Jump to content
PirateClub.hu

Ki milyen játékkal nyomul?


sony
 Share

Recommended Posts

Régen nekem volt egy játékom, amit nagy nehezen ki tudtam játszani, csak azóta új gép lett, és elfelejtettem a játék nevét. Ha tudnátok segíteni, annak nagyon örülnék. :D

Rövid leírás amire emlékszek belőle: két karakter közül lehetett választani, egy férfi és egy nő. Oldalnézetes volt a játék, tehát nem hiszem, hogy mostani (főleg, hogy ezzel kb 5 éve játszottam). Haladni kellett a pályán, közben jöttek zombik, amiket ugyebár szét kellett lőni. Lehetett benne repülni is, mert a karakter hátán volt egy rakétaszerűség. A végén pedig egy hatalmas zombi volt a főellenség ha jól emlékszem.

Ha tudtok segíteni, hogy mi ez a játék, akkor nagyon hálás leszek az illetőnek, aki nekem megtalálja. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

TMNationsForever ,WarRock ,PKR , Mass Effect2 (mondjuk már 2x végigvittem az összes kieggel ,de még fent van :)

 

"És ha már más iskérdezgetett:

Régen volt 1 tuti kis játékom ,talán pcguru vagy gs cd-n volt rajta.

A pontós címére sajnos nem emlékszek de talán : CELL

- A játék oldalnézetes 2d Börtönben játszódik

- Bal-Jobb oldalon 1-1 ember egymás ellen kell verekedni.

- Fentről wc papirok .kések ,puskák zuhannak le amivel könyebb kicsinálni a másikat :)

Kb ennyire emlékszek belőle ,aki ismeri ossza meg velem a játék címét."

Köszi.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Én pár napja kezdtem el Aion-ozni (tört szerón) és azt kell mondanom nagyon frankó kis játék. Szép, hangulatos, ötletes, szóval csak az az egyetlen baja van ami minden MMO-nak. Csapatban kell tolni mert egyedül unalmas. De ezt leszámítva tényleg csillagos 5-ös. Ezen kívül MW2, Dragon Age és L4D 1-2.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 5 years later...
  • 2 years later...
  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...