Jump to content
PirateClub.hu

Mi kell a nőnek?


skeleton01
 Share

Recommended Posts

Üdv

 

ÚÚÚÚ reni tisztára mintha csak magamat hallanám...

Én is már 1 idje csak 1 lányról álmodom meg is mondtam neki meg minden, de ő finoman szólva sem 1 egyszerű eset :(

Azóta párszor már járhattam volna 1-2 nővel meg én is felszedhetnék már igazán vkit, de egyszerűen nem tudom elfelejteni pedig próbálom nem gyengén, de egyszerűen nem megy... :huh: Ő pedig finoman szólva is tojik a fejemre pedig régebben járni akart velem meg egy ideig most is úgy tünt h van esélyem,de még arra sem méltóztatott h rendesen megbeszélje velem.... Nem ismerem igazán jól,de elég válogatós meg minden de hát ez van

Átérzem a helyzeted most mondhatnám h próbáld meg elfelejteni,de személyes tapasztalatomból mondom h az nem egyszerű sajnos :unsure: így nem untatlak vele megadnak és az időnek kell ezt eldöntenie....

Link to comment
Share on other sites

kimice: nemisaz, hanem egy éve jártunk, és ő tényleg olyan volt akit kerestem, csak a szülei miatt szakítani kellett :/ nagyon szigorúak, ő pedig nemakarta elveszíteni az apájt is :/ így inkább szakított

 

merchanies: szinte tisztára ugyanaz a helyzetünk :D mondjuk annyival másabb, h mi régen jártunk..meghogy én 2fiúval jártam utána, de akkor sem tudtam elfelejteni, így már inkbáb nemjárok senkivel... :/ am...igen....próbálni elfelejteni...ez egyrészt nemment...másrészt...megmondom őszintén, h nem is akarom elfelejteni :/ és tudom, h ezzel csak magamat kínzom lassan már egy éve...dehát...az etil-fenil-amin... :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
kimice: nemisaz, hanem egy éve jártunk, és ő tényleg olyan volt akit kerestem, csak a szülei miatt szakítani kellett :/ nagyon szigorúak, ő pedig nemakarta elveszíteni az apájt is :/ így inkább szakított

 

merchanies: szinte tisztára ugyanaz a helyzetünk :D mondjuk annyival másabb, h mi régen jártunk..meghogy én 2fiúval jártam utána, de akkor sem tudtam elfelejteni, így már inkbáb nemjárok senkivel... :/ am...igen....próbálni elfelejteni...ez egyrészt nemment...másrészt...megmondom őszintén, h nem is akarom elfelejteni :/ és tudom, h ezzel csak magamat kínzom lassan már egy éve...dehát...az etil-fenil-amin... :D

 

Reni ha valakit szerteöl akor nem szabad szakítani a szülei miatt te itett szereted o téged jó gondlom a szüleit is szereti de az nem akkora ok a szakításra mindenkivel mindent meg lehet beszelni

és ha az mait szakítót veled akor ne szomorkodj utána majd találsz 100x jobbat lehet nem ma vagy holnap de előbb utóbb oszze hoz a élet a neked valóval

Link to comment
Share on other sites

Ebben az esetben tényleg más a helyzet.Csak gondold bele magad az ő helyébe és érthető hogy nem akar vitázni az apjával.De ez akkor sem olyan indok ami miatt szakítani kéne.És miiben más hogy meghalt az anyukája?Az apja tilt tőled vagy ilyesmi?

Link to comment
Share on other sites

aha, tiltja az apja, megugye egyszer nem ért haza időben, és ezért az apja mondja, h idegeskedni kell miatta éshogy ez árt a szívének stb...és inkább akk szakított, h az apját nehogy elveszítse...stb :/

am ő nagyon hiszékeny és naív...úgyhogy az apja simán belebeszélte, h én nem neki való vok, meghogy rosszvok úgyis...stb...jah és eztis úgymondta, h nemis ismert...meg sem akart ismerni :(

Link to comment
Share on other sites

Azaz az apa kihasználja azt hogy a fiú hiszékeny.Különböző dolgokat talált volna ki a jövőben is csak azért hogy tőled távol tartson.Csak erre a fiúnak kellett volna rádöbbenni.Az apja úgyis tiltani fogja mindentől.De ha semmit sem csinálhat amit szeretne mert "nem szabad" akkor nem is a saját életét éli hanem az apja szabályai szerint él.Ezekben a szabályokban nincs olyan hogy barátnő.Ezzel csak azt éri el az apa hogy a fia utálni fogja ha pedig annyira naiv hogy ezt a halálra izgultam magam miattad és nem is foglalkozol velem szöveget beveszi akkor meg is érdemli.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Mások nevében nem beszélhetek, de azt megoszthatom, hogy nekem mi fontos:

- Egy társ, aki mellettem van a bajban

- Valaki, aki tudja, mikor van szükségem gyöngédségre és mikor magányra

- Egy igazi férfi, aki minden helyzetben udvarias és odaadóan szeret

- Aki elfogad olyannak, amilyen vagyok

- És aki egyenrangú partnerként kezel

 

Ami az anyagiakat illeti, az csak a mai fogyasztói társadalom által befolyásolt embereknek számít.

