Jump to content
PirateClub.hu

Szejc's works


Szejc
 Share

Recommended Posts

Pár apróság Barátnőmről:

detti.jpg

dettivel3iwiw.jpg

20071206222720Telora.jpg

Anonak.jpg

A csaj nagy Juve fan... ezért aJuventus....

illetve a harmadik képen a térkép: ő Zalaegerszegi, én Győri és Zánkán találkoztunk :) (ezt jelképezi)

 

Családi képek:

jzminabakonyban3puu4.th.jpg

bakony1.jpg

 

És az elmaradhatlan VT-k:

dannysaudi2tq9.th.jpg

dannysaudicopygv3.th.jpg

donnysaudikd2.th.jpg

riseszejcaudicopyym8.th.jpg

yokiscarwc6.th.jpg

 

Remélem tetszenek...

várom a pozitiv és negativ hozzászolosokat is

üdv

szejc

Link to comment
Share on other sites

nos... én érdemlegesen csak a vt-khez tudok hozzászólni... ha linkelsz vt-t, akkor linkelj alapot is, mert nehéz kiszúrni a változásokat (vannak olyan dolgok mint pl ültetés vagy háttércsere, amit csak eredetivel összehasonlítva lehet kiszúrni).

 

a vt-idről általánosságban el lehet mondani, hogy a kijelölések pontatlanok, a carbon mintád nagyon rossz :S keressél google-el carbon mintákat, mert ezek a minták nagyon nem jók. néhány vt-den nagyon mesés a szín, ez se jó... próbálj "reális" keretek között maradni. gondolom nem rég kezdted a vt-zést, mert látszik rajta, hogy elsőre nagyon csili-vili verdát szeretnél összedobni, needforspeed beütése van a képeidnek :) ez nem hiba, később jobb lesz, csak gyakorolj :) tényleg olyat próbálj csinálni, amit az utcán is láthatnál... tehát mondjuk rózsaszín ablakot ne :D szerintem ablaknál is maradj a sima sötétítésnél (fekete). a rózsaszín audin a felni nagyon 2D-s... nem jó szögben állt a donor. ügyelj arra, hogy a donor, amelyikről leveszed az alkatrészt, nagyjából ugyanolyan szögben álljon (kb 10-15° eltérésig lehet még torzítás nélkül rátenni alkatrészt, ennél nagyobb eltérésnél fordulnak elő a 2D-s felnik, vagy a homályos alkatrészek)

 

azt tudnám még javasolni, vagy ajánlani, hogy nézegess rengeteg tuning képet (már ha szeretnél komolyabban VT-vel foglalkozni :) ) vannak virtual tuninggal foglalkozó oldalak, én például a jvt.hu-ra szoktam feltöltögetni. de van még pl HVTM. vagy a külföldi MonsterMonster

 

itt vannak tutorialok, és rengeteg haladó tuner is, akik szívesen segítenek :)

 

hát nagyjából ennyi :)

 

U.i.: hogy "csesznek" írni, az annyit jelent, hogy kevesen látogatják a Photoshop témát, várj, és kommentelnek majd :)

Módosította enisz
Direkt link használata tilos.Máskor használj Code tagot. [code] [/code]
Link to comment
Share on other sites

nem szeretnék vt-vel foglalkozni, csak mivel sokan megprobálták én is tettem egy két lépést az ügyben... maguk engem az autók se érdekelnek annyira, igy nem naon szeretnék ezzel foglalkozni, a linkeket azért megnézem

köszi szépen

üdv

szejc

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...