Jump to content
PirateClub.hu

Dragon Ball 2008


sanya8012
 Share

Recommended Posts

  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Én szégyellem magam a készítők helyett. Ilyen szinten szánalmas filmet csinálni a Dragon Ball-ból :/

Link to comment
Share on other sites

jajj popsi...láttál egy két perces összevágást egy másfél-két órás filmből, és kijelented, hogy szánalmas a film...szerintem ez a szánalmas

 

nekem az a véleményem, hogy ígéretes, nem feledve azt, hogy animét filmvászonra vinni mennyivel nehezebb, mint filmet animére megcsinálni...én nagyon várom!!!!

Link to comment
Share on other sites

jajj popsi...láttál egy két perces összevágást egy másfél-két órás filmből, és kijelented, hogy szánalmas a film...szerintem ez a szánalmas

 

nekem az a véleményem, hogy ígéretes, nem feledve azt, hogy animét filmvászonra vinni mennyivel nehezebb, mint filmet animére megcsinálni...én nagyon várom!!!!

 

 

Valamilyen szemontból igazad van...akkor korrigálok. Önmagában lehet hogy tűrhető lesz a film, de az anime-hez nem lehet hasonlítani. A szereplők távolról sem közelítik meg az eredetit (na nem mintha könnyű lenne :D), a jelmezek megint csak nem idézik és hangulatában sem találtam semmi hasonlót.

 

Ennek ellenére énis megfogom nézni mert szeretem a DB-t, de nem várok tőle sokat :)

Link to comment
Share on other sites

Huh ... Lehet hogy vki már irta de nem olvastam végig mind az 5 oldalt ... De én úgy olvastam még vhol hogy 4részes lesz a Piccolo-Saga, Freeza-Saga, Cell-Saga, Buu-Saga... És remélem igy is lessz, igazából nekem az ign-es trailer tetszik.. Sztem nem lesz ez oan rossz... 20th Century Fox nekem biztatás.. De annak naon örülnék ha Spielberg + George Lucas (-Indiana Jones) csinálná, ebből lehetne sztem a világtörténelem egyik legnagyobb filmje.. Hiszen sztem az Anime is a legnagyobb a világon...

 

Ha vki tud pontos megjelenést azt megköszönném...

Link to comment
Share on other sites

Huh ... Lehet hogy vki már irta de nem olvastam végig mind az 5 oldalt ... De én úgy olvastam még vhol hogy 4részes lesz a Piccolo-Saga, Freeza-Saga, Cell-Saga, Buu-Saga... És remélem igy is lessz, igazából nekem az ign-es trailer tetszik.. Sztem nem lesz ez oan rossz... 20th Century Fox nekem biztatás.. De annak naon örülnék ha Spielberg + George Lucas (-Indiana Jones) csinálná, ebből lehetne sztem a világtörténelem egyik legnagyobb filmje.. Hiszen sztem az Anime is a legnagyobb a világon...

 

Ha vki tud pontos megjelenést azt megköszönném...

 

 

A hivatalos oldalon 4/10/2009 van irva megjelenési dátumként. Na most hogy ez április vagy október azt mondja meg valami nálam okosabb, bár én áprilisra tippelek, azt hiszem amcsik azt a formátumot használják :)

Link to comment
Share on other sites

A hivatalos oldalon 4/10/2009 van irva megjelenési dátumként. Na most hogy ez április vagy október azt mondja meg valami nálam okosabb, bár én áprilisra tippelek, azt hiszem amcsik azt a formátumot használják :)

 

POPsi, szerintem is áprilist jelent a dátum. persze google a barátod, (wiki a barátnőd, de ő most nemm kell ide, bár ki tudja) rá lehet keresni ám ott is akármire! biztos vagyok, hogy lehet találni egy, ennél konkrétabb dátumot is. de mint mondtam, szerintem is április... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nem a pénz meg a trailer dönt arról, hogy milyen egy film. Sok pénzből is csináltak már szar filmet és van olyan remek film, aminek a költségvetése alacsony. Én azt mondom, előbb nézzük meg, utána döntsünk.

 

Bár nekem eleve az szúrja a szemem, hogy nem japán. Hanem amcsi. :S

Link to comment
Share on other sites

A trailer alapján szerintem jó filmnek ígérkezik, az biztos h nem veszi fel a versenyt az eredeti animével, de majd kiderül :) Nekem Zseniális teknős karaktere nem tetszik annyira sokkal mókásabbnak kéne lennie, mint az eredeti animében, nem egy ilyen komoly figurának! Ha lesz a mozikba biztosan elmegyek rá :)

Link to comment
Share on other sites

Elmenni én is el fogok menni, aztán majd eldöntöm, tetszett-e. Állítólag valami amcsi sulisztorit dobtak össze alapnak (Goku suliba jár és folyton basztatják, megismeri Bulmát, stb.). A gond, hogy Goku nem járt soha suliba. XDDD

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Már nagyon várom !!!!


master.jpg


Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...