Jump to content
PirateClub.hu

Dragon Ball 2008


sanya8012
 Share

Recommended Posts

pontosan, a csajból egy Lara Croftot csináltak :)

 

egyébként megnéztem megint a trailert és egyre jobban csalódok. ami a legdurvább számomra, az az eredeti történettől való eltérés (a kristálygömböket nem a Mindenható készítette; Goku iskolába jár és nincs csillagharcos farka; nincs Krillin). és hát a szereplőgárda valami szörnyű, talán Yamcha és Gohan nagypapa tűnik elsőre kicsit hitelesnek...

 

 

Yamcha szőke hajjal! Uramatyám! Na igen Goku suliba jár, holott az animében olvasni sem tudott, sem számolni. Bulma egy Lara Croft, Zseniális Teknős egy akcióhős, a többi meg no comment. Ezt a japánokra kellett volna hagyni.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ÚRisten kövezzetek meg de ez egy agymosó BÉNA MESE! Van aki ezt végig tudja ülni? Pfff. Gondolkozzatok el az életeteken! EZ TÖMÖR ERŐSZAK ÉS SEMMI TÖBB AMIVEL AZ IDIÓTA JAPÁNOK FEJÉT TÖMIK! Pffff...

 

Főleg, hogy amerikai film és köze nincs az animéhez...

 

Link to comment
Share on other sites

Ő nem a filmről hanem az Animéról írt.. de nem értek vele egyet

 

Én sem. Ha nem tetszik neki ne nézze! De attól, hogy más kultúra és egyben tanít és szórakoztat is, arról mi nem tehetünk.

 

Link to comment
Share on other sites

Reggel letöltöltöttem egy nézhető minőségű releaset. Kb 25 percet néztem belőle, utáa a film végére tekertem (tiszta szappanopera stíl...kihagyod a film háromnegyedét és így is tudod mi történt :D), és egy jót nevettem a kamehamehan. Érdekes volt ahogy goku repült, no mind1. Úgy ültem le, hogy elvonatkoztattam az anime-től. Így 10-es skálán olyan 2 pontot ér :D

Link to comment
Share on other sites

Reggel letöltöltöttem egy nézhető minőségű releaset. Kb 25 percet néztem belőle, utáa a film végére tekertem (tiszta szappanopera stíl...kihagyod a film háromnegyedét és így is tudod mi történt :D), és egy jót nevettem a kamehamehan. Érdekes volt ahogy goku repült, no mind1. Úgy ültem le, hogy elvonatkoztattam az anime-től. Így 10-es skálán olyan 2 pontot ér :D

 

Honnan szedted le?

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Sziasztok.

 

Nem akarom senkinek elvenni a kedvét a filmtől de ez egy egy oltári nagy xarság úgy ahogyan van !! A többi anime xarsággal együtt. !!! Ezek az anime xarok csak hülyét csinálnak a gyerekekből ill az ilyen fimeket ill meséket nézőkből lesznek a hiperaktív hülye gyerekek ! :D Ez lenne a véleményem röviden :) :) Nem állt szándékomban megsérteni senkit sem csak a vélemény nyilvánítás volt acélom. Aki szereti áldásom rá :) Kellemes szórakozást hozzá.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...