Jump to content
PirateClub.hu

Mi kell a nőnek?


skeleton01
 Share

Recommended Posts

Hogy mi kell a nőnek?

 

Van egy listám:

-figyelem

-szeretet

-odaadás

-jó szex

-...bla. bla. bla.

 

Igazából, ha egy nő szeret egy férfit akkor ő kell neki, nem pedig néhány művi színészi lépés. Ha dúl a láv akkor nincs olyan dolog ami ne imponálna! ;)

 

Na jó, talán egy dolog: apró kis kedvességek mindig tetszenek a nőknek. Egy telefon, vagy egy sms...vagy netán esetleg egy szál virág! :P

Link to comment
Share on other sites

Szerintem a csajok maguk se tudják mi kell nekik. (bár mi se)

Mindenkinél lehet egy jobbat találni.

Valaki törődött a másikféllel de szar volt az ágyban

valaki meg fordítva.Majd késöbb az egyik fél eldönti hogy neki mi a fontosabb és vagy vele marad vagy nem

Ezt a kérdést nem lehet megválaszolni

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

sziasztok! hogy mi kell nekünk? ezt a kérdést több oldalról meg lehet közelíteni.

van, hogy szexpartnert akar egy nő, akkor egy igazi férfi kell, aki nem bénázik az ágyban, és nem megy el hamar, hanem törekszik a mi kielégítésünkre, és annyiszor ahányszor mi akarjuk. ne húzza a száját ha 4-5szörre is akarom egymás után, tegye oda magát. ha szerelmeskedést akarok, akkor necsak testileg, hanem lelkileg is érintsen meg, varázsoljon el, vegyen le a lábamról és ne átmenetileg, az érdeklődése legyen mindig konstans, ne rohanjon le, hanem előjátékkal egekbe röpítsen, de úgy, hogy én ugorjak rá. a szerelmeskedés legyen szép, és szenvedélyes, örömmámoros.

ettől függetlenül egy nő mindig biztonságra vágyik, akire lehet számítani agyilag is, egy olyan partnerre aki nem vágja át, aki nem léhűtő, mellébeszélős, hazudós, aki nemcsak előrántja ha szexre támad kedve. egy férfi legyen mindig mellette, óvja, féltse, védelmezze, ne legyen gyáva, ő legyen neki a mindene. legyen intelligens, tudjon szeretni, és szerelmet adni, necsak elvárni mindezeket önző módon. :) szipi

Link to comment
Share on other sites

sziasztok! hogy mi kell nekünk? ezt a kérdést több oldalról meg lehet közelíteni.

van, hogy szexpartnert akar egy nő, akkor egy igazi férfi kell, aki nem bénázik az ágyban, és nem megy el hamar, hanem törekszik a mi kielégítésünkre, és annyiszor ahányszor mi akarjuk. ne húzza a száját ha 4-5szörre is akarom egymás után, tegye oda magát. ha szerelmeskedést akarok, akkor necsak testileg, hanem lelkileg is érintsen meg, varázsoljon el, vegyen le a lábamról és ne átmenetileg, az érdeklődése legyen mindig konstans, ne rohanjon le, hanem előjátékkal egekbe röpítsen, de úgy, hogy én ugorjak rá. a szerelmeskedés legyen szép, és szenvedélyes, örömmámoros.

ettől függetlenül egy nő mindig biztonságra vágyik, akire lehet számítani agyilag is, egy olyan partnerre aki nem vágja át, aki nem léhűtő, mellébeszélős, hazudós, aki nemcsak előrántja ha szexre támad kedve. egy férfi legyen mindig mellette, óvja, féltse, védelmezze, ne legyen gyáva, ő legyen neki a mindene. legyen intelligens, tudjon szeretni, és szerelmet adni, necsak elvárni mindezeket önző módon. :) szipi

Én próbálok ilyen lenni ahogy leírtad, majd kiderül pár év múlva. :)

Link to comment
Share on other sites

Szape,ha van türelmed ezt meg fogod tapasztalni hidd el!!És ez az egésznek a sója,mert szexelni az állatok is tudnak,de tökéjre fejleszteni,és egyszerűen mindent elsöprővé,eget rengetővé csak az emberek tudják tenni,és csak azok akik erre nyitottak.Sokszor ennek hiánya komoly problémákat okozhat a kapcsolatokban.Tartsd észben:a nőnek szeretet,áldozatkészség,biztonságérzet,hangulat,előjáték, és utójáték kell!!!Nem nehéz megcsinálni,de csak azzal megy akit igazán szeretsz...

