Jump to content
PirateClub.hu

Mi kell a nőnek?


skeleton01
 Share

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
Én együtt vagyok egy lánnyal, és nagyon kényesztetem. Csak éreztetni kell a lánnyal, hogy szereted, és akkor minden megy...

 

Nah hát ez vhogy nem éppen így működik ,sajnos, pedig jó lenne...

 

Van most 1 lány aki bejön nekem mindig ott legyeskedik körülöttem,a barátnői is megszólták már ezt és ezért fél közeledni pedig számomra nem volt zavaró a dolog....azóta egyre többet dumálunk...tud arról is h tetszik nekem de semmi reakciót nem látok erre h most jaj nehogymár ezzel járjak inkább tisztázom vele, jaj én vagyok a herceg fehér lovon és azt várja h mikor ugorhat a karjaimba....mint már említettem sűrűn keresi a társaságom ,lehív a suliban az udvarra is dumálni meg minden...

 

csak ugyebár emellett a problémák mellett ott van a barátja is akibe nagyon "szerelmes" ez még szép lenne és jó csak az a baj h a gyerek le se $z@rja a fejét inkább a monitor előtt ül és játszik mint h vele lenne....

 

Nem vagyok az a féle aki el csábítja mások barátnőjét nem akarok ezzel a gyerekkel kicseszni mivel nem ismerem meg átéltem már az ilyen helyzetet amibe én most belevihetném.....

 

A legrosszabb az egészben az h a környezetünkben lévő emberek is (a lány barátja ismerősei és az én baráti köröm) látják h ez már több mint egyszerű haverkodás.... :S

 

"A szerelem vak" de azért ennyire ne legyen már :S

 

Hölgyek mit gondoltok erről az esetről?(az ellenkező nem -alias férfiak- véleményét is várom)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

az kell a nőnek, hogy bízhasson egy pasiban és betartsa az adott szavát. szipi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

PauL_MarloW!

 

Öszinte leszek! Én is megéltem már hasonló szituációt amit Te! Mármint akarták elvenni tőlem a párom és én is akartam elvenni mástól!

Szerintem ha már a Te társaságodat keresi az ő barátja helyet ott már gondok vannak! És ő már csak megszokásból vagy nem bántásból akar a "kocka" barátja mellett maradni!

Szerintem ha úgy érzed hogy boldog tudnál lenni a leányzó mellett vagy netalántán őt is boldoggá és akár szerelmessé is tudnád tenni akkor hajrá! Én azt mondom be kell vállalni! És tudod miért? Túl rövid az életünk ahoz hogy ne fogjunk meg minden lehetőséget ahoz hogy szerelmesek és boldodok legyünk! Büntudatnak meg nem kell lennie, mert ha eltudod venni tőle akkor már nem volt szerelmes , és akkor később jött volna más aki ugyanezt megtette volna! Később pedig te bánkodnál hogy: De hülye voltam hogy tettem meg...!

 

Ez csak egy tanács, de kiváncsi lennék a végkifejlettre...

 

Ui.: Szerelemben és háborúban mindent szabad!

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Elöször is mindenkitől elnézést kérek, akit esetleg megbántanék.

Lehet hogy a nők nem tudják mit akarnak, tisztelet a kivételnek.

De a férfiak tudják, meg is mondom mit.

A férfiak olyan nőket vesznek észre, akiken miniszoknya van, szőkék ja és persze csinosak.Tehát pláza cicák.

Olyan nőket nem is vesznek észre, akik mondjuk próbálnak csinosan öltözni, de nincs rá pénzük,vagy nem éppen csinosak, hanem mondjuk molett alkatuak, vagy nincs kint a dekoltázsuk.

ezek a dolgok csak az én észrevételeim. Én már 5 éve vagyok kapcsolatban, és még mindig rosszul esik, amikor a párom az autóból vissanéz egy nő után, mikor ott ülők melette. Na mindedj, ez van.

 

Link to comment
Share on other sites

Hát a pénzhez csak ennyit:

Van egy ismerősöm, gazdag. Van pénze, ő mesélte el a következő sztorit:

Mikor a feleségével megismerkedett, akkor már gazdag volt, de félt hogy a csaj csak azért fog mellette maradni mert gazdag, ezért a következőt tette:

-vett egy régi telefont, beszerzett pár használt ruhát, és egy ápolatlan,rozsdás gané autót.Jah emg egy panel kétszobás lakást.

