Jump to content
PirateClub.hu

Dragon Ball 2008


sanya8012
 Share

Recommended Posts

  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jocó. én nem értelek. miért ne lehetne egy mangát megfilmesíteni? ez pont ugyanolyan mintha azt mondanád hogy hogy mernek megfilmesíteni egy regényt. én nagyon is várom. aki meg dragon ball fan, az szerintem meg örül hogy végre élőszereplősben is láthatja kedvenc hősei történeteit.

Link to comment
Share on other sites

Már rég van belőle film, asszem the magic begins az angol címe, természetesen japán cucc. És egy rakat nagy film van ami rajzolt. Erre meg kíváncsi leszek, nem hiszem, hogy tetszeni fog, de remélem tévedek. :)

Link to comment
Share on other sites

Miért is? Egy dokumentum filmnek kellene eldöntenie helyettem, hogy melyiket tartom földhöz ragadtabbnak? Vagy nem tudom értelmezni a mondatodat.

 

Hogy a filmről is legyen valami:

 

szereplők:

 

Justin Chatwin - Goku

James Marsters - Piccolo

Emmy Rossum - Bulma

Yun-Fat Chow - Roshi

Jamie Chung - Chi Chi

Joon Park - Yamcha

Eriko Tamura - Mai

Link to comment
Share on other sites

Talán azért földhözragadtabbak a marcvel és dc képregányek bármi féle mangánál pl dragon ballnál mivel ott a szuperhősök egy közönséges emberből lesznek lásd pókember,batman,superman(na jó igaz h ő más bolygó,"faj" szülötte de köztünk él észrevehetetlenül....ha elmenne melletted észre se vennéd).

 

Nem pedig ugrálnak a varázsfelhővel a valagjukból kiálló farokkal és nem váltanak 15 percig tartó párbeszéd sorozatot 1 haslyukasztás után....

És akkor ne lepődjünk meg azon h a gyengébb elméjű emberek kiugráélnak az ablakon mert azt hiszi magáról h csillagharcos.....

 

Nem azt mondom h minden manga,anime 1 zsák ..a. de van 1-2 rajfilm ami elveti a sulykot...

 

És ha ezek után se fogja fel valaki h mire gondoltam az vessen magára.

 

Link to comment
Share on other sites

Annyit fűznék a dolgokhoz ha már erre jártam, hogy az 1989-es Db movie nem japán hanem Kínai/Taiwani film volt! És,hogy miért nem lehet mangából illetve animéből jó filmet rendezni az amcsiknak? Egyszerű mert még a japánoknak sem igazán sikerült eddig jól átültetni azokat film formába!Miért pont az ameriaknak sikerülne?A hatalmas költségvetés semmit nem jelent itt,félek,hogy olyan lesz mint a TRansformers: huh de jól meg volt csinálva, csilli-villi robotok,micsoda harcok.... ÉS ennyi! Egy Dragon ball fant nem érdekli,hogy mennyire lesz jól megcsinálva,mert LIve Action lesz,és az különben is elveszi ezeknek az animéknek a varázsát!Bár nekem tetszett a Magic begins is,annak ellenére,hogy imdbn 2.9-el állt még múltkor,de most felküzdötte magát 3.0-ra! Csináljanak a japánok egy cg moviet, Db-ből bár az sem lenne olyan jó mint az eredeti!

Link to comment
Share on other sites

sztem ha a pókembert, a hulkot vagy akár az új, 2007-2008as filmeket megcsinálták számítógépes technikákkal, akkor a dragon ballt is könnyedén elkészítik, és szerintem élvezhető lesz. tudom h nem kéne összehasonlítani, nem is akarom, csak megemlítem... lásd mátrix, gyűrűk ura. miért ne lehetne a dragon ballt is? aki nem szereti, ne nézze meg. aki szereti az élvezze. ennyi

Link to comment
Share on other sites

Talán azért földhözragadtabbak a marcvel és dc képregányek bármi féle mangánál pl dragon ballnál mivel ott a szuperhősök egy közönséges emberből lesznek lásd pókember,batman,superman(na jó igaz h ő más bolygó,"faj" szülötte de köztünk él észrevehetetlenül....ha elmenne melletted észre se vennéd).

 

Nem pedig ugrálnak a varázsfelhővel a valagjukból kiálló farokkal és nem váltanak 15 percig tartó párbeszéd sorozatot 1 haslyukasztás után....

