Jump to content
PirateClub.hu

Ki a legjobb DJ?


mertezaker
 Share

Recommended Posts

  • Replies 184
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Jó téma!

Ilyen Hortykkal nem kell foglalkozni, nem kell neki visszaírni azt kész! Ha nagyon akar vitatkozni, menjen el beszélgetni Kömlődi Ferihez vagy Pánczél Gáborhoz, aztán majd ők kiokítják! Kár rá a betüt pazarolni!

 

Nálam a legjobb dj-k:

 

minimal/tech.: Plastikaman (richie hawtin), The Timewriter, Terry Lee Brown Jr., Ricardo Villalobos, Luciano Esse, Tania Vulcano

prog. house: Danny Tenaglia, Herman Cattaneo, Danny Howles, James Lavelle

Hun.: Kühl, Chriss

 

És nem mind1, hogy dj-ről vagy producerről beszélünk!

Szerintem Tiesto egy bohóc!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Jó téma!

Ilyen Hortykkal nem kell foglalkozni, nem kell neki visszaírni azt kész! Ha nagyon akar vitatkozni, menjen el beszélgetni Kömlődi Ferihez vagy Pánczél Gáborhoz, aztán majd ők kiokítják! Kár rá a betüt pazarolni!

 

Nálam a legjobb dj-k:

 

minimal/tech.: Plastikaman (richie hawtin), The Timewriter, Terry Lee Brown Jr., Ricardo Villalobos, Luciano Esse, Tania Vulcano

prog. house: Danny Tenaglia, Herman Cattaneo, Danny Howles, James Lavelle

Hun.: Kühl, Chriss

 

És nem mind1, hogy dj-ről vagy producerről beszélünk!

Szerintem Tiesto egy bohóc!

 

Ezt ki tudod fejteni bővebben is vagy csak divatból mondod?

Link to comment
Share on other sites

Azé ne feledkezzünk meg Paul Oakenfoldról illetve paul van Dykról sem :)

Nem egy filmhez adták zenéjüket, változatosak, föleg Oakenfold, aki a komolyzenétöl kezdve a rockig belead mindent a, bár ez már szentem kicsit kiesik a techno/egyéb stílusirányzatokból! :) Szerintem smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Külföldi lemezlovasok közül szerintem Jody Wisternoff a legnagyobb de a Moonbootica páros, és Rene Amesz is nagyon jó!

Itthon Andro! ;)

 

Egy kis Jody:

http://www.youtube.com/watch?v=3UYu9SFWKGg

Módosította spdeluxe
Használd a code tag-et,direkt-link kihelyezése TILOS!!!
Link to comment
Share on other sites

Ezt ki tudod fejteni bővebben is vagy csak divatból mondod?

 

Ha te kifejtenéd bővebben, hogy én mit fejtsek ki bővebben, akkor megteszem!

 

Azé ne feledkezzünk meg Paul Oakenfoldról illetve paul van Dykról sem smile.gif

Nem egy filmhez adták zenéjüket, változatosak, föleg Oakenfold, aki a komolyzenétöl kezdve a rockig belead mindent a, bár ez már szentem kicsit kiesik a techno/egyéb stílusirányzatokból! smile.gif Szerintem smile.gif

 

Paul Oakenfold tényleg nagyon jó, "ready steady go (remix)" a Collateralból zseniális szerintem, a Kardhal OST-je sem rossz!

Van Dyk nekem nagyon semmitmondó zenét játszik !

Link to comment
Share on other sites

Vitathatatlanul (számomra) Bárány Attila, a dumájával eltudja adni a zenéket, ezenkívül is egyszerűen nagyszerű hangulatot tud varázsolni ( hamarosan megistapasztalam)

Van még egy, egy kevésbé ismert, bár a diszkóba járó közönség számára méltán népszerű totpeti, csupa kisbetűvel.

