Jump to content
PirateClub.hu

Szilveszter 2007


etooo
 Share

Szilveszter 2007  

65 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Hol szilvesztereztél?

    • Otthon
      18
    • Házibuliban
      23
    • Rendezvényen
      9
    • Gép elött
      3
    • Egyéb
      12
  2. 2. Kivel?

    • Család
      14
    • Haverok
      37
    • Barátn?/Barát
      11
    • Mással
      3
  3. 3. Milyen volt?

    • Baromi jó!
      21
    • 21
    • Elmegy
      15
    • Volt már jobb is
      6
    • Az eddigi legrosszabb...
      2
  4. 4. Berúgtál?

    • Természetesen, mint mindig
      9
    • Igen
      17
    • Nem
      23
    • Nem, és nem err?l kéne szóljon a szilveszter
      16
  5. 5. Tettél újévi fogadalmat?

    • Igen, mindig teszek
      5
    • Igen, de úgyse sikerül betartani
      3
    • Most kivételesen tettem
      5
    • Nem, úgyse tartanám be
      24
    • Nem, és nem is fogok
      28


Recommended Posts

csak a piáláshoz szeretnék hozzászólni... ahol én voltam (buli volt, én a rendezvényt jelöltem lehet rosszul :rolleyes: ) sok embert láttam beb...va és a mocsokban fetrengve, ja és mellesleg legnagyobb részük lány volt... :|

 

naja :D

csajom is ksokat tud inni :)

mondjuk nem fetreng

Link to comment
Share on other sites

hát,itt-ott a városban,kocsma,kávézó,party helyek,haverokkal,berugni berúgtam a végén meg is vertek valamiért,de arra már nem nagyon emléxem hogy miért...állítólag valaki szétcseszte az autóját és akit meglátott ütött...na mind1...a fogadalomal kapcsolatban,tavalyra tettem és megis fogadta,idén vhogy elmaradt...

Link to comment
Share on other sites

Én is elég jól elvoltam,az egész éjjelt és hajnalt Győr belvárosában töltöttem a legközelebbi cimboráimmal,nagyon jól éreztem magamat annak ellenére hogy csak 3 forró teát nyomattam be az arcomba.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Szórakozóhelyen voltunk a barátaimmal és a haverjaimmal. Az egyik barát barátnőmnek eltört a cipője sarka és elesett a lépcsőn. A kezében lévő sörösüveg eltört és elvágta az ütőerét. Nem azért esett el mert részeg volt, csak a törött cipősarok nem egészséges. Szerencsére a biztonsági emberek észnél voltak és leszorították az ütőerét és hívtak mentőt. Felajánlottam hogy bekísérem ha gondolja és gondolta. Úgyhogy hajnali 3 körül a Honvédban kezdtük a 2008-as évet. Lehet hogy ez nem hangzik jól. De ha már így alakult, akkor örülök hogy tudtam neki segíteni azzal, hogy elkísértem és mellette voltam mikor szüksége volt rá. A kezét összevarrták aztán apukáját felhívtuk, eljött kocsival és velük mentem. Náluk a bátyja elkezdett pezsgővel kínálgatni és akkor úgy voltam, hogy én már megtettem a magamét és nem nagyon lehetne rávenni már semmire. A vége egy csúnya berúgás lett részemről. Bár nem éreztem hogy ez lesz, hirtelen jött 2 pohár pezsgő és egy pohár bor után. Mondjuk nekem ennyi belefér szilveszterkor, főleg a korábbi események után. Eléggé ilyesztő azért a szitu, ugyan akkor nem volt idő ezen agyalni, de később kijött rajtam is.

Link to comment
Share on other sites

Mi haverokkal buliztunk egy elkért teremben, volt pia meg minden bár én nem rúgtam be, persze ittam azért :D , de csak mértékkel, elment a buli, bár lehetett volna jobb is...

újévi fogadalmat is tettem, eddig is tettem, de még sose sikerült betartani, most úgy tünik sikerül, azt ami minden évbe már 3. éve ugyan az :D , 1 évbe max 2x rúgok be, szilveszter és a szülinapom, elég jól megy mert szülinapomkor se voltam részeg, sőt most hétvégi "bulin" már nem is ittam semmit :D

Link to comment
Share on other sites

hát nekem sem lett tökéletes a szilveszter,mert ugy volt,h paul Church feljön hozzánk szilveszterezni,de utolso pillanatban hivott,h beteg s nem tudott jönni :( 30-án berendeltek éjszakára melozni (kellett,mint hátamra a pup) s a lábam meghuzodott...

igy 31-én délután 3/4 2 kor keltem s haver megtanitott pokerezni,2 pizza közben.Alkohol: összesen 2 doboz sört ittunk meg + 2 pohár pezsgöt

 

tehát összegzek mindent:

 

hol szilvesztereztem? --> otthon

 

kikkel ? -->haverok + család

 

Milyen volt ? -- > volt már jobb is

 

Ujévi fogadalom? --> Nem tettem

 

Berugás? --> aki 1 doboz sörtöl berug... :D

 

Link to comment
Share on other sites

én is a legjobb barátomnál, és nem rugtunk be, csak egy pohár pezsgőt ittunk... szánalom, h az emberek fele ugy beb*aszik mint a sz*r... tényleg ne merről kéne ennek szolnia... természetesen mindenkinek jo néha egy kis stressz oldonak az alkohol, egy két sör, stb. de az h vki mértéktelnül igyon... szánalom...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

én pesten voltam egy pub-ban... nekem tetszett nagyon... viszont picit berúgtunk... de csak úgy, hogy még maradjon kontroll... még dartsozni iss tudtam... :D

viszont éniss megvetem azt a hányós-belefekvős típusú embereket... egyik fesztiválon volt egy sátor amiben egy ember a hányásában aludt minden este... undorító....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...