És akkor ne lepődjünk meg azon h a gyengébb elméjű emberek kiugráélnak az ablakon mert azt hiszi magáról h csillagharcos.....

 

Nem azt mondom h minden manga,anime 1 zsák ..a. de van 1-2 rajfilm ami elveti a sulykot...

 

És ha ezek után se fogja fel valaki h mire gondoltam az vessen magára.

 

Most akkor mi a gondod a filmmel? :blink: Ha szted a zsák x*r kategóriába tartozik a DB, akkor a filmnek sem kell jobbnak lennie. Ha a "jobb" animék/mangák közé sorolod, akkor viszont hidd el, hogy meg tudják oldani azt a felhőn ugrálást :D

 

Link to comment
Share on other sites

ÁÁ áá á. Szerintem a film nagyon el lesz cseszve ( attól függetlennül h ugy tom a 20th century 100 millát rakott félre rá) el nem tom képzelni ezt a nyálas szájú kis törpét Goku-ként. Először azt hittem vmi jo kis izmos ismeretlen szinész játsza Goku-t, zseniális teknős meg nem egy ien sima szokásos-kinai-saolin harcművész féle komolyannézős uriember, hanem oan mint a db-be. Meg miaz hogy a történetben Ifjú sátán nyirta ki Goku nagyapját?? Az goku volt! Aztán ő közli gokuval hogy álljon mellé mer h ő egy csillagharcos és 1ütt meghóditját a földet??Az Vegita volt!! (Az is inkább kinyirta volna.) ÉS hogy lesznek a fájtok??? Mi ez?????Goku assetuggya miaz az iskolatáska! :Ddbzmex2.jpg

na és ez?? vát is disz?? saolin templom harcosai?

45321-1.jpeg

mexfilm2.jpg

 

ezt azért még a figyelmetekbe ajánlom... ha ez igaz én les*****om magam :S

főleg ez a sor tetszik nagyon: "A 3 csillagos kristálygömböt szerette volna Gokunak ajándékozni, e sajnálatos módon a Namek harcosok magasan képzett nindzsái legyőzik őt. Mielőtt meghalna, Gohan unokáját elküldi, hogy nézzen szembe a sorsával, és hogy szembeszálljon a nindzsákkal."

http://www.sorozatok-foruma.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=2536&Itemid=340

Link to comment
Share on other sites

Most úgy őszintén. Én elég rég óta várok erre a filmre. De minél töbet tudok meg róla, annál jobban elkeserít a dolog. Mint pl hogy a szereplőknek semmi köze ahhoz a jellemhez, amit megtestesítenek. Ez hülyeség! Mint pl hogy Piccolo kinyírja Goku nagyapját ???

Shon Goku és az iskola??!4 Könyörgöm még vezetni se tud normálisan! Ezzel megölik a morált. Chi Chi egyfolytában azért veszekszik vele, mert csak harcolni tud és a fiukat is effelé tereli. Na meg a másik szívfájdalmam. Javítsatok ki, ha tévednék. A címben ott van egy "Z". Ami kb annyit jelent hogykicsit azért nem ártana ha hasonlítana arra. Amiből meg következik hogy Vegeta némineműleg főszereplői státuszban kéne hogy szerepeljen. Csak az a bibi, hogy én olvastam a szereplőlistát. ÉS ott Vegetának se helye, se nyoma. Ennek ellenére láttam egy-két képet vele, de ez semmit nem bizonyít.

Link to comment
Share on other sites

Ismét csalódnom kell!! Olvassátok el amit a sorozatok-on írnak! Gratulálok a 20th Century Fox-nak,hogy ilyen ember kezébe adnak 100 Millió dollárt!

Ha már a fele igaz annak amit ott leírtak,akkor felesleges is neki állni! Megbukni mondjuk nem fog,mert jól beharangozzák majd! Imdb-n meg kap 5 pontot és slussz-passz,ennyi! Komolytalan próbálkozás lesz megint! Goku 18 évesen megy Roshihoz, na menejen a francba az aki ezt kitalálta!

Link to comment
Share on other sites

:lol:

 

Hát igen én megmondtam h nem lesz nagy bumm ez a film....

 

Csinálték violna meg úgy mint a beowulfot vagy ha még olcsóbbat akarnak akkor mint az ff:advent childrent...

 

De ááá én vagyok a hülye mert megmertem említeni nem lesz jó a megvalósítás.....

