Jump to content
PirateClub.hu

Ki milyen játékkal nyomul?


sony
 Share

Recommended Posts

Ha-ha... Megnézted a legmenőbb játékok listáját és beírtál néhányat? jó vicc...

 

Haha nem kell irigykedni azért mert szar maced van :P Nem mindenki olyan jajjebbennincsvérúgyhogyjójátékbiztos játékokkal játszik mint te. Am meg flashelt a boxom és azért vannak meg ezek a gamék. :P

 

Am közben kipörgettem a batman arkham asylumot, meg a mirror's-t :) Most csak Cod 5 Wolfenstein és ritkán GTA IV.

Link to comment
Share on other sites

Mostanában Fifa 08-al és Madden NFL 08-al játszogatok, előbbiben csak simán szoktam tolni egy-egy meccset, utóbbival ritkábban játszok, akkor is jobbára osztálytársammal multizunk (a Franchise-t elkezdtem, de nem valószínű, hogy a közeljövőben folytatni fogom).

Link to comment
Share on other sites

Újra elkezdtem a painkillert, csak elakadtam a legutolsó pályán! :( (aki tud segítsen! :) )

http://www.pirateclub.hu/index.php?showtopic=6317393

 

Köszi! :rolleyes:

 

Mellette még a Burnout Paradise-t, NFS Shiftet, John Deere Drive Greent, és az új Wolfensteint nyomom!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A West továbbra is állandó, ill. néha Fifázok vagy NFL-ezek egyet (bár előbbit majdnem minden nap :) ), de most újra elővettem a Star Trek - Starfleet Command III.-at. Korábban már játszottam vele, de akkor túl bonyolultnak tűnt, a tutorial-résznél sokkal tovább nem jutottam, de most teszek vele mégegy próbát. ;)

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Végre van normális egerem, így most be tudom fejezni a CoD: United Offensive-ből hátralévő rövid részt, aztán lehet, hogy időnként újrajátszok egy-egy küldetést az alapjátékból vagy a kiegészítőből, elképzelhető, hogy a Halo is gyakrabban elő fog kerülni, de gondoltam rá, hogy mivel úgyis elég sokat Fifázok mostanság, újra mehetnék Menedzser módban (a Chelsea-vel lennék minden bizonnyal), de most csak 'visszafogottabban' (szóval csak lejátszom a meccseket, a gólszerzőket és hasonlókat kiírom és nagyjából ennyi). :) Majd meglátjuk, hogy ezekből mi valósul meg.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Nálam mostanában megint a Madden NFL 08 került előtérbe. A Fifát szép lassan abbahagytam, a CoD: United Offensive-ből az utolsó két küldetés volt hátra, azokat megcsináltam és utána még egy-két missziót újrajátszottam töltögetés közben, de az utóbbi napokban (vagy inkább egy-két hét) semmivel sem játszottam, most viszont ha van időm, gyakran előkerül az amerikai foci a gépen is. A West természetesen állandó, nemrég unokatesóm karaktere is az enyém lett, úgyhogy most van dolgom bőven. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...