Jump to content
PirateClub.hu

Dragon Ball 2008


sanya8012
 Share

Recommended Posts

neked 100 hogy nem !

úgy látszik, valakiben mégis felment a pumpa...(ha nem, akkor nem tudom, h melyik mondatomból olvastad ki, h nekem tökéletes az ízlésem)

 

de ha már ilyen biztos vagy benne, h nem tökéletes, meg is indokolhatnád h miért nem az

 

ezt az állítást melyik szerepe bizonyítja ?

Egy szóval sem mondtam, h a fenti állításomat egy bizonyos szerepe bizonyítja...de ha nagyon kíváncsi vagy, pl:

Buffy, the Vampire Slayer

Angel

Cool Money-a film nem vmi nagy cucc, de JM jól játszik benne

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

félreértettem sry

 

 

nem mondtam hogy az enyém tökéletes

huhh..azt hiszem, h itt nagyon félreértettük egymást...mind1.

 

/on

vki, aki nagyon otthon van a Dragon Ball-ban, elárulhatná, h ki ez a 'Lord Piccolo'...előre is köszi :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Szerntem nem éri meg várni, csináltak volna mondjuk még pár részt nem hogy egy ilyet... Szerintem egy nagy hülyeség lesz. Megnézték mondjuk a dbz egyik részét és abból csinálnak valami hasonlót... Csinálnának valanmi értelmeset, mondjuk 5 olyan részt amibe van valami kis extra.

Link to comment
Share on other sites

http://www.sg.hu/cikkek/60298/van_kepunk_h...dragonball_film

 

én kb ennyit találtam. imdb szerint is ők lesznek benne. volt még valahol egy plakát ami jövő márciusra reklámozta a dolgot és ahol goku.. hát elég érdekesen nézett ki a megszokott frizurája nélkül, de hát.. mit lehetett várni egy élő szereplős db filmtől :) és hát elméletileg nem a Z eseményeit dolgozza fel, mert benne lesz goku "apja" aki felnevelte.

 

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok.

 

Már jó sokan irtatok kommentárokat.Én is nagyon várom,hogy mit hoznak ki belőle.

Link to comment
Share on other sites

Ez egy kamu fos mindenki látta sztem a mesét hol a rákba találnának olyan emberekt akik megtudják őket formázni :S ezek tisztára egyedi karakterek ha meg ilyen stilusu filmet akarnak akkor csináljanak de nem legyyen köze a dragon ball hoz mert ugy se fognak olyan filmet csinálni ami az összes DBZ-os fan leül és megnézi és azt mondja "ez oda basz"

 

SZEMÉLYES VÉLEMÉNY!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Sajnos még most se lehet olyan sokmindent találni a filmről.

 

http://videa.hu/videok/film-animacio/dragon-ball-2009-ben-film-elozetes-jake-gyllenhaal-S1tI2NBYslUSKsv3

 

http://www.youtube.com/watch?v=5bI67urjejA

post-81335-1221030151_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Szerintem ez lesz az a film, amit ha ügyesek az alkotók, akkor nagyon jól meg lehet csinálni.De ha elkúrják, akkor hatalmas bukta lehet.Szóval szerintem vagy nagyon jó lesz vagy nagyon szar.Én mindenesetre optimista vagyok,mivel hatalmas dragonball-fan vagyok. :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...