 

Bocsi, ha túl szentimentális voltam, de végülis őszinte véleményeket vártok (gondolom). :)

 

 

hú Christine, a számból vetted ki a szót :) de tényleg! teljesen igazad van mindegyikben!

 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Idézet Serane tól!

 

"Utána az egyik jó barátommal egyik percről a másikra összejöttünk és azóta is együtt vagyunk, családot alapítottunk.

Az okok? Ismertük egymást, ugyanazok érdekeltek, még egymás gondolatát is kitaláltuk. Hogy nem a leghelyesebb srác volt? Kit érdekelt, hiszen Ő is úgy fogadott el a hibáimmal együtt, hogy nem akart változtatni rajtam. És már az esküvőre vártunk amikor elvitt a lakásába, mert addig azt se tudtam, hogy van neki, mert nem érdekelt. Azóta se akarjuk elnyomni egymást, hanem támogatjuk a másikat a munkájában, a hobbyjában és mindenben smile.gif. És most már Én mutatom meg a helyes csajokat neki, mert tudom, hogy utána mindig megjegyzi, hogy ezt a szépséget is unhatja már valaki smile.gif Na ez a legnagyobb boldogság, ha nem a hibáink ellenére szeretnek, hanem a hibáinkkal együtt."

 

Remek megfogalmazás a kölcsönös megbecsülés és tisztelet egymás személye iránt.

Hogy mi kell a nőknek?Ugyan az mint a férfiaknak,olyan partner akiben megbízunk és akinek a társaságában jól érezzük magunkat.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Bar szerintem elfelejtetek egy fontos dolgot.Az elso dolog ami barmilyen benyomast tesz csajban az a kulsod.Ha jol nezel ki probalsz divatosan oltozni nem hanyagolod el magad minidg apolt vagy nagyobb eselyed van barmire.Es hat ritka az a kacsolat ahol csak a belso szamit de tenyleg ne legyunk mar nevetsegesek.Miert lenne egyutt ket ember ha egymasra neznek es hanyni van kedvuk?Szal en sose ertettem ezt a csak a belso dumat.Az a jo ha kulsoleg belsoleg mindenhogy meg vagytok elegedve egymassal es akkor nem lesz ilyen kerdes h mit akarnak a csajok mert ha megis akkor konnyen valaszt adok TEGED.

 

Feltehetőleg csaj vagy, az írásod alapján, ha meg nem akkor... De igazából nem is te vagy itt a lényeg, hanem a szellemi primitívséged. Kétségtelenül én sem vagyok egy ronda srác, mert egész jóképű vagyok, meg sármos, ráadásul ésszel is elláttak, humorral, meg kreativitással is. Szóval nincs ilyen téren sem hátrányom.

 

Igen is a belső számít. Ha nem érzem azt, hogy egy lányt/nőt tudnék szeretni, akkor aztán lehet ő a világ legjobb nője is, ha belül egy NAGY NULLA. Ha csak a pénz, presztizs, hírnév számít neki, akkor nem a zsánerem. Inkább legyenek hibái, de legyen ember, legyen személyisége, legyen véleménye, és ne csak az ágyban legyen jó, hanem kösse le az egyamat is, és ne a hülyeségeivel. Magyarul mondva: lehessen vele jókat beszélgetni. Ezek sokkal fontosabbak, mint a külső. És ezeket le is lehet venni szinte szavak nélkül. Jah, és én pl soha nem követtem a divatot, akkor most gáz vagyok?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Sok érdekes dolgot, megközelítést lehet olvasni itt :)

 

Mi kell a nőnek?

 

Ezt ne a férfi próbálja kideríteni, a nő tudja, hogy mi kell neki és ez kortól változik szerintem. Fontos a testi és lelki kapcsolat/vonzódás persze, de legfőképp szerintem a kommunikáció a lényeg az öszhang :)

Meg egy kapcsolatban úgyis megbeszélitek, ezért kell hozzá két ember :)

 

A nő nem tudja mi kell a férfinak a férfi nem tudja mi kell a nőnek ez így van rendjén szerintem.

