Jump to content
PirateClub.hu

Háborús játékok


robbychavez
 Share

Melyik a legjobb háborús pc?  

166 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Melyika legjobb?

    • Medal of Honor
      16
    • Call of Duty
      115
    • Battlefield
      18
    • Armed Assault (OFP)
      5
    • Company of Heroes
      5
    • World in Conflict
      6


Recommended Posts

CoD-ra szavaztam, mert:

1. Moha nem csapatalapú, kivéve utolsó 2.

2. Battlefieldbe hülyék a botok.

3. Armed Assaulttal , Company of Heroessal nem játszottam még.

4. World in Conflict...hát tetszett a pálya rombolhatósága, de nem volt az igazi.

Link to comment
Share on other sites

Medal of Honor: Jó de a CoD mindig jobb volt.

Call of Duty: A legjobb.

Battlefield: Psychooo-nak üzenem, hogy a BFben csak azért vannak botok, hogy legyenek a Battlefield multi játék. Bár mindenképp jó, de a CoD az más nem tudom leírni...

Armed Assault (OFP): Nekem túl nehéz, de attól még lehet jó én 10 percig bírtam.

Company of Heroes: A kedvenc stratégiám.

World in Conflict: Nem próbáltam még.

Link to comment
Share on other sites

Mindig is jobban bejöttek a világháborús játékok mint a mostani, vagy kicsit jövőbeli harcok (PL BF2100 mittom én mennyi + most a COD4). Ezért nekem FPS-be mindig is első marad a MOH (főleg az Airborne , a PA és az AA miatt, ezek nagyon nagyot alkottak). A COD két dolog miatt kap minusz pontot: a három nem jelent meg PC-re :angry: , a négy meg már modern warfare... De amúgy jó játék.

 

A WIC hatalmas RTS, nagyon jó játék, és aki szereti a műfajt érdekes perceket tölthet el vele, a Company Of Heroes-t meg most töltöm, de ahogy láttám, ez is büntet, és mivel 2.vh-s ezért lehet az lesz a favorit. De mivel még nem láttam, a WIC-re szavaztam (csak hogy az RTS-ek is kapjanak szavazatot).

Link to comment
Share on other sites

Americas Army a legjobb. Realisztikusabb mint a sok divatjáték. Az amcsi hadsereg hivatalos ingyenes játéka. Elötte cod2-ztem meg próbáltam a cod4-et is nemrég de meg sem közelítik az army-t. Most mág az armed assaultal szemezgetek,mert arra mondják,hogy talán realisztikusabb még az army-nál is. Írtátok itt,hogy nehéz. Az army-t is sokan ezért hagyják abba pár nap után,mert nehéz nekik. Hát pont az ajó,hogy nehéz. Idő kell mire jó leszel. A kitartó emberek játékai.

Az ugrabugra cod-ok néha jók szórakozásképp,de nem igen tudnak lekötni. Közük nincs a realisztikához.

Link to comment
Share on other sites

Teljesen igazad van, de én nem azért játszom, hogy köze legyen a realisztikához, egy játék azért játék, mert nem a valóság, persze, ha látványilag, fizikájában emgközelíti azt az dob az élményen az fps-eknél, de ettől függetlenül, a régi lanpartykat mégis végigUT-ztük, ami nema realisztikájáról híres. Lehet hogy ezért, lehet hogy másért, nem tudom, mégis a cod fogott meg leginkább, és szeretek vele multizni kikapcsolódásképpen, pont ma volt sikeres tgf-em egy klánhoz :D Az Armed Assault-at még enm próbáltam, de ki fogom próbálni, mert felkeltetted azért az érdeklődésem :)

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...