Jump to content
PirateClub.hu

Mit csinálnál, ha rájönnél, hogy EMO vagy?


gebana
 Share

Mit csinálnál, ha rájönnél, hogy EMO vagy?  

170 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Mit csinálnál, ha rájönnél, hogy EMO vagy?

    • Penge, viszlát emberek.
      54
    • Énekelnél.
      7
    • Szégyenedben sírnál.
      8
    • Szólnál a szüleidnek, verjék ki bel?led.
      68
    • Igen.
      9
    • Nem.
      24


Recommended Posts

Na tessék válaszolni. Anti-emo klubtagságom miatt úgyérzem fontos ezt a kérdést feltennem :D

Link to comment
Share on other sites

Úgy érzem ez a téma közönségsiker lesz :lol:

 

egyértelmű: penge :) én is penge, a világ is penge, öngyilok, mert trendi :lol: :lol: :lol: ha nem érted, akkor nem vagy ám' divatos :D :D :D szóval, hajrá mindenki öngyilok! :D

Link to comment
Share on other sites

a Qrva élet, hova a F@szba kerültem? :D :D :D

 

gumiszobába? O_o :D

Link to comment
Share on other sites

Én már ezen csak röhögni tudok....még mindig ezen ugrál a fél ország....közröhej.

 

Bizonyos szemszögből megértem a dolgot de vannak olyan emberek akik a " kivétel erősíti a szabályt" mondásba besorolhatóak de nem tagadom vannak ultragyökerek is...

 

A legnagyobb pofon az lenne a divatmajmoknak (lásd a "pózerek" ami már sztem maga a szó is divatozást jelzi) ha leszarná őket mindenki...és nem piszkálnák őket folyton minden útfélen....max akkor ha van oka is rá....

 

Most már le lehet ugatni... :rolleyes:;)

Link to comment
Share on other sites

ezkéne ja, de nelehet, mert ezek mindenütt ottvannak XD

 

amm, nemtoom mire gondolsz, itt nincsenek is kutyák :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Én sem lennék semmi pénzért emos....csak 1-2 kis tini az....12 éves körüliek akik még gyerek fejjel gondolkodnak :)

mondjuk van egy két idősebb is...de azoknál odabenn valami nincs rendben sztem, ez a véleményem....senkit sem szándékoztam megbántani....bocs ;)

ha én az lennék mikor felébrednék..hát első az lenne hogy kopaszra borotválnám a hajam.... :) a másik meg az hogy a haverok se néznék jó szívvel.... :)

 

Link to comment
Share on other sites

hát először végighaégatnék egy TH vagy No thanx lemezt., közben felétől már az ereimet vagdosnám egy pengével. Ezután meglátom magam a tüdörben elsíom magam és kirohannék a mezőre és befutnék egy kombájn alá mert az jobban összevagdos mint a penge, majd élettelen testemmel még sírnék egy órát.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...