Jump to content
PirateClub.hu

SonyEricsson W880i


Schofield
 Share

Recommended Posts

SonyEricsson W880i

 

 

sony-ericsson-w880i-combo.jpg

 

1.8? QVGA 262k TFT Display

- UMTS 2100

- GSM 900/1800/1900

- 1GB Memory Stick Micro? (M2?)

- Walkman? player 2.0

- TrackID?

- Bluetooth Audio Streaming (A2DP

- 2.0 Megapixel Kamera autofokus nélkül

- PictBridge

- Videotelefonálás

- Bluetooth 2.0

- Memory Stick Micro? (M2?) slot

- USB Mass Storage

- Java MIDP 2.0

- Stainless steel Finish

- 1. negyedév 2007

 

(forrás: Pappfer and Terminal forum)

 

Szerintem föleg a qvga kijelző a tetszetős benne ,de mivel az ára elég borsos lesz igy marad ok a D750I-nél :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Az a helyzet h ilyen telot készülök venni haveromtól kb 1 hónapos használat után és eladná nekem 35 ezerért.Nem rossz vétel de nem tudok rola semmit akinek ilyene van az lécci monja el h milyen,praktikus? kényelmes? Kamera jól mükszik?és volt-e már vele baj vagy hallot e már olyanról h szoftverhibás vagy ilyesmi...

Előre is kösszi a választ.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Barátnőmnek is ilyen mobilja van, nagyon jó.

Sztem nem rossz telefon. Aki wókmen mobilt akar venni, és nem lényeg benne a kamera, annak csak ajánlani tudom. Iszonyú vékony, oan vékony mint 1 CD tok. Van benne egy 2 megapixeles kamera, asszem egy 240x320-as kijelző. Nekem nagyon tetszik.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Látom érdekel titeket ez a teló akkor írok róla bővebben !

 

w880_black_1.jpg

 

Sony%20Ericsson%20W880i.JPG

 

h1235.jpg

 

Előnyei:

  • 240*320as kijelző [QVGA]
  • Bluetooth
  • 4napot lazán kibír telefonálással és folyamatos walkman használattal
  • 1,5-2óra alatt feltölt
  • 9,4 mm vastagságú
  • ~25000Ft használtan
  • kevés baj van vele
  • egyszerű függetleníteni és moddolni !

 

Hivatalos adatok

 

Frekvenciasáv 900/1800/1900 + UMTS

Telefonkönyv db 1000

Memória MB 16

Memória bővíthetőség M2 (MS micro)

Magyar nyelvű menü Van

Flight mode Van

Operációs rendszer Nincs

Készenléti idő óra 425

Beszélgetési idő óra 7

Súly g 71

Méret mm 103*47*10

Akkumulátor Li-Pol

Kijelző pixel QVGA (240*320)

Színes kijelző TFT

Színárnyalatok száma db 256k (18 bit)

GPRS Van

EDGE Nincs

Generáció 3G

WAP NetFront

EMS eMail

MMS Van

Infraport Nincs

Bluetooth A2DP

WLAN Nincs

Blackberry Nincs

Vibra jelzés Van

Kihangositás Van

Hanghívás Van

Hangjegyzet Van

Csengőhang letöltés Van

Dallamszerk. Music DJ

Polifonia PlayNow

MP3 Mega Bass

Rádió RDS

Kamera CMOS

Kamera felbontása 2 Mpixel

Video Video DJ

GPS Nincs

Java 2 MIDP

Push to Talk Nincs

RotaS Nincs

TV be vagy kimenet Nincs

Brand Walkman

Limited Edition Nincs

Egyebek T9 input, Calendar

SAR 1,45

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Hali!

 

Ultravékony telefon, a külseje szép! :) Nekem is tetszik, sajnos a külseje elbutít...

a hangszóró az inkább magas hangokat ad mint alacsonyat, a menűben visszalépéskor szaggat a szoftver(sony betegség..)a 2megás kamera telefon vékonysága miatt nem csinál valami szép foto-t, videó mód: :lol: .

mindent összevetve aki kinézetre megy, és nem tudásra, vagy akinek elegáns divat telefon kell, az vegye meg, mert megéri!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
a menűben visszalépéskor szaggat a szoftver(sony betegség..)a 2megás kamera telefon vékonysága miatt nem csinál valami szép foto-t, videó mód: :lol: .

 

Érkekes, eddigi 2 Sony Ericcson mobilom nem csinált ilyet, h szaggat a szoftver a menü visszalépésből. Sőt, amit én próbáltam 880i-t, én annál nem tapasztaltam. Szal ez nem Sony Ericcson betegség, hanem egyéni betegség. A 2 megás kamera aránylag jó képeket csinál, az autófókusz hiánya miatt csinál nem túl jó képeket, nem a vékonysága miatt.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

,,Érkekes, eddigi 2 Sony Ericcson mobilom nem csinált ilyet, h szaggat a szoftver a menü visszalépésből. Sőt, amit én próbáltam 880i-t, én annál nem tapasztaltam. Szal ez nem Sony Ericcson betegség, hanem egyéni betegség. A 2 megás kamera aránylag jó képeket csinál, az autófókusz hiánya miatt csinál nem túl jó képeket, nem a vékonysága miatt."

 

hát egyéni betegség... kb. 10 mobilnál volt ez. na mindegy, akkor egyéni betegség.

nekem is Fixfókuszos optikám van, ugyanigy kétmegás, de valahogy tisztább képet csinál.(Sonybetegség: zajszűrés)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

A kijelzője igenis kicsi, normális kijelző 2hüvelyk átlónál kezdődik, a W880 tudtommal 1,8-assal rendelkezik, habár elismerem, ez valamennyire szubjektív dolog.

