Jump to content
PirateClub.hu

Dragon Ball 2008


sanya8012
 Share

Recommended Posts

Nagyon várom a filmet, és az előzetes is nagyon csábító! Ez csak jó lehet! De remélem nyakkendős, beszélő malacok nem lesznek benne! :D Az valahogy még a mesében is nagyon gáz volt. De nem?

 

Remélem itthon is bemutatják! Már elég sok országban kitűzték a bemutató időpontját, de nálunk még nem! Nagyon dühös lennék, ha megint valami olyasmi történne, mint amikor az ORTT elérte, hogy csak éjfél után adhatták a mesét. Ezzel meg is gyilkolták a sorozatot itthon! :( ...bár én személy szerint fent maradtam addig :D, persze hiába, mert akkor előről kezdték a Z-et. :S Meg amikor azt a részt adták,mikor ssj1 Goku darabokra szeli Freeza-t, csak azt az egy részt 20 perccel korábban kezdték délután, én akkor olyan dühös lettem, mert persze igy csak a végét láttam! Szoval szivatott a csatorna rendesen. Bár ennek már több mint 10 éve, de remélem nem lesznek hasonló korlátozások a filmmel kapcsolatban!

 

Egyébként nem hiszem, hogy ebben a moziban ssj1-é alakulna, hisz azt csak Freeza (dermesztő) ellen jött össze neki először. Ebben a filmben viszont ő nem lesz még benne.

 

Szoval tud valaki valamit a hazai bemutatóval kapcsolatban?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mondjuk én nem ugy csinálnám meg mint a tailerban...mer hát engem igy nem is érdekelne mer nem izgalmas...inkább jobb lenne ha átváltozna egyszerre és nem ugy lenne mint a mesébe....mer a meséket ugy filmesitik hogy kb fele ugyanaz...xal ugy jobb lenne...meg igy tudjuk az értelmét is...szoval nem annyira lesz izgelmes <_<...de ennek ellenére én is várom és meg is fogom nézni az biztos :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Mi ez, hogy ha jobbat tudnánk csinálni?Ha adsz rá annyi pénzt akkor jobbat csinálok!.....

Link to comment
Share on other sites

Jah ilyen nagyszabású projekteknél nem kéne ilyet mondani hogy ha tudsz jobbat csinálni. Nekik ez a dolguk, hogy filmet készítsenek, mégpedig olyat ami tetszik a közönségnek. Ha nem képesek rá, akkor hagy alkossak róla olyan akármilyen véleményt. Számomra ez a csijál jobbat dolog akkor elfogadott, hogy ha valami otthoni vagy nagyon kis szabású projektről van szó.

Link to comment
Share on other sites

Úgy tűnik a balsejtelmem beigazolódik. A filmet máris lehúzták sok helyen. Bár még nem láttam, nem táplálok vérmes reményeket felé. :S

 

hát sztem lazán ebből nem kell élőszereplős film...ez jó volt rajzfilmben komolyan....lazán furcsa az egész...köze a rajzfilmhez meg....hááááááát <_< jó ízlések és pofonok...kinek tetszik kinek nem....én oda tartozom h nem :(

 

A '80-as években készült belőle Japánban egy élőszereplős film. Bár nem láttam még, de akik látták azt mondták, hogy nagyon ott van és hozza az animét.

 

Link to comment
Share on other sites

Hát ők nem tudom mit láttak...és nem tudom h szeretik e a dragon ballt...mert sztem aki szereti nincs kibélkülve a történet szállal mert ÚrIsten mi ez? :blink: és igen nem nekem kéne jobbat csinálni hanem ők a profik nem én...de ha filmes lennék lenne cashem ennél csak jobbat tudnék....az a káposztafőzős kamehameha... <_< jajj de elkeserített ez a film :mellow:

Link to comment
Share on other sites

Sejtettem,hogy csak valami ilyenre lesznek képesek! Mindenhol lehúzzák a filmet Usaban a premiert szerdáról péntekre tolták,érzik ők is,hogy valami nem stimmel vele!