 

Ja és nagggyon kúúúl a képed!Teccenek a kis agresszív nyuszik :):D

Link to comment
Share on other sites

Nincs valasz arra h mi kell altalaban a nonek. Mindegyikuknek mas kell. Gondoljatok csak egy domina-szende szuz ellentetre. Eleg nehez lenne azt mondani h mindkettonek ugyanaz kell :)

Link to comment
Share on other sites

Nincs valasz arra h mi kell altalaban a nonek. Mindegyikuknek mas kell. Gondoljatok csak egy domina-szende szuz ellentetre. Eleg nehez lenne azt mondani h mindkettonek ugyanaz kell :)

szia kedves herites! az tény, hogy minden nő más, de mindegyikben ott lakozik a nőnek minden fajtája, csak kisebb nagyobb eltérésekben, mennyiségben, elő kell hozni belőlük, mert attól, hogy valaki szende szűznek látszik, még lehet domina, vagy elő lehet hozni belőle, csak hangulat, partner vagy helyzetfüggő az egész. :rolleyes: szipi

Link to comment
Share on other sites

sziasztok! hogy mi kell nekünk? ezt a kérdést több oldalról meg lehet közelíteni.

van, hogy szexpartnert akar egy nő, akkor egy igazi férfi kell, aki nem bénázik az ágyban, és nem megy el hamar, hanem törekszik a mi kielégítésünkre, és annyiszor ahányszor mi akarjuk. ne húzza a száját ha 4-5szörre is akarom egymás után, tegye oda magát. ha szerelmeskedést akarok, akkor necsak testileg, hanem lelkileg is érintsen meg, varázsoljon el, vegyen le a lábamról és ne átmenetileg, az érdeklődése legyen mindig konstans, ne rohanjon le, hanem előjátékkal egekbe röpítsen, de úgy, hogy én ugorjak rá. a szerelmeskedés legyen szép, és szenvedélyes, örömmámoros.

ettől függetlenül egy nő mindig biztonságra vágyik, akire lehet számítani agyilag is, egy olyan partnerre aki nem vágja át, aki nem léhűtő, mellébeszélős, hazudós, aki nemcsak előrántja ha szexre támad kedve. egy férfi legyen mindig mellette, óvja, féltse, védelmezze, ne legyen gyáva, ő legyen neki a mindene. legyen intelligens, tudjon szeretni, és szerelmet adni, necsak elvárni mindezeket önző módon. :) szipi

 

Na ez egy tömör kis megfogalmazás!És be kell látni, hogy igaz is lehet!

EZ KELL A NŐNEK!

Link to comment
Share on other sites

Tartsd észben:a nőnek szeretet,áldozatkészség,biztonságérzet,hangulat,előjáték, és utójáték kell!!!Nem nehéz megcsinálni,de csak azzal megy akit igazán szeretsz...

ezzel a kijelentéseddel tökéletesen egyetértek........ennél szebben nem is írhattad volna, de a szerelmet is kifelejtetted, a szeretet mellől....... :rolleyes: szipi

Link to comment
Share on other sites

hmm...ezek mind szép és jók lennének de nem 17éves korban...az idősebb csajokkal sokkal jobban elvagyok eltudok beszélgetni mint a fiatalabb illetve velem egyidősökkel..én spec 17vagyok amit igazság szerint nem tartok vmi nagyon sok életkornak és tapasztalatnak,de én ennyi idősem azt tudom mondani h az átlagos csajoknak fősulis korukban jön meg az esze...addíg csak a velük egy idős srácokat nem nézik semmibe "Legyünk barátok.." max akkor ha a srácnak van már jogsija,kocsija zséje..ez a megbízás dolog meg a többi itt még nem igazán megy az ember megpróbál vele ilyen mittom belsőségesebb dolgokat megbeszélni mint pl van egy hülye csicska oszt társad és ezt elmondod a csajnak kb akit kb 1-1,5hónapja ismersz aztán elmondja a srácnak h lecsicskáztad..majd megkérdi h "most haragszol?" de a legszörnyűbb az h minden kis hülyeségből elefántot tudnak csinálni...a másik meg az h tényleg nem tudják h éppen mit is akarnak..egyszer úgy csinál mintha kellenél máskor csak a barátom vagy...

