Jump to content
PirateClub.hu

Ki milyen játékkal nyomul?


sony
 Share

Recommended Posts

baszki fiuk, nemtom mivan velem, lehet én vok a szarmber, de minden játékot unok!!!!!!

szal játszottam pár órát assassins creed-el..hát életembe iylen unalmas játékot nem láttam...akkor ottvan Kane & Lynch vagy C&C 3 vagy nfs pro street és sorolhatnám, vana gépemen kb 30 legújabb játék, de hihetetlen unalmas számomra mindegyik....pár évvel ezelött simán eljátszottam 1 játékkal heteket, mostmeg...nemvágom ezt az egészet fiuk, vki megmagyarázhatná mitől van ez :huh:

Link to comment
Share on other sites

PC: PES2008, Football Manager 2008, MU Online, Kicks Online, Infinity Online, Silkroad Online

PS2: Guitar Hero III, PES2008, Monster Hunter, PES6, God of War és régebben CoD3 Online és Battlefield2: Modern Combat Online

 

Ezek azok, amikkel mostanába szoktam. Sokkal szoktam Online is :)

Link to comment
Share on other sites

Hát nemtudom, én mostanába semmivel, valahogy nem köt le egyik sem, letöltök nap mint nap FTP-ről játékokat meg megnézem az ujjakat is, aztán némelyiket feltelepitem, elinditom és már lépek iski belőle. Egyikkel se tudok játszani sokáig. Nem tudtok valami jó RPG vagy hasonló játékot, pl:. amiben vámpirok vannak vagy temetős játékot, vagy valami mászkálósat, vgy űrbe játszodik, vagyy sivatagos játék vqagy jó stratégia,vagy jó FPS, vagy valami amivel el lehet játszani...vapedig régen még elvoltam csomó játékkal mostanába nemtudom mivan velem :S Gépem: Asus P5B deluxe, E43000@3500mhz, 4*1GB Buffalo DDR2 800, Gainward Bliss 9600GT 512MB. csak azért irtam le hogy játékot ha irtok elmenjen a gépemen :lol:

Link to comment
Share on other sites

Most a Tunguskával játszom, de felidegelt az íránytűs rész, szal lehet, hogy megy a szemetesbe és újra elkezdem a Paradise-t, de anno az is felidegelt mert ráját vagy nem tom már, hogy mit is kellet ki fogni.De még ezekkel a játékokkal is szeretnék játszani, csak le kéne őket tölteni: Heroes IV, Art Of Murder FBI Confidential

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...