Jump to content
PirateClub.hu

Mi kell a nőnek?


skeleton01
 Share

Recommended Posts

Mások nevében nem beszélhetek, de azt megoszthatom, hogy nekem mi fontos:

- Egy társ, aki mellettem van a bajban

- Valaki, aki tudja, mikor van szükségem gyöngédségre és mikor magányra

- Egy igazi férfi, aki minden helyzetben udvarias és odaadóan szeret

- Aki elfogad olyannak, amilyen vagyok

- És aki egyenrangú partnerként kezel

 

Ami az anyagiakat illeti, az csak a mai fogyasztói társadalom által befolyásolt embereknek számít.

 

Bocsi, ha túl szentimentális voltam, de végülis őszinte véleményeket vártok (gondolom). :)

Link to comment
Share on other sites

Hadd írjam le ide egyik nagy igazságnak tartott hasonlatomat... ;)

 

A macskák azt csinálnak, amit akarnak...

 

- nem érdekli őket, hogy mit mondassz

 

- teljesen kiszámíthatatlanok

 

- nyávognak, ha valami nem stimmel

 

- ha játszani akarsz velük, akkor ők egyedül akarnak lenni

 

- ha te akarsz egy kis békét, akkor ők játszani akarnak

 

- a hangulat szabályozza az életüket

 

- mindenhol otthagyják a szőrüket

 

- néha az őrületbe kergetnek és pénzbe is kerülnek.

 

Szóval, tulajdonképpen apró nők - olcsó bundában. :D

Link to comment
Share on other sites

Hát ez jó kérdés :) ezt vki komolyan elmagyarázhatná, bár logikus magyarázat úgy sem fog születni, de hajrá :D

 

Amúgy meg a "műkörmös plázacicáknak" általában 3 dolog kell

1.) pénz

2.) pénz

3.) pénz

bár manapság minden dolgot a pénz irányít szal nem meglepő dolog...

 

1 biztos kevés mostanában a normális csaj bocs az offolásért :lol:

 

Szerintem, csak rossz ismerőseid vannak...

A legtöbb lány ismerősöm elég normális. Lehet, hogy csak rossz helyen ismerkedsz :)

Tudod, madarat tolláról...

 

Link to comment
Share on other sites

Azt meglepő módon senki nem írta, hogy a nőnek az is kell, hogy a pasija jól nézzen ki. Én lehetek akármennyire kedves odaadó, vicces, gyengéd meg ilyenek, ha egyszerűen nem indulsz be tőlem. Ja és ha már azt érezném, hogy sínen vagyok jön a jól ismert "olyan vagy nekem mint a testvérem" , "olyan jól meg vagyunk így. Nem?" és a kedvencem "legyünk csak barátok".

Mellesleg tisztelet a kivételnek aki nem ilyen. És én miért nem tudok ilyet kifogni?(költői kérdés)

Tetszik a neved Christine. Mennyire vagy elfoglalt?

Link to comment
Share on other sites

Köszönöm, Apunk. :) Hogy mennyire vagyok elfoglalt? Nagyon. Most se itt kellene lennem, hanem a könyveim mellett (rossz, csúnya én, fúj). :D

Természetesen a külső is fontos, de néha az ember meglepődik, hogy kibe szeret bele. :)

Amúgy a macska mint apró nő hasonlat nagyon tetszett. :D

Link to comment
Share on other sites

Hmm..hogy mi kell a nőnek?? Hát igen, ez szerintem személyenként, M-berenként külömböző.

Viszont lehet általánosságokról beszélni szeirntem.

Szerintem: egy nőnek sok odafigyelés kell, és egy nő nehezen viseli azt, hogyha a hiúságukat megsértik pl., vagy hogyha udvariatlanok velük. Továbbá minden nőnek ugyanugy kellenek az alap (ált. esetben normális) kapcsolattal kapcsolatos dolgok mint pl. szeretet, figyelmesség, "bla-bla" ..stb.stb.