Andro666 ha jól sejtem erre gondolsz:

http://www.imdb.com/title/tt0122050/

Nem rossz! Feldobom holnapra ha érdekel valakit,még magyar felirat is van hozzá és akkor legalább lesz összehasonlítási alapja mindenkinek!

Link to comment
Share on other sites

Igen, erre gondoltam. Azt mondják sokan, hogy ez sokkal jobb, mint a mostani amit az Usában csináltak. Majd meg is nézem, megtaláltam Google-ön. Kiváncsi vagyok rá, milyen lehet. Ahogy látom hong-kongi - koreai darab, de amint látom, ebben azért Toriyama közreműködött.

Link to comment
Share on other sites

http://video.google.com/videoplay?docid=7710822910811986699

 

Itt a film. Igaz, hogy angol szinkronnal van, de szerintem egészen jó. Látszik, hogy a mangát vették alapul, mert a karakterek jellegzetességeit megtartották. Ezen kívül inkább a humorra mentek rá. Lehet hogy régi, lehet hogy gagyi, de szerintem nagyon jó! XDDD

Link to comment
Share on other sites

Szerintem nagyon odabasz a film nekem nagyon teccik ;)

gratulálok... igazából ez is csak a címében Dragon Ball, a rajzfilmsorozatban megismert karakterjegyeknek és a spamelo jeleneteknek nyoma se lesz a filmben. a legnagyobb csalódás számomra Son Goku haja lett, nekem mindig is nagyon bejöttek ezek a hatalmas kócos csillagharcos hajak :) aztán ott van Bulma, akiből egy akcióhőscsajt csináltak a film kedvéért, pedig neki is a spamelo oldalát kellett volna kiemelni. és akkor ott a Zseniális Teknős, akit egy tipikus akciófilmes sztár alakít, egy újabb poénos figura esett ki a történetből. gondolom az ilyen vicces kajálós részeknek nyoma sem lesz benne :P

szóval úgy gondolom, hogy a nagy rajongóknak ez hatalmas csalódás lesz, az egész úgyis csak pénzre megy :(

Link to comment
Share on other sites

gratulálok... igazából ez is csak a címében Dragon Ball, a rajzfilmsorozatban megismert karakterjegyeknek és a spamelo jeleneteknek nyoma se lesz a filmben. a legnagyobb csalódás számomra Son Goku haja lett, nekem mindig is nagyon bejöttek ezek a hatalmas kócos csillagharcos hajak :) aztán ott van Bulma, akiből egy akcióhőscsajt csináltak a film kedvéért, pedig neki is a spamelo oldalát kellett volna kiemelni. és akkor ott a Zseniális Teknős, akit egy tipikus akciófilmes sztár alakít, egy újabb poénos figura esett ki a történetből. gondolom az ilyen vicces kajálós részeknek nyoma sem lesz benne :P

szóval úgy gondolom, hogy a nagy rajongóknak ez hatalmas csalódás lesz, az egész úgyis csak pénzre megy :(

 

Sajnos ez igaz. Én is csak azért fogom megnézni, hogy ne látatlanban ítéljek el valamit. De ahogy látom, csalódni fogok, habár nem is vártam semmi egetrengetőt. Egy tipikus amcsi akciófilmet csináltak belőle amcsi-módra amúgy hollywoodosan, ahogy kell, hogy nagy legyen a bevétel. Aki nem ismeri az animét/mangát, annak be fog jönni, mert ez a lényeg. A harc, meg az erőszak, mert a mai néző csak erre vevő. Sajnos. A humor, vagy az értelmes filmek már nem érdeklik őket. :(

Link to comment
Share on other sites

De nem lövöldözött úgy mint Lara Croft azért. -.-"

pontosan, a csajból egy Lara Croftot csináltak :)

 

egyébként megnéztem megint a trailert és egyre jobban csalódok. ami a legdurvább számomra, az az eredeti történettől való eltérés (a kristálygömböket nem a Mindenható készítette; Goku iskolába jár és nincs csillagharcos farka; nincs Krillin). és hát a szereplőgárda valami szörnyű, talán Yamcha és Gohan nagypapa tűnik elsőre kicsit hitelesnek...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...