Jump to content
PirateClub.hu

Dragon Ball 2008


sanya8012
 Share

Recommended Posts

  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

legalább te kicsillagozod a jelzőt :D

 

újabb hír ( én azért rendületesen hozom az újabbakat :) )

 

Főiskolások:

Texas Battle , Shavon Kirksey , és Richard Blake főiskolás diákokat játszanak a Dragon Ball- ban. Texas battle Carey Fullert játssza, a suli helyi zsarnokát, vagy végül is a főnököt, bandavezért. Shavon Kirksey Emi-t alakítja, Chi Chi legjobb barátját. Richard Blake-é Agundas szerepe. Ő Carey Fuller balkezeként lesz ismert, nagy futball játékos, és mégnagyobb gonosztevő. Mindhárom színész most elmerül a filmezésben.

 

l_dfc284ce453531775ce7b2fb706ea136.jpg

Shavon Kirksey (Emi), Richard Blake (Agundas), Texas Battle (Carey Fuller), Jamie Chung (Chi-Chi), és Justin Chatwin (Goku).

 

ezt én fordítottam le Hu-ra egy angol oldalrol... nem mintha Goku valaha is járt volna főiskolára... <_<

Link to comment
Share on other sites

én azt hallottam hogy egy anime készítő cég azt válaszolta ezen kérdésre hogy lesze e film ! " ez egy butaság ! a Dragon Ball egy anime sorozat ! teljesen más lenne ha filmen akarnánk megmutatni ezt világot ! ez lehetetlen ! ezért is rajzolták meg animeben a dragon ball-t ! ha vki valamikor is készít ilyen filmet garantált hogy semi köze nem lesz az eredeti sorozathoz! "

 

szal neekm annyi avéleményem hogy d*gják fel amguknak:) mert sztem butaság lenne filmen megvalósítani ! telejsen más karatkerekkel képzeljenek el egy világot akkor inkább ! de ezen az alapon ! úgy még oké! ja a másik a kira videók a youtubeon :P frankón transformers + alien jelentekből ösze vannak fabrikálva:P elég gagyi :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

A Dragonball-film is a sztrájk áldozata

 

 

Az Akira Toriyama népszerű "képregénye" alapján készülő Dragonball-mozifilm a legújabb áldozata a hollywoodi forgatókönyvírók sztrájkjának, így a forgalmazónak át kellett ütemeznie a forgatási tervet.

 

James Wong, a Végső állomás és az Egyetlen rendezője, hiába akarta elkészíteni 2008 augusztusára a népszerű anime élőszereplős feldolgozását, az írósztrájk eredményeképp csúszott a film forgatása, és most már semmiféleképpen sem készülhet el a kitűzött határidőre.

 

goku.jpg

 

 

A gyártó 20th Century Fox így a tervezett premiert majd 3/4 évvel eltolta, és 2009. április 3-ban állapította meg, vagyis ekkortól láthatjuk a mozikban a Justin Chatwin által alakított Gokut, valamint társait, akik kötött feltűnik James Marsters (Piccolo) és Chow Yun-Fat (Roshi) is.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Én mostanában néztem a Z-t, de annyira gyökér története van. De tényleg ennél tucatszámra vannak a jobb animék.

20 részen kersztül harcol dermesztő meg son goku, ami egyébként csak 5 percig tartott. Ami nagyon szánalmassá és unalmassá teszi a sorozatot. A sima sokkal jobb volt.

Meg Goku fut Kaito mesterhez azon a szar úton ami kb. szintén 20 részen keresztűl tart.

Ti meg csak azt írjátok, hogy nem lehet a film jobb mint ez.

 

A karakterek viszont nekem nagyon tetszettek, a szinkron nagyon jó. Láttam japám hanggal, hát valami rettenetes volt. Én szeretem ezt a sorozatot, de szerintem a film sokkal jobb lesz.

Ha a történetet egy kicsit átírják az még nem jelenti hogy rosszabb lesz, csak azt hogy más. A rajongóknak ez általában nem tetszik.

 

Stephen Chow meg szerintem garanancia a jó filmre. Nézzétek meg a Pofonok földjét, az a legjobb filmje.

Ha tehetitek akkor feliratosan nézzétek, eredeti nyelven (Én így néztem meg háromszor, meg egyszer szinkronosan)

Remélem hogy ilyen szintű lesz a Dragon Ball film is, és beletesznek jó sok poént is, hiszen a sorozatban is volt pár.