 

 

akik meg eddig nekem ugráltak ... száljanak magukba.és nézzék meg h a hőn védett filmjük hogyan fog elbukni. :angry::)

Link to comment
Share on other sites

Már nagyon várom a filmet.

Nem sokat találni a neten róla még.

De amit találok azt megosztom veletek.

 

http://www.sorozatok-foruma.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=2536&Itemid=340

 

Link to comment
Share on other sites

Hát szerintem ha jo dragonball moviet akarnak összehozni kell neki nyomatni egy kis költségvetést és egy rakat digitális trükköt persze a megfelelő helyen és kivitelezésben akkor talán öszehozhatnak egy filmet ami valamennyire visszaadja az anime hangulatát

mindenesetre nagyon várom

 

Link to comment
Share on other sites

ez a pali lesz goku dublőre.

http://www.youtube.com/watch?v=C6qkJ_O5GnM&eurl=

 

Valamint Piccolo zöld lesz... hálisten legalább...

forrás:

Marsters Says Piccolo Is Green!

 

It seems we finally have an end to the madness. Marsters himself has confirmed that Piccolo will indeed be green in his recent interview with TV Guide.

 

TV Guide: You're plunging into a big sci-fi feature next. Can you talk about the live-action Dragonball?

Marsters: Dragonball is the coolest television cartoon in the last 50,000 years. Its only failing is that the female characters aren't drawn well — we're going to fix that in the movie. It's got a Shakespearean sense of good and evil and there are incredible action scenes with characters of unbelievable power. It's going to be really visually exciting. I was told the budget is about $100 million.

 

TV Guide: Nice to know you're so enthusiastic. Who do you play?

Marsters: Lord Piccolo. He's thousands of years old and a very long time ago he used to be a force of good but got into a bad argument and was put into prison for 2,000 years. It got him very angry, and he finds a way to escape and then tries to destroy the world. The cool thing is, anybody who has seen Dragonball knows that Lord Piccolo transforms into a character named Piccolo, and that is a whole other ball of wax. That is one of the most popular characters in the whole series. I've been told I'm working for people who will just flay me alive if I give too much information, but what I can tell you is the character is green, bald and has pointed ears. Heroic wouldn't be the wrong term by the end, but it's a long journey.

Link to comment
Share on other sites

CSávó nem küldi rosszúl az ugra-bugrálást az tény,de Goku kb. a sima Db-ben dobálta így magát!!! De akkor még kicsi is volt! És,ahogy olvastam az kimarad! Aztán meg minek dublőr a Cghez??? Nem is értem,a forgatókönyvírók sztrájkolnak és ezért a rendező ír 1 sz*rt inkább mint,hogy meg várjanak valami normális írót! MEg is fog látszani!

Link to comment
Share on other sites

én is iszonyatosan szeretem dragon ballt. de azért megpróbálom a dolgok jo oldalát nézni. goku amikor ennyi idős volt nem volt annyira izmos még. ez akkor volt mikor találkozott bulmáékkal a teinkaichi előtt, mikor megjött istentől, mikor először mutatták, hogy nőtt. akkor még ien nyeszledt volt mint ez a gyerek justin vagy ki. meghát azért vannak bizonyos elvárásaim attól a studiotol, aki a star warsokat is csinálta...

 

 

újabb hír:

 

Movieland posted a lengthly set report from Tuesdays Tournament filming. Here's a rundown:

 

[spoilers]

 

-Goku was dressed in gray clothes.

-Chi Chi was in a red dress with black prints.

-Mai was in all black.

-The fight that took place was Mai vs. Chi Chi and the choreography did not require any wires.

-Chi Chi wins because Mai leaves the ring.

-Chi Chi embraces Goku after her win and he says "Great job"

-A scene was filmed where Goku sees a hot dog cart and wants one but can't have one because Chi Chi just one her fight!

 

Aki tud angolul az mondja meg, hogy rosszul látok-e? Mi az hogy Chi-chi és Mai (Pilaf csicskása) harcolnak egymással és Mai kiesik a ringből?Mi a fenét akarnak ezzel???

 

TEASER TRAILER:

 

Segun varios sitios webs se ha dicho que el trailer podría salir el día 21 de marzo, después del estreno de Cronicas de "Sarah Connor", no es nada oficial, pero si se confirma estaremos informando.

 

magyarul nemhivatalos forrás szerint március 21.-én lesz az előzetese, a Sarah Connor Krónikáinak kiadása után.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...