 

szeretet, megértés, odafigyelés, biztonság (pénz is jelenthet biztonságot) és még miegyéb de ezt már kiveséztétek !!!

 

Lehet sok butaságot írtam, de ezt gondolom még... :\

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

 

Petyxmen teljesen igazad van.Azonban van egy dolog ami nem teljesen igaz...a pénz nem boldogít senkit és nem is jelent biztonságot.Biztonságot nekem az jelent, ha a párom átölel, ha valaki piszkál és odajön, hogy na mi a helyzet haver...stb. Nem kívánnám sohasem, hogy verekedjen értem, nem erről van szó, hanem hogy odafigyel rám és megóv mindentől. Viszont ezt sem szabad túlzásba vinni, ha valaki nagyon anyáskodik felettem, abból nagyon elegem tud lenni az embernek, és azt hiszem ezt minden nő nevében mondhatom!

A testi dolgokról pedig annyit,hogy a testen formálni lehet,lehet hízni, fogyni,cicit csináltatni,és még sorolhatnám.A lélek viszont örök,nem lehet úgy formálni ahogy te akarod,senkit sem lehet megváltoztatni igazán...

 

 

MetalGun(né)

 

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Mi kell a nőnek?

 

Férfi kell nekik.Aki tudja Őket "irányítani" anélkül hogy az tudatosan feltűnne nekik.

Hiába a kedvesség, az odaadás,a törődés, a romantika ha a nő nem tud felnézni, ha nem tekinti férfinak a hódolóját.

Egy kapcsolatban van alá- és fölérendelt szerep.Akkor működik jól egy párkapcsolat ha a férfié

a fölérendelt szerep.Ha forditva lenne akkor az a nő nem tudna férfiként tekinteni a párjára és ez hosszú-

távon megöli a kapcsolatot bármennyire szeretik is egymást.

Ezért nyulják le a laza, picit szemtelen srácok a jobb csajokat, mert a többség azt hiszi hogy az kell a csajoknak

amit szajkóznak hogy kell nekik.Teljes odaadás,figyelem,megértés, szeretet,virágok,romantika.Lófaszt.

Izgalom kell nekik, kihívás egy olyan férfi aki az egojukat szinten tartja, aki megmondja nekik a frankót ha hisztiznek, nyafognak,aki ugy tudja kezelni őket mint egy bátty a kishugát.

 

Ennyi.Nekem ez működik.4 éve van egy kapcsolatom egy bomba nővel aki fülig szerelmes belém.És évente ha

max 5-szor mondom neki hogy szeretem, virágot is ha ennyiszer veszek neki.Nem ez a lényeg hanem hogy ne unatkozzon melletted, tiszteljen és felnézzen rád.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Szerintem amit írtál az nagyon nem jó!!

Nekem úgy jött le, mint ha lenéznéd a nőket!!! Irányítani? Nem vagyunk mi rabszolgák se cselédek, hogy irányítani kelljen minket!!!!

A másik pedig az, hogy nagyon is fontos, hogy a pasi törődjön velünk, figyeljen oda ránk!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Rengeteg dologtól függ szerintem.

 

Életkortól nagyon. 15-25ig a laza, vidám fiúk, vagy az idősebb, kihívástjelentő komoly pasik a bejövősek.

25-45 között, már romantikus, ragaszkodó, nyúzható, akár fiatalabb pasik is becsúszhatnak, vagy marad a megbízható apafigura.

 

A másik az apuka. Egy lányból az apja csinál nőkezdeményt(önképileg, lelkileg persze, ne rosszra gondolj!!!).

És olyasfélét is keres magának párul.

 

Engem pl nagyonnem tudnak érdekelni a "rafkós", uralkodó pasik, attól meg bepattogok akár a gumilabda, ha bezsarolnak/elvárják, hogy kivel mit hol (ne) csináljak, és be kell számolni minden vacakról.

 

Úgy húszéves korom óta sokkal inkább az esetlenebb, cuki, jólelkű, önzetlen, őszinte, kicsit unalmas srácok a gyengéim.

Akikkel néha nagyon jól össze lehet ugatni, és még annál is könnyebben kibékülni.

Igenritka fajta egyébként.

 

Más pedig éppenhogy az izgalmakra, macsókra, vágyik.

 

Azért végül mindenki megkapja a magáét. :)

 

A négy évhez grat egyébként, legyen még 24, és mesélj ám akkor is!

