Jump to content
PirateClub.hu

Egy kérdés LG KU 250-el és SE K550-el kapcsolatban!


Kovacs077
 Share

Recommended Posts

Hello! azt szeretném kérdezni hogy ezekben a telefonokban milyen az mp3 lejátszó? vagyis ha le akarok vele játszani headset nélkül akkor milyen a hangminőség ?

 

Valamint az lenne a kérdésem hogy adnak-e valamien tartozékot amikor megveszem , vagy nekem kell külön megvenni pl.: a headset , memóriakártya........stb. ??

 

Módosította Silverr
Adj kifejezőbb cimet a témáknak!
Link to comment
Share on other sites

LG KU 250 -es telefonban az mp3 lejátszolya szerintem király jol szépen tisztán szol. Ha te veszed fel a zenét vele a dobszo az torz mint állat de amelyikben nincsen dobszo és egyéb más hátérzaj pl madárcsicsergés stb akkor szép tisztán szol.

 

"vagyis ha le akarok vele játszani headset nélkül akkor milyen a hangminőség" ezt nem vágom?!

 

Neked kell megveni hozzá külön a headset , memóriakártyat.

 

Nekem pedig az lenne a kérdésem hogy hogyan lehet az LG KU 250 -es telefont összekötni a számitogépel?

Képeket szeretném lementeni a telefonrol. Usb kábelt nem tudom rácsatlakoztatni a telefonra. Bluetoothal vagy hogyan?

Előre is köszönöm!

 

 

Módosította Silverr
Ne idézd a közvetlenül elötted szólót!Valamint használd a szerkeszt gombot!
Link to comment
Share on other sites

hát BT = Bluetooth ... csak rövidítettem :D egyik fele usb másik meg egy kis cucc . szerintem minden adapter jó a telókhoz de ez nem biztos . mondjuk egy adapter kb 4-5 ezer körül mozog ...inkább az adatkábelt és lg software-t ajánlanám ha egyáltalán van olyan :D

Link to comment
Share on other sites

Én BT vel csatlakozom a géphez inkább ezt ajánlanám mert ezt minden Bluetotthos telónál tudod használni szoftvert pedig az LG PC Suite progit használom mindent lehet vele mozgatni a telón kivéve az SMS -t azt nem tudom miért nem csak az e-mailokat hozza.

Link to comment
Share on other sites

hát BT = Bluetooth ... csak rövidítettem :D egyik fele usb másik meg egy kis cucc . szerintem minden adapter jó a telókhoz de ez nem biztos . mondjuk egy adapter kb 4-5 ezer körül mozog ...inkább az adatkábelt és lg software-t ajánlanám ha egyáltalán van olyan :D

 

Köszi szépen a segitséget, maradok a Bluetooth-os megoldásnál, körülnézek valamelyik üzletben! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...