Jump to content
PirateClub.hu

Számítógép Abit IS7E2,Intel Celeron D 320


Recommended Posts

c=31 453 437 952 bájt 29,2 GB

d=20 974 428 160 bájt 19,5 GB

e=29 520 494 592 bájt 27,4 GB

 

 

egyébként ez a merevlemez ugye?

mert az 80 GB 2MB

 

 

ja egyébként én nem akartam 3 részre bontani csak aki csinálta az bontotta ennyire szal kicsit hülye volt.

ja és a gépházzal amit mondtál csak az a gond hogy az oldalán nincs ventillátor mert majd elképzelhető hogy a későbbiekben majd szükség lessz rá

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Igen ez a merevlemez.

Mellesleg volt hülye ugyanis két részre sose árt szétbontani mert az XP-nek az a jó ha külön van az adat particiótól :) Három rész meg hab a tarton mellesleg egy Windows újratelepítés alkalmakor megváltoztathatód,hogy ne legyen 3részre bontva.

Link to comment
Share on other sites

Megnéztem egy jópár helyen, de ezt a házat mindenhol táp nélkül árulják... A gyártó a Powerlogic. Ha leszeded a gépház oldalát, valahol rá kell írva lennie a táp oldalára, hogy milyen márkájú... Vagy az Atrix a márkája?

Link to comment
Share on other sites

Adatok nem fognak elveszni, ha átpakolod a cuccokat az egyik házból a másikba, viszont a tápot szerintem nagyon gyorsan cseréld ki, mert bizony a Colors(h)it eléggé rossz minőségű tápokat csinál. Ajánlani tudom az FSP-t, Chieftec-et esetleg a Zalmann-t, de egy egyszerűbb megoldás, ha elolvasod az ajánlott és nem ajánlott tápok listáját Novistar topic-jában:

http://www.pirateclub.hu/index.php?showtopic=27485

Link to comment
Share on other sites

Az bizony előfordulhat mindenféleképp, nem nagyon befolyásolja a felvett teljesítmény. Amúgy a tápoknál a bekapcsolás utáni pár másodperc a kritikus, mert akkor hirtelen megugrik a táp által leadott teljesítmény (lökésszerűen) utána "visszaáll" egy átlagos fogyasztásra. A rosszabb tápoknak ez az egyik gyenge pontja, nem bírják a terhelést az alkatrészei... Inkább vennék egy jobb minőségű, szó szerint véve súlyra nehezebb tápot. Igen, sokan hülyének nézhetnek, de általános igazság, hogy tápot kilóra kell venni, minél nehezebb, annál jobb (általában). Tápmárkát meg a fentebb említett topic-ból nézz, de ki lehet egészíteni még az ottani felsorolást.

Link to comment
Share on other sites

na most olyan problémám van hogy átrakom bele a cuccokat bekötöm az usbt,powert,resetet,valami speakert, meg vlami hddledet

de viszont most pár dolgot nem tok hogy hova kell bekötni plcd rom(ebből kettő kis érintkező lóg ki),meg van olyan is hogy fan1 meg fan2,van még 11 bizonyos 1394-es nevő kábel és végül pedig az audio kábel

naszóval ha tudtok valahogyan segíteni akkor szóljatok

mert már az lessz a hobbim hogy eggyik házból pakolgászok a másikba oda vissza oda vissza

egyébként a 300 as tápot kell használni mivel a 450es nem is passzol bele mármint az alaplapba

(egyébként a gépház oldala neki van döntve a régi háznak és be van kötve a venti :D nagyon jól néz ki világít is XD)

Link to comment
Share on other sites

nem tom valaki mondta de már én se tom hogy ki XD

de lehet hogy csak hasonlót mondott valami ilyesmit hogy az ilyen ventillátoros gépház valami 64 biteshez kell nem tom hogy 64 bites alaplap vagy már nem tom mit mondott

de majd ha valaki jön összerakni a gépházat akko megkérdezem

 

egyébként a felette lévőben tudnál valahogy segíteni?

Link to comment
Share on other sites

A fan1 meg a fan2 a hűtésekre vonatkozik (azt hiszem a rendszerhűtés). A CD-ROM-ból az IDE kábelt (az a széles, vékony, ami több kis vezetékből áll) csak egy helyre mehet az alaplapon (meg fogod találni), a másik "dugaszba" pedig egy energiát biztosító tápkábelt tedd (ezt is meg fogod találni). Más nem is kell bele.

 

A többiben sajnos nem tudok segíteni.

Link to comment
Share on other sites

na átraktam már vagy 10 szer oda vissza pakolgászom eggyik gépházból a másikba én nem működött sehogy se

míg végül fogtam magam és leszedtem az elejét és a power gombnak nem volta bedugva (vagy ki van szakadva)a vezetéke.

úgyhogy holnapra is meg lessz a programom :D:D

jah és akik rakták össze a boltba ezt a masinát azok a gépháznak az eggyik vezetékét nem is jó helyre dugták

jól van mondjuk teljesen lénegtelen gond de hát akkor is

az ember elvárná az úgynevezett szakamberektől hogy jól rakják össze

Link to comment
Share on other sites

Helósztok az újabb gondom lenne!Van 1 ilyen alaplapom : abit is7 e2 és 1 nemrégiben vásárolt gépházam és azon is van elől audió és mikrofon (ez a kettő egyben van) csatlakozó

na és most jön a probléma

hova kell bedugni ezt az alaplapon?

nagyon sürgős lenne holnapra kéne

 

 

Módosította Silverr
Használd a szerkeszt gombot!Ne nyiss új témát feleslegesen!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...