Jump to content
PirateClub.hu

Mi volt a legnagyobb csalódásod?


tomirad
 Share

Recommended Posts

Hát én nemrég beleszerettem egy lányba és egy ideig ugy tünt hogy ő is kedvel. De 1-2 hete már egyre jobban nem beszéltünk.Megkérdeztem mi baja akkor azt mondta túl elfoglalt. Utánna pár napra Myvipen törölte a kommikat amire válaszol cukkyka nagyon ary kössziky pussyka volt. Ma újra probáltam neki írni de bunkó modon már nem is válaszolt. Pedig csak azt szeretném megtudni hogy mi a baja miért csinálja? rosszat tettem neki? vagy vmi más? De semmit nem mond. Szerintettek mi lehett a baj?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

éretlen kis K****... (elnézést a kifejezésért, nem az alap értelmére gondoltam a szónak)

szóval még sztem ő se tudja h mit akar... szóval hogy egyik nap nég úgy gondolja hogy "jajj de jó lehet h ő lesz a pasim"

másnap meg meglát egy másik gyereket aztán ez igy megy tovább...

sztem ez történhetett..

 

azért ne csüggedj, én is estem már pofára.. :(

Link to comment
Share on other sites

Nekem a Bettina volt idáig a legnagyobb , vagyis a legfájdalmasabb élményem. :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Buta ........ kategoria szerintem. Hagyd a fenebe, majd jon szebb/jobb/okosabb. Csak ehhez 3 kapcsolat kell :P

Link to comment
Share on other sites

hát nekem azvolt h a csaj rohadtul tecett meg minden ,, aztmondta h járunk , de másnak h nem xD leakartam smárolni nemengedte tiszta csuicskulat volt és 3 hétre rá aztmondta h szeret és azóta is járunk illetve pontosabban tegnap óta ,, :D amugy 14 éves és az iskopla legnagyobb ........ de szép és olyan mellei vannak :E 80/b love

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nos, elmesélek egy történetet.

 

Egyszer összejöttem egy lánnyal, azt hittem, dúl a love. Csakhogy 1 hét után azt mondta, maradjunk barátok. Elfogadtam, de rosszul esett, h egy hét után már szakított velem. Barátok maradtunk, de úgy kb. november eleje óta elkezdett nagyon bunkó lenni, és belekötős (mondok egy példát: simán le "köcsöglúzerezett" amikor nem ossian póló volt rajtam hanem kreator). Most meg követel 2000 ft-t mert valami rosszat csináltam. ( erről a 2000 ft-ról: egyszer meghívott Kárpátia koncertre ami 1500 volt, és azt mondta nem kéri vissza. amikor meg elkezdte a bukósdit, azóta követel, mert valami rosszat csináltam.)

 

amúgy ő 15 éves, én meg most leszek 18. És ilyen csőlátású rocker: csak az jó amit hallgat. simán leszólt olyan legendákat mint a Kreator. És el van kényeztetve.

Link to comment
Share on other sites

Lehet igazad van.

Nekem a legroszabb az amikor én és a haverom egy csajra hajtottunk és a haverom le akart pattintani így elkezdett pofázni.

Közben észrevettem, hogy a csaj se akar engem, így hagytam. Azóta már nem verem a fejem, helyette mást :lol:

Viszont az, hogy ennyire vak legyek... <_<

Link to comment
Share on other sites

3 év kor különbsé tinik körében az nagyon sok sztem

 

hát igen csak de nem mindegyik lánynál, mondjuk nekem az elég szar volt mostanábban amikor egy csaj azt mondta nekem h csak azért nem "járunk" mert én fiatal vok hozzá és várjunk még egy kicsit és ezt így nem naon tudta bevenni a gyomrom :lol: ő 19 én meg 17 csak így jön ez ide

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Számomra a legnagyobb csalodást a volt párom okozta...8-honapig voltunk együtt..és fülig szerelmes voltam belé..pedig anji hobortja volt hogy regényt irhatnék..de én eltürtem neki...aztán a 8-ik honapfordulonkkor bejelentette hogy ö nem akar komoly kapcsolatot ö bulizni akar és szorakozni 21-évesen..És én nem tom öt kielégiteni ilyen téren..mellesleg bevalotta hogy megcsalt 2-egyetemistával..mert nekik volt pénzük...hát...ha valaki igazán szeret egy nöt..és ilyet csinál a nö a párjával..az nagyon durva..még mindig nem hevertem ki teljesen

Link to comment
Share on other sites

Ismeros, exem 20. honapnal nyogte ezt be, h elni akar. Utana meg azt h 4szer meg is csalt. Azota eltelt 3 honap, most mar sirva konyorog h hulye volt, szeretne visszajonni /persze nem fogadom vissza XD /

 

 

Link to comment
Share on other sites

Legnagyobb csalódásom, mikor a szerelmemről kiderült, hogy bisex! Ez alapjáraton nem lenne baj, de az, hogy egy csaj miatt dobott ki az azért már durva! :( Rólam tudni kell, hogy nagyon ritkán vagyok szerelmes :( És azóta is csak egyszer voltam/vagyok szerelmes...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Hát akkor elmesélem én is!