Link to comment
Share on other sites

Öööö... Krochi... Szerintem hogy nőt szerezz, nem kell p*na... De szólj, ha tévednék... :blink:

 

Témához: Hogy mi kell a nőnek? Legyél elbűvölő, aranyos, kedves, mindig udvarolj Neki és !!!SOHA NE HANYAGOLD EL!!! Figyelj rá, beszélgess vele, de ne csak akkor, ha "azt" szeretnéd elérni, hanem mindig. A nők olyanok, mint egy bimbódzó rózsa: sok türelmet, szeretetet és odafigyelést igényelnek, de ha türelmes vagy, elnyered méltó jutalmad... :)

Link to comment
Share on other sites

Hat benne vagyunk a temaban.

 

En ferfi szemmel nezem de megprobalom leirni eddigi tapasztalataimat.

 

Szerintem ketfele helyzet szokott elofordulni ha a pasi udvarol vagy ha a no kiszurja a sracot.Az utobbinal valoszinuleg nem vagy egy pocs ha kiszurt teged vagy ha az vagy biztos naon vonzo vagy meg gazdag a lenyeg h akar toled valamit.Amit elvesz es utana vagy szia vagy ha valamiben megfogtad akkor kezdodik a kapcsolat es onnantol mar erdemes feltenni a kerdest h mi kell a nonek.Mert velemenyem szerint addig folosleges beszelni errol amig futo kapcsolat vagy valami hasonlo a dolog.

 

Az elso esetben viszont erdemes feltenni a kerdest mert hat udvarolsz egy csajnak akkor nyilvan fontos hogy tudd mire vagyik.Bar az az erzesem es a tapasztalatom h nem.A lenyeg a figyelemfelkeltes aztan ismerkedjetek meg kicsit ha o nem akar akkor szerintem hagyd veszni a dolgot vagy nyomulj kicsit lazabban es majd rajon h megiscsak erdemes veled meginni neha egy bambit.

 

Amit mar emlitettek h altalaban a normalis fiukat lekoptatjak egy legyunk haverok baratok meg hasonlo szovegekkel.Sracok van ilyen egyszeruen nem buvolted el a csajt es nem vagy az esete.

 

Bar szerintem elfelejtetek egy fontos dolgot.Az elso dolog ami barmilyen benyomast tesz csajban az a kulsod.Ha jol nezel ki probalsz divatosan oltozni nem hanyagolod el magad minidg apolt vagy nagyobb eselyed van barmire.Es hat ritka az a kacsolat ahol csak a belso szamit de tenyleg ne legyunk mar nevetsegesek.Miert lenne egyutt ket ember ha egymasra neznek es hanyni van kedvuk?Szal en sose ertettem ezt a csak a belso dumat.Az a jo ha kulsoleg belsoleg mindenhogy meg vagytok elegedve egymassal es akkor nem lesz ilyen kerdes h mit akarnak a csajok mert ha megis akkor konnyen valaszt adok TEGED.

 

Ennyi a kulcs ha komoly kapcsolatot akarsz akkor keress olyan lanyt aki neked tokeletes nincs semmi rajta ami nem tetszik vagy esetleg apro dolgok amik nem szamitanak es ezt o is erezze igy.HA ez mind megvan nem lesz gond.

 

Ha esetleg alkalmi kapcsolatot szeretnetek akkor mint mondtam ne torjetek ilyenen a fejetek mert folosleges a valasz alegtobb not penzzel sarmmal szenvedellyel erotikaval lehet felcsipni.

Link to comment
Share on other sites

Hát! Mint öreg róka mondám nektek nagy fába vágtátok a fejszét ezzek a kérdéssel. Olyan valamit akartok tudni, amire nincs magyarázat. Mi kell a n?nek??... <_<:huh:Koronként, életvitelenként, neveltetésenként változik

Van akinek az kell hogy valaki irányítsa, uralkodjon rajta, szó szerint asszonyállatnak tekintse

Van akinek az kell, hogy partner legyen melette a férfi, társ és apa, és ha már hozzátartozik hát nem baj ha az ágyban is tud valamit.