 

http://totpeti.hu/

 

Személyes élményem hogy nagyon színvonalas bulikat tart, Ő a helyi diszkó resident Dj-je

 

www.rio-ozd.hu

 

Külföldiekről nehéz nyilatkozni, mivel vannak mindig divatos zenei stílusok, ezek arcai általában a menők :D

De bátran kijelentem, hogy Tiesto nem bohóc!, egy igen tehetséges (bár nem tom van e saját szerzeménye, de tehetsége van hozzá hogy a legjobbakkal dolgozzon).

Link to comment
Share on other sites

most így hogy idekeveredtem és végigolvastam ezt a topicot nagyon meglepődtem.. egyrészt vannak akik látszik hogy tényleg benne vannak (főleg az elektrónikus) zenében... viszont sok olyan nevetséges hozzászólás van hogy csak röhögni tudok, mást tényleg nem.. egyébként stílus szerint kéne szétkapni a dolgot mert egy elektronikus zenei dj-t egy hiphop dj-vel összehasonlítani nem lehet.. más a stílus, más a keverés, minden más.. de mindegy.. szerintem Dj Krush a legjobb! :D

Link to comment
Share on other sites

Paul van Dyk, Armin van Buuren, Markus Schulz :) Nem tudnám eldönteni közülük ki a legjobb. Mindegyikük ott van a toppon! És még mennyi agyon hype-olt dj van, akik nagyon profin csinálják a munkájukat.. :)

na azóta már változott picit a véleményem :) (fejlődtem :D)

 

szóval akkor:

James Zabiela abszolút #1, amit ez a srác művel az egy csoda..

ott van még James Holden, Fairmont, Gui Boratto, természetesen Sasha & Digweed is :)

kicsit másik oldalról megközelítve az elektronikus zenét: Marcus Schössow, Sied van Riel, Thomas Saagstad..

megint másik oldal: Ronski Speed, Andy Moor, Markus Schulz, Armin, Kyau & Albert..

 

hirtelen ennyi

Link to comment
Share on other sites

most így hogy idekeveredtem és végigolvastam ezt a topicot nagyon meglepődtem.. egyrészt vannak akik látszik hogy tényleg benne vannak (főleg az elektrónikus) zenében... viszont sok olyan nevetséges hozzászólás van hogy csak röhögni tudok, mást tényleg nem.. egyébként stílus szerint kéne szétkapni a dolgot mert egy elektronikus zenei dj-t egy hiphop dj-vel összehasonlítani nem lehet.. más a stílus, más a keverés, minden más.. de mindegy.. szerintem Dj Krush a legjobb! :D

 

Igazad van, nagyon sok a nevetséges hozzászólás, lehet hogy viccnek is szánják? :D Én már csak a Sterby-t várom meg a hasonlókat!

Krush a maga kategóriájában tényleg a legjobbak egyike, igaz én annyira a stílus miatt nem szeretem, de azért olykor-olykor elhalgatom!

 

Link to comment
Share on other sites

Erősen orientálódsz a progress-eve felé? :P (nem baj :) )

 

Nálam még mindig Armin az első :P:)

jaja :)

hangulatfüggően megyek keményebb/lágyabb zenék felé :)

olyan is előfordul, hogy Chris Liebing féle szeletelős techno forog épp, de esetleg egy kis lazítós minimal Chriss-től (aki nem mellesleg magyar és nagyon jó, ha valaki nem tudná :) )

de persze egy Sean Tyas szettől is jól tudom érezni magam, kis repülés sosem árt :)

Link to comment
Share on other sites

jaja :)

hangulatfüggően megyek keményebb/lágyabb zenék felé :)

olyan is előfordul, hogy Chris Liebing féle szeletelős techno forog épp, de esetleg egy kis lazítós minimal Chriss-től (aki nem mellesleg magyar és nagyon jó, ha valaki nem tudná :) )

de persze egy Sean Tyas szettől is jól tudom érezni magam, kis repülés sosem árt :)

 

 

Fő a változatosság ;):)

A hangulatfüggöség-zenehallgatás kettősség nálam is jelen van.. :)

 

Üdv

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...