Link to comment
Share on other sites

Jah igen...ha a csaj legyünk barátok lekoptató szöveget alkalmaz akkor kerüljük egy ideig a csajt messzire mert ilyenkor nagyon szemetek tudnak lenni..a csicskájuknak használnak...szóval ha vmi nem ment akkor legyen annyi büszkeséged h hagyod a fenébe..

Link to comment
Share on other sites

sziasztok! hogy mi kell nekünk? ezt a kérdést több oldalról meg lehet közelíteni.

van, hogy szexpartnert akar egy nő, akkor egy igazi férfi kell, aki nem bénázik az ágyban, és nem megy el hamar, hanem törekszik a mi kielégítésünkre, és annyiszor ahányszor mi akarjuk. ne húzza a száját ha 4-5szörre is akarom egymás után, tegye oda magát. ha szerelmeskedést akarok, akkor necsak testileg, hanem lelkileg is érintsen meg, varázsoljon el, vegyen le a lábamról és ne átmenetileg, az érdeklődése legyen mindig konstans, ne rohanjon le, hanem előjátékkal egekbe röpítsen, de úgy, hogy én ugorjak rá. a szerelmeskedés legyen szép, és szenvedélyes, örömmámoros.

ettől függetlenül egy nő mindig biztonságra vágyik, akire lehet számítani agyilag is, egy olyan partnerre aki nem vágja át, aki nem léhűtő, mellébeszélős, hazudós, aki nemcsak előrántja ha szexre támad kedve. egy férfi legyen mindig mellette, óvja, féltse, védelmezze, ne legyen gyáva, ő legyen neki a mindene. legyen intelligens, tudjon szeretni, és szerelmet adni, necsak elvárni mindezeket önző módon. :) szipi

 

Hát ez én vagyok :D :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Sztem. ezt olvassátok el, és kicsit könyebb lesz megérteni őket :P (lányok is reagáljanak)

http://www.vicc.net/humor/noi_ertelmezo_szotar.shtml

Módosította Nietzsche
Code tag használata kötelező!
Link to comment
Share on other sites

szia vap! én elolvastam, és mint csaj mondhatom, hogy sajna igazak ezek a baromságok. :( (hál istennek nem az én esetemben) mindig óhatatlanul látom és hallgatom a mostani csajokat az utcán, és sajna nemigazán tudják mit akarnak, hebrencsek, nem következetesek, nincs akaratuk vagy azt nem közlik, csak elvárják, hogy a szerencsétlen fiú kitalálja, és soha nem azt mondják amit gondolnak. én mindig kimondom amit gondolok(és el is várom a fiútól is), sokan kedvelik és tisztelik ezt a tulajdonságomat, mert tudják mire is számítsanak velem kapcsolatban, utálom futni a felesleges köröket, és vannak olyan fiúk, akik viszont besérülnek, pedig nem szabadna, mert ez arra utal, hogy azt kellene nekik mondanom amit hallani akarnak, és nem azt amit gondolok, és ez rossz, mert az nem egyezik a valósággal. én többre tartom a rideg tényeket, és az aláírásom is ezt igazolja!! "inkánbb a szomorú igazság mint a vidám hazugság." szipi

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Szeretik azt érezni, hogy ők mások mint a többi, és hogy kilógnak a sorból.