 

Nézzétek meg és utánna alkossatok róla véleményt, mert persze lehet hogy rossz lesz, de majd meglátjuk 2009-ben.

 

Link to comment
Share on other sites

A DragonballZ pont ilyen hogy 20-30 részen keresztül tart a harc. A DragonballGt az amiben sokkal gyorsabban törénnek az események hiszen csak 64 rész és még is van benn vagy 5 főellenség. Örömmel látom hogy van magyar szinkron szerető ember is. Cell-es és a Buu-s részek már nincsenek kint magyarul. Kattintsatok a második linkre az aláírásomnál. Majd meglátjátok mire gondoltam.

Link to comment
Share on other sites

Szentem ritka szar lesz,egyszerűen emberekkel nem lehet megcsinálni...azt ne mondja nekem valaki hogy van olyan ember és még színész és aki ugy néz ki mint songoku vagy vegita...aztán átváltoznak...ááh felesleges.Az anime nek megvan a saját varázsa,nem kéne azt elrontani.

Mellesleg nem szoktam egyáltalán anime t nézni,de a DB kimaradt anno az életemből,és azt nem lehet kihagyni :D kultusz :D (most tartok DBZ 220. részénél :D )

 

Menyire hasonlítanak :D

 

http://www.unificationfrance.com/spip.php?article3588

Link to comment
Share on other sites

Szerintem is érdemes kivárni a filmet, kíváncsi vagyok rá, hogy a mai technikákkal mit tudnam a mozivászonra varázsolni. Én személy szerint fiatalabb koromban imádtam a dragon ballt, és nagyon remélem, hogy a film is elnyeri a tetszésem! :happy:

Link to comment
Share on other sites

A filmet én is nagyon várom,hogy mai effektekkel és trükökkel mit hoznak létre belőle.Nagy Dragon Ball rajongó maradtam 28 éves fejjel is.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Egyetértek az előttem hozzászólók többségével, miszerint semmi jót nem várhatunk ettől a filmtől. Én is joban örültem volna, ha anime rajzfilm formájában csinálnak egy új mozifilmet, esetleg folytatják a DB sorozatot, habár nem tudom, hogy azt hogyan lehetne tovább fokozni...

Link to comment
Share on other sites

Hááááát.... van egy olyan érzésem hogy ez gagyi lesz.Mellesleg kissé átírja az eredeti DB történetét.Amúgy DragonBallZ nekem sem a kedvencem, tényleg nagyon sokáig húzzák a dolgokat benne, a GT meg egyenesen pocsék, bár azt ha jól tudom nem is az eredeti készítők csinálták.

Mindenesetre megnézem, ha elkészül.

Link to comment
Share on other sites

Hihetetlenül várom! asszem a legelsők között fogok ott ülni a moziban ha már majd vetítik a filmet!

Sztem a mai techznika már lehetővé teszi h totál jó film lehessen!Csak mindent bele kell adni és jól kell megválasztani a szereplőket.

HA ezt a filmet most nem veszik félvállról akkor bizony újra kirobbanhat a dragonball láz világszerte!!!

DRAGONBALL 4EVER!!! B);)

 

Link to comment
Share on other sites

Kamu az egész. Már vagy 9 éve fantáziálgatnak a fanok róla hogy lesz egy rendes élőszereplős db film, és nem tudom hogy poénból-e, a hecc kedvéért vagy csak végső elkeseredésükben de ilyen kamu képeket meg videókat gyártanak, más filmekből összevágva. Várom nagyon hogy készítsenek egy filmet. A technika adott, látván a sok képregény adaptációt, amik igencsak divatosak manapság, nem is lenne rossz. Szerintem csak idő kérdése hogy mikor kapják fel a Dragon Ball film ötletet hollywoodban.

Link to comment
Share on other sites

Lol, nem szeretem az anime-s .....-t.(inkább kipontozom, nem szeretném, ha felmenne a pumpa az anime-fanokban...meg különben is...senkinek sem lehet tökéletes ízlése :P)

 

A filmnek egyetlen pozitívuma lesz(ha elkészül):

szerepelni fog benne James Marsters, akiről minden normális ember tudja, h egy űberfaszakirálycsávó.

 

Ritkán nézek meg 1 ember miatt egy filmet, de most nagyon kíváncsi leszek, h J.M. mit fog nyújtani 'Lord Piccolo' szerepében.

Amúgy wtf? ez a Lord Piccolo? :mellow:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...