Jump to content
PirateClub.hu

Két avi-ból egy DVD-s film készítése!


Predator.Shifty
 Share

Recommended Posts

Helló!

 

A téma adott, mint szerintem rajtam kívül sokan, utálom h fel kell kelnem DVD-zés közben, h berakjam az újabb lemezt, és (ha egy DVD-n van a két .avi) a szünet amíg a DVD-tölti az újabb részt elviselhetetlen! :angry: Szal ha vki tud vmi progit vagy tanácsot h két .avi-ból egy nagyot csináljak az pls írja le!

 

Előre is köszi! :D

 

Predator.Shifty

Link to comment
Share on other sites

hát:

nyomdd le a Shift-et és kattints az összefűzendő fájlokra

File/Combine File/

aztán válasszdd ki h hova akarod menteni

az így kapott .out fájlt nevezdd át vmi.avi-ra

aztán az etooo álltal írt linkről szedd le a WinAVI-t és konvertáldd át az avi-t dvd-be ;)

 

sok szerencsét :happy:

 

kodax

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Köszi a helpet, bocs h csak most köszönöm meg de totál elfelejtettem a topicot! :( A TC-s megoldással az a baj h eggyesítem őket a méret is megvan (1.4 Gb körül) de viszont csak a film első részét "vetíti" le, szal ott ér véget ahol za első part de mégis megvan a mérete! :blink: tom kicsit hülyén írtam le de remélem azért még érthető (valamennyire :D)

Előre is köszi a segítséget! :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Hali !

 

A két avit inkább virtualdubbal fűzd össze !

 

A virtualdub elindítása után :

 

1 - Open file (File menü) - az 1-ső avit ebből az opcióból nyisd meg !

2 - Append avi segment (File menü) - ezzel az opcióval add hozzá a második avi filmet !

3 - Save as avi (File menü) - mentsd el ahova akarod az összefűzött kész avit !

 

Ez a módszer csak akkor működik ha mindkét avi file gyanazzal a video és audio codekkel lett kódolva !

Link to comment
Share on other sites

Helló!

Köszi a tippet sikerült is csak mindig baromi nagy lesz a file! 35%-nál sikít a gép h kevés a szabad hely és nézem h 26.5 Gb-nél tart a film! :huh: Nincs vmi módja h kisebb leen a gigák száma? :D

Sajnálom h ien sok problémám van, de ha már egyszer elkezdtem be szeretném fejezni! :)

Várom az ötleteiteket!

További szép napot!

Link to comment
Share on other sites

A VSOconvertXDVD-vel próbáld meg csinálni. A lényeg,hogy ne legyen benne menü és így egyből nyomja a második, vagy akár a harmadik részt is. Ja és automatikusan beállít mindent.

 

Ha már szinte mindent beállítottál, akkor már ezt is érdemes kipróbálni.

 

A progit itt a piratén is megtalálod a keresővel.

Link to comment
Share on other sites

Kösz a tippet, igaz nem találtam meg a fórumon, de keresem tovább! De ha tudtok vmi oan progit ami simán összeilleszt 2 AVI-t az is sokat segítene! A Virtualdub volt eddig a legközelebb ahhoz amit akartam de 30-40 Gb-s filmek lettek! :huh: Szal ha van vmi ilyen !!Bevállt!! progi v tipp, ötlet v tanács akkor pls írjátok ide! :unsure:

További szép napot!

Link to comment
Share on other sites

Itt csak beállitási gondok adódtak szerintem.

A VirtualDub simán összetesz két avi-t és nem növekszik a fájlméret!

 

Helló!

Nem állítottam semmit csak azt nyomtam amit lac69 írt! Mind1 utánanézek!

Kösz nightlife! Megnézem mit tud a progi! :D

Kösz mindenkinek!

További szép estét!

Link to comment
Share on other sites

Szevasztok!

 

Megosztanám veletek az én tapasztalataimat.

 

Silverrnek igaza van, csak beállítási gondok vannak. Lac69 hozzászólásából kimaradt, hogy a két AVI összefűzése után még szükségeltetik két beállítás.

1./Az audio fülre kattintva a source audio és az audio direct stream copy legyen kiejlölve

2./A video fülre kattintva pedig a direct stream copy legyen kijelölve. Ha ez nincs, akkor növekszik meg a fájlméret.

Ha ez megtörtént, utána kell az összefűzött fájlt elmenteni. Elmentés előtt még meg lehet győződni arról, hogy jól sikerült-e az illesztés. Ezt az alul lévő csúszka eltolásával lehelt ellenőrizni.

 

Én már nagyon régen használom ezt a programot, és állítom, hogy a legegyszerűbb és a leggyorsabb. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

 

A VSOconvertXtoDVD program ami ezután következik. Viszonylag gyorsan és jó minőségben átkonvertálható vele az AVI és ami a lényeg, a feliratot is kezeli és magyarul is tud. Itt a beállításoknál a kódolást magas minőség/lassú kódolásra kell állítani. Megéri, egy kicsit tovább tart, de a minőség sokkal jobb, mint alacsonyabb. Ezt is csak ajánlani tudom mindenkinek.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...