Jump to content
PirateClub.hu

A Carbon eléggé szaggat,mi lehet a baj?


Recommended Posts

Hay mindenkinek.

Most vettem egy új gépet,é valamiért a Carbon eléggé szaggat,pedig ezen a gépen sztem nem kéne.

gépem: gigabyte ga-m52s-s3p alaplap

amd athlon 64 x2 4000+

ddr2 800mhz 2x1gb kingmax ram

inno3d 8400 gs 512 mb vidkari

 

az antialaisinget,és az aniztrópikus szűrőket kikapcsolva is olyan 18-19 fps környékén megy.

Mért szaggat ennyire a játék.

 

Aki tud légyszíves segítsen.

 

Ja és még v.mi ezen a vason hogy mennének köv gemék:

Oblivion,stalker,crysis,nfs pro street,portal,hl2 ep2

Módosította Silverr
Adj kifejezőb cimet a témáknak!
Link to comment
Share on other sites

Lehet kapni 22.000 Ft-ért HD 2600 XT-t.

Nekem ilyen van:

http://www.argep.hu/product_559898.html

A Pro Street maxon megy vele 1280x1024-ben, de szerintem egy nagy rakás sz*r játék. Sokkal jobbak voltak az előző részek.

 

"de akkor sem kéne ennyire szaggatnia."

A 8400 gs-el teljesen normális, hogy ennyire szaggat.

 

"Ja és még v.mi ezen a vason hogy mennének köv gemék:

Oblivion,stalker,crysis,nfs pro street,portal,hl2 ep2"

 

Crysis még low-on is szaggatna. A portal és a HL2 EP2 szerintem olyan medium körül elfutna.

Link to comment
Share on other sites

Ez a kártya ennyit bír úgy is mondhatnám,hogy semennyit játékra alkalmatlan az meg,hogy tudja a DX10-et semmire nem jó max a Vista örül neki de a játékok nem fognak rajta futni.Nem véletlen 12ezer volt és igen a 7300 is jobb egy DDR3 rammal.

Itt a teszt a 8600-8500-ös karikkal hát a 8500GT nem tudja elverni a 7300 ddr2-es karit na jó néhol megveri...de akkor egy 8400-es soha nem fogja ráadásul ha megnézed ilyen 800x600 meg 1024x768-ban tesztelik csak mert többet nem is bír és így is alig van FPS.

Tudom nagyon lehúztuk a kártyádat de sajna videónézésen kivül meg régebbi játékok futtatásán kivül másra nem igen jó.

 

"A GeForce 8500 GT sebessége nem ad okot bizakodásra: a legtöbb játékban csak a DDR2-es GeForce 7300 GT-t volt képes elverni, a DDR3-as 7300 GT (amely ráadásul olcsóbb nála) és a Radeon X1650 Pro szinte mindenhol gyorsabb volt. A 8500 GT lényegében felfogható egy továbbfejlesztett GeForce 7300 GT-nek, és így ha a jövőállóságot nézzük, akkor érdemes a megvételre, kisebb media PC-kben el tudjuk képzelni – fogyasztása kicsi, alig melegszik, viszont a videolejátszáshoz hathatós segítséget nyújt. Sajnos a sebesség tekintetében nem nagy az előrelépés a 7300 GT-hez képest, némileg árnyalja a képet a tesztpéldány jó tuningolhatósága (közel 50%-os teljesítménytöbblet), de a tuningra sosincs garancia. Az AMD válasza után okosabbak lennénk, bár ismerve a két GPU-gyártót, valószínűleg az RV610 sem fogja megváltani a világot.'

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Nekem a Carbon még a régi gépemen elég jól ment szerintem! :D

Régi gépem: kb. 7 éves AsRock alaplap, szintén 7 éves 1300 MHz-es proci, a VGA az egy Ati Radeon 9600XT 256MB

Amikor megunta magát, akkor kidobott a Carbonból, de nem szaaggatott nekem.

Talán a VGA kártya miatt?

Link to comment
Share on other sites

Azért lehetett, hogy ment, mivel régi a config, régi a vga, és ilyenkor sok dolgot nem képes megjeleníteni/számolni, így azzal nem is foglalkozik. Az eredmény, az hogy játszható lesz, de a képminőségről nem beszélnék... (Voodoo2-vel is futtattak megszállottak Doom3-at és ment!!- igaz nem úgy nézett ki, mint egy mai gépen :) )

 

davedane: Ezzel most megtanultad, hogy ha új gépet, vagy bármit veszel hozzá, inkább a fórumokon érdeklődj, mint az eladótól! ;)

Link to comment
Share on other sites

Gyerekek nem véletlenűl vettem ilyen kártyát.

Videokarira már csak 12ezer ft-om volt,tehát azért vettem ezt a kari-t,mert sztem még akkor is jobb ez,mint egy integrált kártya.

 

Egy évig,vagy fél évig megtartom ezt a kakit,és ehelyett veszek egy 8800-ast vagy már talán a 9-es szériából veszek.

 

Tehát hülye nem vok,csak nem volt több pénzem,mert tudjátok pénz beszél kutya ugat.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...