak meg nekem táncolnom kelletXD Csak rohadtul botlábú vók és mindenki rajtunk röhögött...Miután végeztünk gratulált és néztük egy ideig a többi osztályt ... Utánna fent voltunk egy haverommal a csjjal meg 2 bnőjével , és fakardouztunkXd Jó nap volt...Mindenki jól szórakozott!

Link to comment
Share on other sites

Haverom aki a csaj volt barátnője (a csaj maxul megbízik benne és én is) megkérdezte mi a véleménye róllam... és azt mondta a csaj hogy normális vok de se több se kevesebb nem akar semmit... vége.

Link to comment
Share on other sites

ja de az a baj, hogy a suliban minden osztálynak fix terme van, ahová a tanárok járnak, csak tesi,kémia,biológia infó órára járunk le[mi a 2. on vagyunk ők az 1.n] meg hetente 1x németre, szal nem nagyon járok arra amerre az ő termük van :o, suli után meg nem nagyon látom, mert hétfő,kedd,szerda 7 óra, csütörtök 1,5 péntek 4, és az egyik oszt társa azt mondta hogy max 5 órájuk van egy nap :S

Akkor menj le hozzá szünetekben! Nem ér meg neked ennyit a csaj? :)

Link to comment
Share on other sites

Nekem eléggé nagy bajom van! Van egy csaj, akivel egy városban lakunk, kb. 500 mre!Egy osztályba járunk, és minden nap nagyon sokat beszélgetünk. Így egymás legjobb barátai lettünk, és vagyunk!Nagyon megértjük egymást, megbeszéljük a napi dolgokat, a suli témákat, stb. De én ((((sajnos))) beleszerettem! Ő szereti a verseket, szokott is írni, de én ezeket célzásnak veszem!Lehet, hogy az is, de mivan akkor ha én bepróbálkozok, ő pedig azt mondja, h bye!Ez már 1 hónapja tart!18 évesek vagyunk! Mit tegyek?? Kérlek segítsen mindenki, mert szerintem rámfér!Thx

Link to comment
Share on other sites

Hát próba szerencse.... sztem finoman udvarolj.. ne játzsd a menő csávót mert az nem a legjobb... sőtt... add magad olyan rossz nem örténhet max barátok lesztek...

Link to comment
Share on other sites

szerintem azért ne csináld mivel osztálytárs, ha bebukod akkor duplán lesz rossz neked, velem is most van ilyen , 2éve ismerek 1 csajt aztán megbeszélünk dolgokat, mikor hivom akkor találkozunk, de én most igy belegondolva nem is beszélnék meg vele ilyet, mert nekem többet ér igy most, mintha "járnánk"-hu de utálom ezt a szót-, lehet , hogy ő is benne lenne, de én nem kockáztatok semmit, na meg nekem azért vannak most más jelöltjeim is , de ez mellékes, figy döntsd el , megéri - e kockáztatni;)

Link to comment
Share on other sites

Én még azért azt tenném hozá hogy minek félni a pletykáktol a beégéstöl stb... nem szabad rettegni mert most gondoljatok utána viszagonolsz majd egy év mulva hogy lehet hogy lett volna egy tök aranyos szép csajom de nem lett semmi mert féltem hozzá odamenni ezt nem szabadna szerintem mejn oda hozzá aztán meg ha roszul sül el akkor ved könyedén teccik egy lány odamegyek még mielöt komolyab érzelmeket tápplálnék iránta amíg csak szimplán tetszik és akokr nem lehet baj ;)

Link to comment
Share on other sites

Hát igen egy szóval azzal hogy NEM! Mindent elronthat!NEM kérdezi meg és ezért NEM lesz a barátja... Hogy ha norma a csaj akkor még ha nemet is mond akkor sem romlik meg a viszony...ha megromlik hagyd egy kicsit még feldolgozza...

Link to comment
Share on other sites

Heló all

Úgyérzem nagy szerencsém van habár nem még kicsit kételkedek.. megismertem 1 nagyonjó csajt és 1értelmüen vonzódik hozzám viszont még csak msnen dumáltunk meg telón mind2ő nagyon jó .. csak én pesten ő meg veszprémbe lakik..

és hát talizunk meg minden (csak legyen időnk.) deh telóba meg msnen is elég sokat mondja hogy szeret.. de ez nekem furcsa mert msnen telón meg lehet szeretni 1 embert?:/ és 1szer erre rákérdeztem nála és tökre megsértődött lehet hogy tényleg szeret?..

ha valakinek van valami 5lete irhhat :)

Link to comment
Share on other sites

Ezt ma írta már nem harizik :D

 

"Én nagyon komolyan gondolom veled ezt az egészet és szeretnék veled nagyon nagyon so káig 1ütt lenni,mert komolyan nagyon+szerettelek és már ugy hiányzol mintha már járnánk vagy nem tudom...fura érzés nagyon...de jó érzés... nagyon szeeerrrettttlllleeek kiccsssiiimm,és örökre veled akarok lenni a tali után... " szmájlik , szivek hiányoznak az msn miatt :D

de sztem ez meggyöző. én 16 vok ő 18.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...