Megismertem a csajt össze is jöttünk minden ment ahogy kell még az elején, de aztán ahogy megismertem a családját meg az életét azért rá kellett hogy jöjjek hogy nem az én világom. fulll milliomosok voltak.Én nem vagyok csóró de nem is vagyok miliomos! átlag fizetésből élek! na aztán ebból lett a baj 6 hónap után kinyögte nekem hogy szakít velem mert nekem nincs annyi pénzem hogy éttermekbe hordjam meg moziba meg színházba meg ilyenek! Pedig nagyon szerettem, de hát ez a mai nők nagy részének nem elég! Na erre varjatok gombot!

és ezek után még a nők mondanak a férfiakra rosszat??? hát a k... a....

Link to comment
Share on other sites

Hát akkor elmesélem én is!

Megismertem a csajt össze is jöttünk minden ment ahogy kell még az elején, de aztán ahogy megismertem a családját meg az életét azért rá kellett hogy jöjjek hogy nem az én világom. fulll milliomosok voltak.Én nem vagyok csóró de nem is vagyok miliomos! átlag fizetésből élek! na aztán ebból lett a baj 6 hónap után kinyögte nekem hogy szakít velem mert nekem nincs annyi pénzem hogy éttermekbe hordjam meg moziba meg színházba meg ilyenek! Pedig nagyon szerettem, de hát ez a mai nők nagy részének nem elég! Na erre varjatok gombot!

és ezek után még a nők mondanak a férfiakra rosszat??? hát a k... a....

 

Hát én megmerem azt is lehett kockáztatni hogy a szülei unszolták hogy te "csaró" vagy hozzájuk képest.... Már hallotam ilyenről hogy a szülök gazdagséga miatt nem lett semmi a kapcsolatból....

Link to comment
Share on other sites

Igen..ez helytálló érvelés tomirad! :)

Talán..ha valaki nem elégszik meg pusztán a 'átlagos' költségvetésű családból származó lánnyal...az azért akar gazdag lánnyal járni,hogy felvágjon..ez is benne lehet a pakliban.. :/

 

Üdv

Link to comment
Share on other sites

Így van!

Nekem is volt egy ilyen "fullos" barátnőm akiről nem gondoltam volna hogy ilyen anyagias, mert már régóta ismertem azelőtt hogy összejöttünk, de aztán kiderült hogy ő is csak olyan mint a többi elkényeztetett gazdag kis ***....

Szakítottam is vele, bár mondjuk nagyon jó nő volt, de ennyit nem ért!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Hello

Nekem tegnap ért véget egy viszonylag hosszu kapcs egy csajjal.

Október 6.-án jöttünk össze, azóta voltunk együtt. ez eddig még tök szép és jó...

Most jön a kicsit gázosabb része a dolognak: szóval ezalatt az idő alatt volt egy szünet, összejöttünk egy hónapra rá még egy szünet (de akkor viszont én azt mondtam hogy hagyjuk) utánna megint "összejöttünk de de úgy hogy 4 napig tartott... szakitottunk megint

Oké utánna egy elég hosszú mosolyszünet (kb. 3 hét) utánna kezdtünk jóba lenni...

Acsajjal már beszéltünk arról hogy ujra összejövünk... Márc. 1-jén meg is történt, ráadásul majdnem leis feküdtünk...

És tegnap szakítottunk... de nem akárhogy

Ő elmondta hogy már 3 nappal előtte eldöntötte hogy nem akarja folytatni éshogy nagyon sajnálja.

Mindehez az egészhez hozzájött hogy a legjobb barátommal többet volt az utolsó időszakban mint velem, ráadásul előttem is elég jól megvoltak.

Avégén megtudtam hogy a csaj már azt is megbánta hogy utolsónak összejött velem (közbe ő hívott el magához meg igazából ő jobban akarta hogy összejöjjünk)

 

hát ennyi az én kis történetem...

ezekután lehet balf***nak hívni...mert rájöttem hogy az voltam

mindent összevetve: életem legnagyobb csalódása volt eza csaj.

Link to comment
Share on other sites

Nekem a legnagyobb csalódásom 2év után történt meg. Annyit kell tudni h a pasim ezidő alatt csupán 2x csalt meg. Megbocsátottam neki... Összeszen 3x kapott lehetőséget az újrakezdésre.. És mindannyiszor fonrosabbak voltak neki a haverok mint én. És miután kidobtam még én voltam a r****c. Szerintetek?

Link to comment
Share on other sites

Én azt mondom hogy nem érdemes olyan nővel kezdeni akinek csak a pénz meg a csillogás kell...

De aki megteheti és akar egy "drága" barátnőt, annak egészségére :)

és te igymész oda egy csajhoz hogy: helo csoro vagyok járunk?

naneviccelj...

elsö szavábol nem mondod meg h pénzre megy-e

Link to comment
Share on other sites

Hát emberek ezek mind elég cifra dolgok.

Nekem is átbaszták a fejem már számtalanszor, de mindig felálltam. Aztán egy idő után rájöttem, hogy csak látni kell tudni és értelmezni a jeleket.

Ha hajlandó vagy odafigyelni egy nőre (és nem a hülyes süketeléseikre gondolok) akkor olyan dolgokat árul el akarva akaratlan hogy képes vagy meglátni mire hajt, mi kell neki, és képes vagy úgy taktikázni, hogy te gyere ki nyertesen mindenképpen a buliból. A taktika viszont nem a hosszú párkapcsolat titka. Oda őszinteség kell, mégha szét is verik ezerszer a fejedet.

Egy örök tanulság:

"Buta nőnek butát és a faszagyereket kell adni, az okosnak pedig azt amikire ő vágyik."

 

Üdv mindenkinek

"Mindig nem eshet!"

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...