Jump to content
PirateClub.hu
Clark

Bud Spencer

Recommended Posts

Berlin – A karácsony közeledtével egyvalamiben biztosak lehetünk: legalább három Bud Spencer-filmet levetítenek majd a tévék. Hol nyomozóként, hol cowboyként, hol pedig Terence Hill partnereként üti, pofozza és rúgja a rosszfiúkat. Az olasz csillag a német Bild újságnak adott interjút abból az alkalomból, hogy 105. filmje merőben elüt a korábbiaktól. A kedves, nagydarab bunyós egy véres krimiben játszik, amelynek címe: „Gyilkosság a szakmám, kedves!”

– Olyan híres, mint Lassie! Milliomos! Olimpikon úszó! Feltalálóként tizenkét szabadalom fűződik a nevéhez! Zeneszerző! Helikopterpilóta! Miért pont egy krimi, amiben vak maffiózót alakít?

Bud Spencer: Imádom ezt a történetet! Egy vicces, szerelmes sorozatgyilkost alakítok!

d0001B5C10088d83528d6.jpg

– Életfilozófiája?

Spencer: Bízz az érzéseidben, az öszönökben. Akkor nem érhet semmi baj.

– Fél az öregedéstől?

Spencer: Van ilyen? Én mindennap élek. Nincs olyan, hogy kor, csak az élet. Aki él, az fiatal.

– Hisz Istenben?

Spencer: Igen. Ez a legfontosabb! Kellene adni egy Nobel-díjat adni II. János Pál lelkének.

– A kedvenc könyve?

Spencer: A Biblia. Mi más lenne?

– Sport?

Spencer: Repülés! Zene! Alvás!

– Vannak még álmai?

Spencer: Nincsenek, mindent megkaptam. Pénzt, sikert, hírnevet. Ezek nem is fontosak. Az Amazonas dzsungelében felfedeztem saját magamat: Ki vagyok valójában?! Semmi más nem fontos.

– Akkor mi a fontos?

Spencer: A család. Az egészség. A munka. És a közönségem. Nékülük én nem lennék.

– Hogyan ünnepli két év múlva a nyolcvanadik születésnapját?

Spencer: (Felpillant a csarnok sötét mennyezetére, majd a kövér ujját az ég felé emeli) Ezt csak ő tudja!

– És mit csinál az örök barát, Terence Hill?

Spencer: Ő is velem játszik az új filmemben – mint hulla.

Forrás:blikk.hu

Nemhiszem hogy lesz új filmje Bud Szponzornak :) túl öreg már ahhoz :(

De szerintem amit maga mögött hagyott (azt a jó pár filmet :D ) azzal utánozhatatlan! Mindörökké legenda marad! :)

Nos igen. Bud Spencer és Terence Hill nagy filmeket alakított. Még ma is megnézem az összes filmjüket ha látom, bár már jópárszor láttam mindet. Ha napi 10 alkalommal vetítenék nekem valamely fimjüket én napi 10-szer megnézném. A film nézése közben meg elgondolkdom azon hogy sajna nem lesz folytatásuk :(

Hali !

A vígjáték műfaj alapköveinek számítanak a Spencer/Hill filmek ! Egy páros legenda mindkét színész !

De bizony igaz lesz filmje Bud Spencernek (és terence hill-nek) de csak 2008 Október 8.án...

http://imdb.com/title/tt1135940

Hoppá :o

Kíváncsi leszek, de szerintem már nem lesz olyan jó mint a jó kis 70-es 80-as években gyártottak... de hát be kell látni azóta eltelt 20 év.... ha nem 30 :D

De én azt mondom hogy eddig rajtuk kívűl senkinek sem sikerült ilyen maradandó emléket alkotnia hogy a mai napig ilyen népszerű legyen a fiatalok körében!

Most nézzetek meg egy mozifilmet ami most megy mozikban... mnegnézed nevetsz rajta és fél éven belül már el is felejted. Ezek a filmek meg már 20-30 éve megállják a helyüket! ;)

A mostani akciófilmen felnövő gyerekek is megnézik és röhögnek rajta :D szerintem ez felülmúlhatatlan ;)

én is nagyon bírom őket ...spencer már lassan 80 éves lessz,csodálom hogy filmezik ,,bár hill is 70 közelében áll ami szintén nem kevés.... :mellow: de hát örömmel várjuk a filmet ,,,és még ha moziba is lessz akkor tuti elmegyek...még nem láttam bp és th filmet moziban sosem ... :D

Szerintem nem is volt :D :D :D

De lehet most se lesz hanem majd DVD-n jelenik meg... na majd arra még kíváncsi vagyok!