Link to comment
Share on other sites

Szerintem a lényeg az, hogy mint minden férfinak és nőnek más az ideálja.Én szeretem a tüzesebb bevállalós és intelligens nőket.Ergo az én stílusomhoz illenek.Viszont egy biztos a nők nem szeretik a kocka, sportot és a humort csak hírből ismerő férfiakat.Sok emberrel voltam már csajozni és csak egy dolgot próbáltam elmagyarázni mindenkinek......Ha magabiztos vagy minden sikerülhet.A gazdagság a hírnév a pénz nem számít annyira.Persze jól jön de az nem éppen a boldog párkapcsolat titka.

Ez az én véleményem.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Elég érdekes a kérdés. A világ lakosságának egyik felének a legnehezebb a másiknak pedig teljesen egyértelmű a válasz. Véleményem szerint a nőnek a Férfi kell, így nagybetűvel. És milyen a Férfi: spamelo, céltudatos, magabiztos, kontrollt gyakorol saját maga felett és a környezetében is, kiszámíthatatlan, őszinte!, igényes (ápolt, tiszta),nem fél nevén nevezni a dolgokat (pl.: szex), kapható a kalandokra, megvédi ami az övé, ééés utóljára a legfontosabb; a lány különlegesnek érzi magát mellette mert figyel rá és törődik vele.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Hadd írjam le ide egyik nagy igazságnak tartott hasonlatomat... ;)

 

A macskák azt csinálnak, amit akarnak...

 

- nem érdekli őket, hogy mit mondassz

 

- teljesen kiszámíthatatlanok

 

- nyávognak, ha valami nem stimmel

 

- ha játszani akarsz velük, akkor ők egyedül akarnak lenni

 

- ha te akarsz egy kis békét, akkor ők játszani akarnak

 

- a hangulat szabályozza az életüket

 

- mindenhol otthagyják a szőrüket

 

- néha az őrületbe kergetnek és pénzbe is kerülnek.

 

Szóval, tulajdonképpen apró nők - olcsó bundában. :D

 

 

 

Ediggi legjobb hasonlat :DDDDDDD

Link to comment
Share on other sites

Mi kell a nőnek?

 

Férfi kell nekik.Aki tudja Őket "irányítani" anélkül hogy az tudatosan feltűnne nekik.

Hiába a kedvesség, az odaadás,a törődés, a romantika ha a nő nem tud felnézni, ha nem tekinti férfinak a hódolóját.

Egy kapcsolatban van alá- és fölérendelt szerep.Akkor működik jól egy párkapcsolat ha a férfié

a fölérendelt szerep.Ha forditva lenne akkor az a nő nem tudna férfiként tekinteni a párjára és ez hosszú-

távon megöli a kapcsolatot bármennyire szeretik is egymást.

Ezért nyulják le a laza, picit szemtelen srácok a jobb csajokat, mert a többség azt hiszi hogy az kell a csajoknak

amit szajkóznak hogy kell nekik.Teljes odaadás,figyelem,megértés, szeretet,virágok,romantika.Lófaszt.

Izgalom kell nekik, kihívás egy olyan férfi aki az egojukat szinten tartja, aki megmondja nekik a frankót ha hisztiznek, nyafognak,aki ugy tudja kezelni őket mint egy bátty a kishugát.

 

Ennyi.Nekem ez működik.4 éve van egy kapcsolatom egy bomba nővel aki fülig szerelmes belém.És évente ha

max 5-szor mondom neki hogy szeretem, virágot is ha ennyiszer veszek neki.Nem ez a lényeg hanem hogy ne unatkozzon melletted, tiszteljen és felnézzen rád.

 

Szerintem baromságot mondasz ;) Persze, van akinek ere van szüksége, de nem ez a jellemző. Véleményem szerint, egy jó kapcsolatban nincsen szükség "alá- és fölérendelt szerepre" ha a kapcsolatotok csak úgy működik, hogy uralkodni akarsz a csajon, akkor sajnálom szegény lányt. <_< Persze, legyél férfi, de ez nem jelenti azt, hogy rohadék módjára kéne viselkedni a lányokkal :huh:

Link to comment
Share on other sites

Ez fogós kérdés ,de tudom rá a választ

1. Legyen jó érzéked a sexhez. ---> Ha ez nincs vagy nem rakod őket rendben elhagynak.

2. Legyen pénzed. --->Ha nincs már nagyon szóba sem állnak veled

3. Legyen egy jó stílusod öltözködés,beszéd stb..(személyiséged)--> Ha ez nincs szóba sem állnak veled

 

 

Aki úgy gondolja ,hogy ezen kívül más is kel az téved és bátran ki is lehet jelenteni ,hogy próbálja ki.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...