Jump to content
PirateClub.hu

Mi volt a legnagyobb csalódásod?


tomirad
 Share

Recommended Posts

De ez hogy élni akar és hogy te nem férsz bele ez csak kifogás arra hogy nem szeret.

Vagyis nem meri azt mondani hogy figyelj ide nem szeretlek és pont.

Hanem inkább így mondja meg hogy élni akar de nélküled buli stb...

Mert nem hiszem el azt hogy élni vagy bulizni nem tudna elmenni ha te is vele vagy.

Ez csak annak a jele hogy fél tőle hogy még jobban megbánt ha azt mondja hogy nem szeret.

Hudi.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hát mert megbánta hogy elhagyott és szeretne visszakapni!

Mert rájött hogy bulik meg csajok meg haverok jó egy ideig de megunja mert tényleg nincs senkije.

Tehát szeretné hogy visszafogadd!

De ez csak rajtad áll hogy vissazfogadod e.

De ha megcsinálta egyszer... akkor megcsinálja máskor is!

Vélemények?

Link to comment
Share on other sites

Nos, a szappanoperákban férfi és nő ezerszer összeveszik, de hiába az ármány, a romantikus gonosz, és a cselszövések, intrikák kusza fonala, mindig kibékülnek, és végül egy banális esküvői ceremónia kíséretében, miután minden szálat elvarrtak maguk körül, gondok nélkül élik tovább örökké boldog, idillikus életüket. Nos, ez a valóságban nem így van. A való emberek jelleme árnyékos, és a szerelem, illetve egy kapcsolat is sokkal bonyolultabb, mint a sorozatokban. Vitákat túl lehet élni, de egy elhagyást, cserbenhagyást nem felejt el az ember. Ez egy figyelmeztetés volt. Ha nem hallgatsz rá, akkor hamarosan az új utat is elveszíted. Én túl büszke lennék ahhoz, hogy úgy menjek vissza hozzá, mintha mi sem történt volna. Érett felnőtt, hozott egy döntést, viselje annak a következményeit. Az emberek érzéseivel nem lehet dobálózni.

Link to comment
Share on other sites

Én már pár oldallal ezelőtt leírtam az én csalódásomat, most viszont az a vicces, hogy azt mondta, hogy hiányzik neki, hogy beszélgetünk, merthogy én ismerem a legjobban. Mellette van új barátja és azt mondja, hogy teljesen túl van rajtam. Ez nem érdekes? :D Tökre meglepődtem azt hittem eszébe se jutok.

Link to comment
Share on other sites

Hát nem igazán értem, mi köze a beszélgessünk dolgonak ahhoz, hogy túlvannak-e egymáson... :D

 

Mi is túl voltunk egymáson az exemmel annó középsuliban, szakítás után kis idővel már beszélgettünk. És túltettük magunkat egymáson.

Szerintem attól, mert "beszélgessünk" még nem biztos, hogy "nem vagyunk túl egymáson"... :)

Link to comment
Share on other sites

Végül is igazad van bucmac, csak az volt, hogy a végén már tojt rám a barátai miatt, most meg beszélni akar. Meg kérte, hogy vegyem vissza msnen... Nem értem őt. Ha egyszer "lemondott" rólam akkor ne akarjon beszélni velem szerintem. Ja és a pirateclubbos profilomat is rendszeresen megnézi, gondolom a hozzászólásaimat olvassa...

Link to comment
Share on other sites

Erről szó nem volt :D Semmi pénzért nem mennék vissza most már hozzá, most kitudok bontakozni mindenféle téren :D Amúgy nem hiszem, hogy megbánta vagy nincs túl rajtam, látszik, hogy szereti az új barátját, csak meglepett ez az egész.

Link to comment
Share on other sites

noccikaa! gondolj arra, hogy egy ilyen utazás alkalmával elhagyott téged, ráadásul még éli az életét is, megcsal. ha megint összejöttök megbocsájtasz, akkor megadod neki az útlevelet ahhoz, hogy legközelebb is megcsinálja veled ugyanezt. bármikor félreléphet vagy kiléphet. be kell látni, hogy nem lehet rá alapozni egy komoly kapcsit. szipi

Link to comment
Share on other sites

Végül is igazad van bucmac, csak az volt, hogy a végén már tojt rám a barátai miatt, most meg beszélni akar. Meg kérte, hogy vegyem vissza msnen... Nem értem őt. Ha egyszer "lemondott" rólam akkor ne akarjon beszélni velem szerintem. Ja és a pirateclubbos profilomat is rendszeresen megnézi, gondolom a hozzászólásaimat olvassa...

arról mondott le, hogy járjatok, nem feltétlenül a társaságodról. szóval attól, hogy nem jártok, még bírhat :)

