Jump to content
PirateClub.hu

Melyik a legjobb letöltő tárhely?!


KisLiszi
 Share

Melyik a legjobb letöltő tárhely?!  

477 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Szavazok!

    • data.hu
      304
    • rapidshare.com
      130
    • megaupload.com
      43


Recommended Posts

Rapisra szavaztam, igaz nem töltök oda fel, csak 4Shared, de örülök, ha valami ott van fenn, mert iszonyat gyors, lejön, új IP és már meg is tovább...Data.hu-s cuccot még nem szedtem, de sok külföldi lapra is linkelek és ott nem hiszem, hogy örülnének neki, tuti nem érnék el a cuccaimat...erről ennyit!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 186
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ahhh szep alom majd mikor ugymond beindul a data is a nagyok szepen fezetosse teszik raknak limitet is mert hat ugye mindenki onnan szeretne szedni s jol le fog lassulni nekik sincs vegtelen savszeluk, amugy reszemrol mindegyiket kerulom ha tudom nem szeretem ..

Link to comment
Share on other sites

Datára nyomom... és ha nem lesz sokáig akkor mi van ? :)

Most van és ez a lényeg! Addig meg hülyeség lenne máshová rakni, ha ugyanolyan gyorsan szaggat le róla, mint a rapidról és ez még a fixeseknek is jó. Szóval

 

DATA!!!
Módosította Nietzsche
Mellőzd az indokolatlanul nagy (a böngészést zavaró) betűtípust a fórumon... (Nietzsche)
Link to comment
Share on other sites

szerintem is a DATA.hu, bár felmerültek vele valamilyen nehézségek(én erről nem tudok, kérdezzétek Dj Nyakesz-t)

 

sajna az egyeduralkodó mindig is a rapid marad, úgy mint a microsoft a windózával <_<

Link to comment
Share on other sites

A data.hu jó, de szerintem nem sokáig lesz ilyen gyors, mert egyre többen használják és nem fogja bírni. Jelenleg nekem is az tetszik a legjobban, mert a fix ip-sek is simán tölthetnek vele (bár engem ez nem igazán érint), hosszútávon viszont a rapidshare.com jobb, mert annak van egy nagyon durva tárhelye, és egy nagyon durva sávszélessége. Én rapidra szavasztam.

Link to comment
Share on other sites

Mondana valaki egy olyat ahová gyorsan lehet FELtölteni? Mert nekem mindegyik k*rva lassú. A speedtest 212 kb/s feltöltési sebességet mutatott, de nekem csak 50 kb/s sebességgel nyomja fel mindenhová.

Rapidshare.com, töltöttem már oda 90MB/s felett is :)

Link to comment
Share on other sites

Nem szoktam jogsértő dolgokat feltöltögetni, kösz, h ezt feltételezed rólam :P

Ha ilyen oldalra töltök, akkor vagy IRL ismerősnek küldök vmit v magamnak haza, ha épp nincs nálam penrdrive. Arra meg nekem inkább rapid, oda gbitről is tudok nagyobb dolgokat rakni, a letöltés meg biztos, tuti, h fent van még az anyag és nagysebességgel le is tudom tölteni.

Link to comment
Share on other sites

Nekem sokáig a RAPID volt a favoritom mer filmeket is 30perc alatt szedtem le, egy kis kapcs.bontással!:D mert nem fic ip-s vok, hanem tok ip-t cserélni. és igy jó volt.

 

De nekem most abszolút kedvencem lett a DATA.HU nagyon nagyon király h nem kell semmit várni, és nem kell kapcs. sem bontani meg semmi, csak dúrom lefelé a filmeket:)

 

Ugyhogy szerintem jólenne ha sok-sok film a data.hu-n pihenne, nem pedig a rapidon meg a megauploadon. ez mindenkinek jó!

 

meg a data.hu-n nem kell hülyéskedni még a *** toolbarokkal sem.

 

szóval DATA.HU AZ ÉN VOKSOM!!

 

üdv lintu

Link to comment
Share on other sites

én is a data-ra szavaztam,mert gyors,nem kell bontani kapcsolatot,mint rapid-nél.Megaupload 1 nagy trutyi! Nálam igy néz ki az elsö 3

 

1.data.hu

 

2.filefactory.com

 

3.rapidshare.com

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...