Van akinek az kell , hogy uralkodhasson a férfin, hogy megmutassa ? is ér annyit mint akinek több van pár centivel. Elvárja hogy maximálisat teljesítsen az életben az ágyban..

De meglátásom szerint a nagy átlag normális életre vágyik, biztonságra, társra, szeret?re és nem pedig pénzre.

Aki az anyagiakra hajt annak igen nagy baj van a lekével.Az nem tudja más téren sem értékelni az emberi kapcsolatait, akár férfi akár n?!

Szóval fiúk lehet töprengeni vajon mi is kell egy n?nek, de ha rám hallgattok akkor tuti meg lesz a válasz egyénenként csak oda kell figyelni ismerkedésnél. néhány cseles kérdéssel minden kiderül!!!Hajrá :lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Szerintem ha az eddigi válaszokat összegyúrjuk, még akkor sem kapjuk meg a tökéletes választ... Alilla csoportosítása sem rossz, de nem az igazi... Cukibea is mond valamit, vele is egyetértek részben, de láttam már az ellenkezőjét is... Az én válaszom is csak általánosságban helytálló... Szerintem megegyezhetünk abban, hogy egyénenként/nőnként/macskánként :) változó... És ez is olyan, mintha a nők gondolkodásmódját szeretnénk kideríteni... Lehet tippelgetni, még az is lehet, hogy jókat tippelünk, de a sok kicsiből soha nem fog összeállni egy egész és hibátlan válasz... Ami viszont fordítva is igaz, hogy mi, pasik soha nem fogjuk tudni megmondani, hogy pontosan mi kell egy nőnek, de a nők se fogják tudni megmondani, mi kell egy pasinak... :D Mondjuk ha együttéltek már x ideje, akkor !talán! meg tudod mondani, hogy annak az illetőnek abban a pillanatban mire lenne szüksége, mert már kiismerted a szokásait; de általában, hogy mi kell egy nőnek/pasinak... Na azt nem... :)

 

Off: Alilla, most egy nőtársunk hozzászólását hallhattuk? :)

Link to comment
Share on other sites

Sajna nem volt türlmem végigolvasni az össz. hozzászólást, de érdekes olyan téma nincs, hogy mikell a férfinak?

:lol::lol::lol::lol::lol: (mellékesen nem mintha sokak számára nem lenne egyértelm?) :lol::lol::lol::lol::lol:

várom a válaszokat.

Ja és mégvmi, mi az a totyogó + feltörekv? +.... ez vmi osztályozás a hozzászólások számát illet?en?

Link to comment
Share on other sites

Egy "Mi kell a férfinak?" topic engem is érdekelne. :) Nekünk, nőknek úgy tűnik egész mások az elvárásaink, bár bizonyos dolgokban kiegyezünk. ;):)

 

nimtom: igen, az.

 

Kicsit off: Apunk, ha ezt olvasod, köszi szépen az üzenetet és a jókívánságot, de nem tudok neked visszaírni, üzenetküldésnél mindig hibát ír ki, azt, hogy te nem akarsz üzeneteket fogadni. :unsure:

 

Link to comment
Share on other sites

Hm, az egy dolog, mit mondanak, és hogy mit akarnak.. de nem fogják elmesélni, mert nem tudják, mit is akarnak valójában.. A férfi igenis pinát akar, igen, képmutatás lenne letagadni :) , ennek meg is van az oka, de nő nem pénzt vagy kukit akar, hanem biztonságot, nem elsősorban magának, hanem a gyerekének. Mindkettő bonyolult folyamat, de itt kell keresni a megoldást. (amúgy csak érdeklődő vagyok ^^)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...