Jump to content
PirateClub.hu

Vodafone


kissmate92
 Share

Recommended Posts

Én már 5éve vagyok Vodás, most lettem előfizető, mert ajánlottak, egy olyat, hogy 3200Ft/hó, 4500 lebeszélhető és 19Ft a hívás és a SMS bármikor, bárhova! Szóval térerőm is van(Nokia Telefonnal), elégedett vagyok!

Link to comment
Share on other sites

Most fut a karácsonyi ajánékot vidd vissza és beszámítjuk akció, én nagyon örültem neki, de nem tudok megválni a 3510i-m től, már 5éve megvan és a szívemhez nőtt! Amúgy az előfizetési csekk mellé minidg küldenek egy Vodafone újságot és tele van érdekes dolgokkal, most pl. a Macsakfogó 2. volt a fő téma és a vezeték nélküli net külföldön is, ami azonban érdekes, hogy mikor voltam Grátz- ban, akkor a T-Com helyi hálózatához csatlakoztam, csak 2óra elteltével váltotta át a helyi Vodás szolgáltatóra!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Az az, igazság, hogy ha már a 3G-ről beszélünk fontos megemlíteni azt is havalaki él közületek (vagyis remélem:D) valaki Veszprém megyébe: Nos itt vannak nagy városok de egyedül Veszprémben találkoztam 3G szolgáltatással:S

Nincs Tapolcán bár tervezik fél éve hogy lesz!!! Sümeg: nincs Pápa: nincs Ajka: Nincs Tapolca: Nincs Veszprém: Van Balatonfüred: Nincs.... ennyi a véleményem s, remélem megváltozik!!!! Bár fontos megemlítenem azt is hogy a Pannon-nak és a T-mobilnak az említett helyeken is van 3G szolgáltatása!!

Várom a véleményeket!!!

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

2008. november 24-től a Vodafon ÁSZF-ben változás lép be!

Az internet szabadon akcióban vásárolt internet előfizetések abban az esetben ha elérik az 5 giga adatforgalmat, lassításra kerülnek 128kb sebességre!!

Mivel az ÁSZF változás hátrányosan érinti az előfizetőket, mert a szerződés megkötésekor ez nem szerepelt benne, november 10-ig a hűségidővel kötött szeződések kötbér megfizetése nélkül felbonthatók!!

A modem az előfizető tulajdonában marad!!

Miután a Vodafon ezt a Magyar Közlönyben publikálta és ezért kevés előfizető értesül róla ezért teszem közzé!

Kérlek ismerőseid tájékoztasd a rövid határidő miatt!!

Élj a lehetőséggel!!

Tájékoztatót az ügyfélszolgálat elérhetőségén is kaphattok!

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...