Ennyi pénzért van W580 vagy S500 nagyobb kijelzővel és bizony ezekhez is jár headset meg a memóriakártya. Habár ma már a legtött telóhoz 2gigásat adnak minimum ;)

Link to comment
Share on other sites

sztem akkor is jó teló. szép képet csinál (2mp)

 

mp3 mp4 lejátszás. 240x320as felbotnás.

 

lehet, hogy nem "2hüvelykes" hanem "1.8hüvelykes" de ez akkor sem 'pöttöm'

 

 

lehet, h parasztvakítás, de megnézném, hogy mijen fejet vágnál, ha vennél egy új telefont, és eléd raknák kártya, headset, usb meg minden nélkül.

Link to comment
Share on other sites

hát nem venném meg a telefont...bár én a Nokiát azt fülessel meg minden izével vettem(füles,cd,kábel,kártya[64] stb..)

Egyébként az 1gb-os kártya 3600Ft volt.

ez még a gané fos sony kártyákkal működik, vagy már lehet bele normális kártyát rakni?

elég nagy poén volt számomra, hogy a sony még mindig ezzel a baromsággal próbál meg pénzt kicsalni a vevőkből(bár a fényképezőknél még mindig igy van pf.. :lol: )...

ebből a sony kárd-ból 1gb-os ha jól tudom 5 vagy 6 ezer, mmc-ből meg... 3600Ft... fényképezőkbe SD már 1000 vagy 2000Ft-tól van, sonyfos kártya meg.... biztos h dárágáb.

Link to comment
Share on other sites

jah, még egy kis pénzkidobás... mert azért gondolom azt se ingyen adják :)

 

sztem akkor is jó teló. szép képet csinál (2mp)

mp3 mp4 lejátszás. 240x320as felbotnás.

lehet, hogy nem "2hüvelykes" hanem "1.8hüvelykes" de ez akkor sem 'pöttöm'

oké, én megmondtam, hogy a kijelző mérete és a felbontás elég szubjektív dolog... osztálytársaim bőven beérik a kisebb felbontással is én viszont ilyen rohadt maximalista vagyok :D

egyébként 2 megapixel ide vagy oda, a Nokia 5310 valamivel szebb képeket csinál (értsd kevesebb a zaj) :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Nekem is ilyen telom van kb 1 honapja vettem....

Az én tapasztalataim a következök:

 

-Hiányzik a rádio (habár egy telonál nem hinném h az akkora hátrány mert ha rádiot akarsz hallgatni akkor 1500 ért veszel valami szar rádiot azt hallgatod)

-Hiányzik a vaku és az autofokus (ez télleg elég durván lerontja a képminöséget , de nappal szabadban igenis nagyon szép képet tud csinálni , félhomályban vmit ér az északai mod is , sötétben viszont mintha nem is lenne)

-egy kisseb hátrány hogy mikor bemész a videokat nézni és nem inditod el egyiket sem de "kijelölted" akk nem inditja el ott kicsiben a videot...mint pl: K880I-Nél

-a menüjét viszont nagyon egyedivé lehet tenni azt nemtudom melyik ser-okra lehet még ilyen témákat rakni...

Röviden olyan a téma hogy készenlétben ha hallgatsz vmit kiirja , ha belépsz ful másak az ikonok és lépkedés közben rezeg a telo...

-Nekem nincs akkora kezem h ne tudnám kezelni de az tény h a gombok elég aprora sikerültek...

-Ha raksz rá vmi játékot az nagyon szépen fut (240 x 320) a kijelzőn

-Lehet ez csak az enyémnél van igy , de a navigácios gomb nem világit!!! (ez elég zavaro)

-A Legnagyobb csalodás számomra a hangszoro :( ha sokszor hallgatod ugy a zenét h nem fülesen hanem hangszoron akkor feltsd el ezt a telefont :(

 

Pozitiv jellemzöi:

 

Kijelző (240 x 320) (Nem sokkal kisebb mint a k880) és nagyon szép élénk

Desgin (Stílusos , szép , vékony)

3G

2.0 MP (Nappal szabadban gyönyörü képet csinál)<--Sajnos csak így igaz a mondat :(

2GB - Ig Bövithetö (Manapság 4-8 Gb az alap) :(

 

 

 

Kb ennyi ... Nekem egy honapja van meg 22 e Ft-ért Vettem T-mobilos , és eddig még semmi baja nem volt.Én amugy meg vagyok vele elégedve , de nekem nem is kell olyan nagyon extra jo telefon!

 

 

Remélem segitettem a döntésben :)

 

Videokat találsz rola a youtube - n

Képeket meg Google képkeresöben azért nem is raktam ide:D

Link to comment
Share on other sites

én mondjuk nem vennék külön rádiót is egy telefon mellé, csak plusz egy kütyü (ezért bírom az olyan alakokat, akiknek szuper telefon mellé van Ipod-juk is) :)

a telefon hangszórók miatt meg nem tudom, miért izél mindenki. én egyszerűen nem tudok olyan szituációt elképzelni, amelyben mobilból üvöltetném a zenét. amikor nem fülest használok, akkor a gépemen bömböltetem :)

ja és azt vágod, hogy K880-as modell nem létezik?

Link to comment
Share on other sites

kedves :sbxslade

 

látom te reggeltöl estig a gép elött ülsz és semmi életed bocs ha ezzel megsértenélek! Olyan szitu mikor avelsz valahova haverokkal vagy este gépezés helyett elmész vhova akkor elég sokszor hallgatjuk hangosan a zenét...Suliba mikor szünetbe lemegy cigizni az ember akkor is...Szoval van olyan szitu...A Másik pont azért irtam a rádios cuccot mert ful felesleges teloba.. És van k880i haver

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...