Link to comment
Share on other sites

tudod tomiguy3! amikor szétmennek a párok, akkor látni sem bírják egymást. de eltelik sok idő, rendeződnek az érzelmek, és bekövetkezik az amire egyikőjük sem számított, hogy újra tudnak kultúráltan társalogni. ezért jutsz eszébe, mert már nem az érzelmei vezérlik őt irányodba hanem a baráti érdeklődés. szipi

Link to comment
Share on other sites

nekem több csalódásom is volt vkiben. ez az illető amikor msn-en van velem, akkor egy darabig normális, jól el van velem, sokat beszélgettem vele a gépről stb..... majd amikor feljön ide, akkor mindenkinek a nyilvánosság előtt úgy csinál hsz-ben, azaz vetít, mintha utálna, gúnyol, sőt ki is beszél engem a hátam mögött, és másoknak is ezt a látszatot kelti msn-en való beszélgetések során. :( ezt sajnos csak most tudtam meg. olyan képmutató, gyáva, férfiatlan, nem illik hozzá, vszínű többet néztem ki belőle egy hátbatámadásnál. szipi

Link to comment
Share on other sites

Közeli ismerősödről van szó az derül ki ebből.Hát az ilyen embereket ha kiderül róluk milyenek szerintem nagyon hanyagolni kell.Én kifejezetten utálom ezt a szemedbe jó barát a hátad mögött meg elhordlak mindennek embereket!Mert nem tudom mi értelme más előtt elhordani a másikat!

Link to comment
Share on other sites

nagyon mélyen érintett a dolog, és elkeseredtem, sírok is miatta. :( és azt is megtudtam, hogy felrótta azt, h le mertem írni a gondjaimat itt a fórumon. :( pedig sokan érdeklődtek utánam, h mi van velem, és nem akartam kismillió levelet egyesével megírni, hanem gondoltam leírom az egyik topikban és mindenki olvashatja, hamár ennyien kíváncsiak rá. arról már nem is beszélek, hogy nekem ezeket a komoly dolgokat nincs kivel megbeszélnem, és itt adtam ki magamból, hátha enyhítek a feszültségemből. de ez is baj neki. :( szipi

Link to comment
Share on other sites

Hogy hogy nincs kivel megbeszélned?Azt tudom hogy nincsenek lány barátaid.Mi a gond abban hogyha leirod a topicban a véleményed?

Hát szerintem ez a topic arra való hogy kibeszéld magadból ha nem tudod kivel vagy éppen nincs a közeledben senki akivel megtudnád beszélni!

 

Link to comment
Share on other sites

arról mondott le, hogy járjatok, nem feltétlenül a társaságodról. szóval attól, hogy nem jártok, még bírhat :)

 

Ez kb. ugyanaz, hogy már nem szeretlek, de azért maradjunk barátok. Hát ez nekem nem fog menni. Próbáltam vele beszélgetni, de utána csak órákig iszonyat rossz kedvem lett. Ja és ez persze csak msnen... Élőben nem bírnám ki. Egyszer véletlen megláttam az utcán... szinte hallottam a szívverésem olyan ideges lettem kb 2 másodperc alatt, nem dühös, csak "izgatott". Még jó, hogy nem vett észre :D

 

tudod tomiguy3! amikor szétmennek a párok, akkor látni sem bírják egymást. de eltelik sok idő, rendeződnek az érzelmek, és bekövetkezik az amire egyikőjük sem számított, hogy újra tudnak kultúráltan társalogni.

 

Nemtom elképzelni, hogy ez valaha befog következni. Vagy ha mégis akkor minimum fél-egy év :D Na mindegy majd lesz valahogy...

Link to comment
Share on other sites

egyszerű a történet a részemről

18 vagyok és hát szeretem az életet és a nőket is:D

egy könnyű hasonlattal próbálok rávilágítani a lényegre:)

mielőtt cipőt vesz az ember felpróbálja mindet ami tetszik és utána választ.Na ez a helyzet a nőkkel is:)

mielőtt belekezdenék egy komolyba előtte jósok "cipőt" kell még felpróbálni:)

és szerencsére nemvolt komoly kapcsolatom amit nem is bánok. megpróbálom a legvégére hagyni a listának:)

addig nemszabad megkomolyodni amíg fénykorát éli a férfiasságod:D

 

részemről ennyi:)

Link to comment
Share on other sites

Nekem az volt a legnagyobb csalódásom amikor minden happy volt a lánnyal és jött a haver egyre többet vagánykodott előtte, meg többet odafigyelt rá mint én állítólag... . Pedig szentem elég sokat dumáltunk moziztunk stb. És gondolhatjátok mi lett a vége....(Amúgy azóta rájöttem hogy én voltam a csóri hogy nem csavartam le a havernak egy jó nagy balost. ) De már kihevertem csak hát senkiben sem merek megbízni....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...