Jump to content
PirateClub.hu

Te mit tennél, ha nem lennének törvények??


szogyenyi
 Share

Recommended Posts

Minden úgy csinálnék, ahogyan most is teszem. Szerintem szabályokra szükség van, mert különben anarhia lenne nagyhamar. A szabályok, törvények nem gátolnak meg semmiben, hanem vigyáznak ránk. Arra valók, hogy a társadalom működni tudjon, mert különben mehetnénk vissza a barlangokba.

Annak, aki mindent megtenne, azt üzenem, hogy lehet, hogy a "másik" hamarabb tenné meg a mindent, és így ő nem tehetne meg semmit!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

most poén nélkül olvastam..hogy az az ember aki pl. jólelkűnek vagy segítőkész vagy vegyük tök normál..az nem azér tartja be a törvényeket mert helyesnek tartja, hanem mer fél a következményektől. Így vagyunk mindeannyian, csak félünk h ez mit eredményez..szal az ember egy szaregy faj...mer csak a félelem miatt cselekszik úgy ahogy cselekszik(vagy épp nem cselekszik) szal nem vagyunk jólelkűek :( törvények nélkül ölnénk..stb..következmények nélkül...(joh túlzok egy pöppet..de hát sok dolgot csak ezér nem teszünk9

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

mikróban szárítanám a macskát XD

 

öh, asszem kaszabolós gyilkos lennék ^^ minden vágyam 1 macséta és egy sűrű belváros ^^

Link to comment
Share on other sites

Ennyi gyilkos embert... :(

Én kiállnék a tér közepére és a szeretetről prédikálék :happy:

Vagy ezt most is megtehetem? :D

Nekem nem kéne más, mint egy hiper-szuper laptop egy rohadt erős hangfalszettel, hogy jó fel tudjam b@szni az alattunklakó cigánycsalád agyát :D És nem tudna kit kihívni... De élvezném :happy:

 

Link to comment
Share on other sites

ilyen rossz embereket itten :D mennyi felgyülemlett agresszió. Eszem ágában nem lenne ölni, báár lehet azért mert eddig tiltva volt és most sem tartanám helyesnek :S max lopnék szerintem :D vagyis akkor az már nem lenne lopás csak elvenném ami tetszik :D

 

mondjuk egy ilyen civicet ami itt lent van :) másra nincs is szükségem

Link to comment
Share on other sites

Erődítményt csinálnék a házamból néhány haverral,majd távcsöves puskával irtanám a kkissebséget,hogy ne haljanak ki ,mert így jut nekik elég élelem.De vannak törvények meg most bennem is van pár deci szal nem kell nekem hinni,hogy mit írok mert az hülyeség,de most azt tenném.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...