Befizetnék egy ilyen Bud Sponzor menüre valamelyik moziba :D :D :D

Ajándék figurával, az mekkora lenne! :D :D :D

ja

és bud spencer menü kapható a büfében :D :D

Kiváncsi vok a filmre :D jah és egy Big Spencer menü lessz :lol:XD

Mekkora lenne nem? :D A nagy multiplexekbe, most ajándék felragasztható szakállal vagy babkonzervel! :lol::D :D

Terence Hill egy hullát fog játszani? Ez ám a szerep! :D Remélem ez olyan csihi-puhi film lesz, mint az eddigiek. :)

Szerintem csak viccből mondta Bud...

Ha mégegyszer összeállnának, az már csak egy álomban lehet :(...

Én is szeretném ha még összehoznának valami közös filmet, vigjátékot, de tom, nem tervezik...

Persze, hogy vicc, de tényleg vannak olyan szerepek, ahol csak egy földönfekvő hullát kell játszani. Gondolom Hill-nek ennél több szerepe lesz.

Aki még nem látta itt van Bud Spencer 2007-es olasz reklámja, amiben ő a télapó (még karácsony előtt készítették)

http://youtube.com/watch?v=iDENg2b_bxE

;)

Kemény ez a reklám! :D :D :lol:

sajna már látszik hogy nehezen mozog, talán pont ezért nem állnak össze megint THval,

mert tőlük pont az erőt, búnyót, mozgékonyságot várnánk, de ma már nem tehetik,

de mi az utólsó pillig reménykedünk egy rendes közös filmben, ahol mindketten ,megint főszereplők....

Hát reméljük a legjobbakat! :)

Ez is jó ha valaki nem látta volna:

http://youtube.com/watch?v=Ru3G-XGHg4U&feature=related

Modern kori feldolgozású :rolleyes: 7Másodperces, a jó öreg Bud :rolleyes:

Én örülök nagyon, hogy lesz új film!

És a télapós reklám is nagyon jó :D

Nem hiszem hogy lenne új film, elvégre a jó öreg Bud már járni is nehézkesen tud... nem láttátok tavaly vele a fókusz riportját? Szegény már nagyon öreg és nem hogy új filmet csinálni, de járni is nehezére esik... Egyetértek egy előttem szólóval, mégpedig hogy Bud Spencer egy újfajta stílust alkotott, és örökre legenda marad. Szerintem ne éljétek bele magatokat mert már hetvenvalahány éves... nem tudom honnan szedted ezt az interjút, de nem vagyok biztos benne hogy adhatunk neki bármennyi hitelt is, elvégre olyan nagyra voltak vele tavaly amikor "csak a fókuszt" hívta meg egy interjúra.

Szerintem meg tutti lesz filmje, de majd elválik ;)

:o

http://youtube.com/watch?v=STqsdULaf4g&feature=related

Ez mekkora, nem is tudtam hogy ilyen nagy sportember volt, meg eredetileg nem is volt szakálla csak a film kedvéért kellett növesztenie! :)

Aranyos ez a télapós reklám, de sajna itt is látszik hogy már nehezen mozog szegény. Bárcsak láthatnám őket újra együtt, fiatalon egy új filmben, ahol újra hozzák azokat a figurákat, s poénokat melyekért oly sokan szeretjük őket... de ez sajna nyilvánvaló okokból csak egy szép álom marad. :(

Már a Bunyó Karácsonyban is elég öregecske volt Bud, s azóta eltelt újabb 14 év. Nem hiszem hogy újra bevállalnának egy pofozkodós vígjátékot. Viszont forgathatnának még együtt jó filmeket. Walter Matthau és Jack Lemmon sem voltak már fiatal csókák pl. a Szomszéd nője mindig zöldebben.

Ez tetszik:

"Egy hatalmas palira volt szükségük. Felhívtak telefonon és megkérdezték tudok-e lovagolni? Mondom nem. Hát akkor legalább angolul tudok ugye? Mondom nem. Szakállam van-e? Mondom nem. Soha nem is volt és minden nap simára borotválom az arcom. Hát valahogy így indult." :D

Nos van egy friss információm, terence hill tényleg fog szerepelni ebben a filmben, szóval újra össze áll a két páros, de sajna Hill hullát fog játszani, magyar címe a filmnek: Gyilkosság a szakmám, kedves!

És Bud Spencer lesz "Pepe", a sorozatgyilkos <_<:(

Egyenlőre csak ennyit tudok, ha bármit megtudok értesítelek titeket :rolleyes:

Hali!

nagy kedvencem a két színész..én is szinte mindig megnézem mikor adják a tvbe...... :)

várom én is hogy mi lesz majd...valóban lesz e film.. :)

Kíváncsi leszek erre a filmre, imádom a filmjeit. ;)

kiskoromban imádtam a Bud spencer és Terence hill filmeket :) kíváncsi leszek erre!

Már várom én is! Egyik kedvenc párosom.

Anulu

Bud Spencer elkészítette a legújabb filmjét: '2008 Április 12.én készült el'

És Németországban csak 2008. December 25.én várható hogy kijön!

És a hírforrások szerint Terence Hill kimaradt a filmből, de még nem megalapozott. :unsure: