Jump to content
PirateClub.hu

ki mennyit költ karácsonykor?


Petrooo
 Share

Mennyit költesz karácsonykor?  

68 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Mennyit költesz karácsonykor?

    • 10 000 alatt
      36
    • 10-30 000
      17
    • 30-50 000
      2
    • 50-70 000
      1
    • 70-90 000
      2
    • 90-100 000
      1
    • 100 000 fölött
      9


Recommended Posts

hát nem igazán szoktam ajándékot venni . nagyszülőknek szüleimmel közös , szülőknek öcsémmel közös meg 1-2 havernak valami apróságot és ha éppen van barátnő akkor neki is valamit :D (idén a bnő kimarad :(:) ). Tehát most 10 alatt :)

Link to comment
Share on other sites

<_<

Én pár fricsót ott hagytam ..

A szülőknek ( enyém - anyós ) 15 - 15 ezer -ért ajándék , lányomnak kb. 100 rugó - ( ritmusgitár erősítővel + sport eszközök ( mivel az egyesület szegény ) -egy két spéci ruha..a barátoknak pár apróság úgy 10 ropi körül .hát ennyi :(

Link to comment
Share on other sites

Én Kedvesemmel együtt ajándékozok mindig minden családtagnak :) De ő például kap tőlem egy szép gyűrűt, ami önmagában 8e körül volt :) (egy gyönyörűszép turmalin drágakővel díszített ezüst ékszer) Csak abból tudtam életemben elsőnek megnevezni a 'kavics' nevét, h az eladó felírta a blokk hátuljára :lol: sebaj, most legalább felkészültem a kérdésekre, s elnézve az ilyen kavicsok árát (ez rózsaszínes-lilás turmalin) még jól is jártam ;)

 

lásd

http://www.bestbrill.hu/dragakovek-turmalin-c-1_16.html

Nem hiába az Azték a kedvenc ékszerboltom Debrecenben :) iszonyat jó árai vannak... :)

 

egyéb infókkal is felvértezve :D :

http://hu.wikipedia.org/wiki/Turmalin

 

http://www.mimi.hu/ezoterika/turmalin.html

 

 

Összességében a karácsonyi bevásárlás kijött most kb 15-20 ezerből. Megint más kérdés és más problematika, hogy a felhasználói társadalom, a média és a reklámözön, hogyan értékteleníti el a karácsonyt napjainkban.... :-S

Link to comment
Share on other sites

Hali !

 

Nálunk a családban ez a leghúzósabb ünnep ! Idén a lányaim 30 - 30 ezer froncsi értékben kaptak "jézuskát " a feleségem vitte a primet a mosogatógéppel + egyébb cuccos , ezenfelül jön még a tágabb család szerintem olyan 200 gurigáig nem igazán állunk meg !

Link to comment
Share on other sites

én nekem most 90 körül jött ki, mert uj fényképezőt vettem, de kicsit én is sajnálom, h a karácsony, már rég nem a szeretetről szól, vagy inkább arrol szol, hogy a szeretetet nagyon sok ember most már abban méri ienkor, h ki költ többet... eléggé sajnálom... de hát ien világban élünk... egyébként még arra is kiváncsi lennék, h van aki hitelből veszi? és mekkora lenne az a hitel?

Link to comment
Share on other sites

Anyámank egy fonott újságtartó - 1600 Ft :D

Apámnak üveg whisky - 2000 Ft

Nővéremnek vmi hajápoló izék - kb 2500 Ft

Barátnőmnek egy könyv, mert már ékszert kapott annyit h fel se tudja venni - 3000 Ft

Anyjának, apjának még nem tudom mit vegyek.

Link to comment
Share on other sites

Öcsém kap könyvet Sven Hassel - től a címe Fagyhalál

B.nőm egy órát kap, nagyon szép elegáns

Anya kap egy gofri sütőt öcsémmel közösen vesszük

Apám meg egy halom csokit :D ő ezt imádja neki nagyon mást nem is lehetne venni

 

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...