Jump to content
PirateClub.hu

Segítsetek


alvin999
 Share

Ő vagy én?  

74 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Nos?

    • ?
      60
    • Én
      14


Recommended Posts

Nos van egy lány aki nem hiszi el hogy szép, és mikor közöltem vele, hogy az ő képe azért még is csak jobb mint az enyém azt mondta, hogy nem igaz, erre mondtam hogy bebinyozítom neki, hogy felrakom egy oldlara az ő és az én képemet, és itt jöttök ti a képbe hogy mondjátok meg hogy igen is ő a szebb :D , mondjuk inkább a fiúk szavazzanak bár szerintem a lányok véleménye szerint is ő lesz a szebb xD

Ő:

PHOT0198.JPG

Én:

20080106205134000.jpg

Link to comment
Share on other sites

1. Nekem nem jön be a csaj =)

2. Belőled nem sok látsz ka szemcsinek köszönhetően..

3. Szavazásba az volt, hogy Én...és én képeim szebbek :D

Ennek a szavazásnak nincs értelme, mert sztem rajtam kivül szinte mindeki a lányra fog szavazni, mert a felhasználók többsége férfinemű :D

Link to comment
Share on other sites

Az az értelme hogy a lány elhidje hogy ő a szebb :D :D :D

Am majd töltök magamról normás képet akkor xD

Szerk:

Cserélve :D

Link to comment
Share on other sites

Szeretném kifejezésre juttatni azon álláspontomat, miszerint az Ő fedőnévre hallgató személy nyerte el kedvezőbb elbírálásomat. De ne szívd mellre alvin, férfi ember lévén az esélytelenek biztos nyugalmával indultál ezen a megmérettetésen. :D

Link to comment
Share on other sites

Én tudtam hogy alul maradok, nem kell senkinek se bocsánatot kérni xD

Csak Ő ezt nem hitte el, am Nikinek hívják, de alábecsülitek, nézzétek meg az oldalamon (csak katt a sig-emre) van róla több kép, szépen néz ki szerintem :)

 

váááá de ismerős vagy v.honnan, amúgy nekem a csaj jobban bejön mint te biggrin.gif

 

kosad81 bocsi, de nem értem, az elejét átfogalmaznád, hogy én is értsem? (majdnem éjfélkor nehezen megy :lol: ) :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

tudom hogy sok értelme nincs, csak ő nem hitte el, egy másik lány képét meg nem tehetem be, mert az valamelyiküket sértené, (hozzáteszem Ő nem tiltakozott hogy ne csináljam ezt a szavazást), így viszont én maradok alul ez 100% xD, engem meg marhára nem sért ha alul maradok, sőt örülök neki, hogy bebizonyíthatom amit mondtam neki :D :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Először is, eddig ez a legbénább topic amit eddig olvastam :P Másodjára nem lenne csak annyit mondani neki h már lezajlott a szavazatt és ő volt a szebb??? ugyse tudja h mi lett az eredmény...amugy se te, se a csaj nem jön be, ugyhogy maradok én :)

Link to comment
Share on other sites

már nemazért de többnyire férfi neműek néznek be de, olyan döntés ami téged mutatott volna szebbnek szinte kizárt :D

 

((((((((((((((((((mellesleg ha a csaj nem hiszi magát szépnek, mennyel el "tudjátok minek" és ha 2 hét alatt nem lesz kuncsaftja akkor igaza van :D )))))))))))))))))))))))) <- ez nincs itt XD

Link to comment
Share on other sites

Casher hozzászólásával eléggé egyetértek, nem sok értelme van a dolognak, főleg, hogy fiúk látogatják az oldalt, persze tisztelet azoknak a lányoknak, akik olyan értemi szintre eljutnak, hogy legalább egy köszi-t vagy egyebet beírnak. De nem is ez a lényeg, hanem, hogy nekem is van olyan ismerősöm aki nem tartja magát szépnek, közben meg atombuxa,(mégsem nyitok ezért topicot) habár ez a feltevés az első képen látható személyre nem igaz, a másodikon szereplőről meg inkább nem nyilatkozom!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...