:):)

 

hát ez minden emberre igaz nem csak a nőkre/lányokra

legalábbis rám igen :D én szeretem különlegesnek érezni magam

egyébként a topic rosszul kezdődik!

ugyanaz kell a nőnek ami a férfinak("Mindazt amit szeretnél hogy veled tegyenek, te is hasonlóképpen tedd meg másokkal!")

ja és aki nem tudja kitől idéztem: a legnagyobb ember-től

ennyi

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Szerintem minden embernek-nem csak a nőknek-elsősorban odafigyelés kell, egy társ, aki melletted van a bajban is, aki megérti ha rossz a hangulatod, akivel bárhová elmehetsz, mindent megbeszélhetsz, és persze teret hagy a másiknak, nem akarja az akaratát a párjára rákényszeríteni. :)

Nagyjából ennyi, én például falra mászok attól, ha folyton megkérdezik, hogy hol jártál, kivel beszéltél, mikor jössz, utánamtelefonálgat, stb. Az ilyeneket kapásból rövid időn belül páros lábbal rugtam ki. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

hát sztem a mai csajoknak ilyen felnyajthajú király csávók kellenek akik nem fürdenek le csak befulyák magugat valami nedüvel :lol: nekem 17 év alatt ez a tapasztalatom egyre megalapozottab :unsure: Az sem elég ha magadat adod gyakran,de én nem fogom játszani az eszem ha nem lessz nő kimegyek beleülök a kocsiba.Az nem csal meg nem hagy ott a szarba és kevesebbet fogyaszt mint egy nő :P (najó ez így nyers de valjuk csak be van benne némi valóságalap) ÜDv Zs mester!

Link to comment
Share on other sites

A horgász kifogja az aranyhalat:

Hal: Ha visszadobsz teljesítem egy kivánságodat.

Horgász: Szeretnék egy autópályát Budapest és Miami között.

Hal: Ez nagyon nehéz kérés és sokáig is tart teljesíteni. Nem kérnél valami mást?

Horgász: Szeretném megérteni a nőket.

Hal: Hány sávos legyen az autópálya?

 

A viccet félretéve, szerintem minden nőnek másra van szüksége. Nem lehet igy leegyszerűsíteni a kérdést, hogy mi kell a nőnek. Inkább az a kérdés, hogy a szerelmednek mi kell? Azt meg neked kell érezni.

Link to comment
Share on other sites

A nők az apjukat keresik a férfiak meg az anyjukat. És ha megtalálták a kapcsolatuk nem attól lesz tökéletes mert tökéletesen egyet értenek, sőt inkább az "ellentétek vonzák egymást" elv valósul meg. Egy kapcsolat attól lesz tökéletes hogy bár vannak benne viták, szevedés, zürzavar, de végül mindig egymásra találnak. Hogy konkrétan a nőknek mi kell? Szerintem védelem és utód. Ha nem kellene védelem akkor spermabankból szereznének utódot ha nem kellene utód akkor meg szóba se állnának a férfiakkal inkább a vibrátorba vennék havonta a 2 karton elemet. A nők testileg gyengék testük nem alkalmas fizikai munkára, megerőltetésre, a testük inkubátor, nélkülünk nem lenne magzat de mégiscsak benne nő 9 hónapig, addig amíg életképes nem lesz.

Link to comment
Share on other sites

T. Biohazard

 

Kicsit leegyszerűsítetted a Nők szerepét.Tisztelettel megkérdezem,az édesanyádra is úgy gondolsz,mintha inkubátor lenne?!

A másik meg az,hogy a férfiak között is van gyönge,fizikai munkára alkalmatlan egyén.

Még valami:kíváncsi lennék rá,hogy a barátnőd(ha van),mit szólna ehhez a megállapításodhoz(bár tudom,semmi közöm hozzá).

Megerőltetés: próbálj ki valahogy 1 szülést,és megismered a fogalmát......

Sorry,csak kicsit ledöbbentem.....

 

Üdv,

Deotron

Link to comment
Share on other sites

Nade Biohazard azért nem a Tajgetoszi alapelveken élünk, hogy a gyengébbeket kinn hagyjuk a szakadék szélén elpusztulni, amugy meg a kapcsolat , hogy az ellentétek vonzák - e egymást dologgal azért nem értek egyet, mivel szerintem az ellentétek kicsinálják egymást hosszú távon, erről picit kérdezgettem ismerőseimet senki nem tudja egyértelműen megmondani , hogy melyik a jobb, ha a felek hasonlítanak , vagy inkább különböznek ... bár személyiség függő azt hiszem, én mondjuk ugy gondolom jobb ha hasonlítanak a felek , akkor felerősítik egymást, 1 közös cél teljes egyetértés :P:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...