És szépen eljátszotta hogy alig van pénze, nincs munkája(miközben több milliói voltak, 2 céget vezetett már)

igy teltek a napok 1 évig csinálta ezt, utána látta hogy ugyanúgy szereti a csaj, semmi változás ugyanúgy maradt minden.

 

Majd az évfordulóra előállt a telefonnal, egy gyönyörűszép luxusautóval, megmutattam valójában hogyan él, és egy bocsánatkérés mellett megkérte a hölgy kezét! :) És azóta sem bánta meg. Azt mondta, ha nem kockáztatna, nem lenne üzletember! :);)

Link to comment
Share on other sites

A férfiak olyan nőket vesznek észre, akiken miniszoknya van, szőkék ja és persze csinosak.Tehát pláza cicák.

Olyan nőket nem is vesznek észre, akik mondjuk próbálnak csinosan öltözni, de nincs rá pénzük,vagy nem éppen csinosak, hanem mondjuk molett alkatuak, vagy nincs kint a dekoltázsuk.

 

Igen,azokra rögtön felkapják a fejüket,de vannak páran akinek nem kell rib..oszóma.(minden héten más pasi,kirajka mindenét,elkényeztetett mindenen nyavajog,egy szál semmiben pózól a közösségi oldalakon stb.)

Aki nem szép (vagy személyiség problémái vannak) az alább fogja rakni a lécet,és a 2. pontot fogja választani. (vagy épp az ebből következő 3.pontot ami ugyan nincs leírva,de mindenki tudja mi is lehet az.)

 

De ez nem a "mi kell a férfinak?" topic. :)

 

Tüzes szerető,szerető férj,és odaadó apa kell nekik.

Aki kidolgozta a lelkét,de törtődik a családjával,a gyerekekkel leül tanulni,mesét olvas nekik,segít a házimunkában,bizonyos fokig özetlen,megértő,akivel meg lehet beszélni minden személyes dolgot,jó beszélgető partner,jó hallgató,tud tanácsot adni,akire lehet számítani a nehéz időkben... lehetne més sorolni. (közhelyeknek tűnik,de ha az ember megerőlteti magát akár ilyen is tud lenni.)

Ha belegondolunk ez nem illik bele a "tipikus magyar család"képbe,és ezen nekük kell változtatni!

Link to comment
Share on other sites

Mikor a feleségével megismerkedett, akkor már gazdag volt, de félt hogy a csaj csak azért fog mellette maradni mert gazdag, ezért a következőt tette:

-vett egy régi telefont, beszerzett pár használt ruhát, és egy ápolatlan,rozsdás gané autót.Jah emg egy panel kétszobás lakást.

És szépen eljátszotta hogy alig van pénze, nincs munkája(miközben több milliói voltak, 2 céget vezetett már)

igy teltek a napok 1 évig csinálta ezt, utána látta hogy ugyanúgy szereti a csaj, semmi változás ugyanúgy maradt minden.

 

Majd az évfordulóra előállt a telefonnal, egy gyönyörűszép luxusautóval, megmutattam valójában hogyan él, és egy bocsánatkérés mellett megkérte a hölgy kezét! :) És azóta sem bánta meg. Azt mondta, ha nem kockáztatna, nem lenne üzletember! :);)

 

Azért azt megnéztem volna, hogy egy évig hogy sikerült elrejtenie a vagyonát és hogyhogy nem derült ki. ;) Egyébként aranyos történet, ha nem olvasnám, el se hinném, hogy ilyen létezik az életben is.

Link to comment
Share on other sites

A férfiak olyan nőket vesznek észre, akiken miniszoknya van, szőkék ja és persze csinosak.Tehát pláza cicák.

Olyan nőket nem is vesznek észre, akik mondjuk próbálnak csinosan öltözni, de nincs rá pénzük,vagy nem éppen csinosak, hanem mondjuk molett alkatuak, vagy nincs kint a dekoltázsuk.

ezek a dolgok csak az én észrevételeim. Én már 5 éve vagyok kapcsolatban, és még mindig rosszul esik, amikor a párom az autóból vissanéz egy nő után, mikor ott ülők melette. Na mindedj, ez van.

 

 

am nekem meg pont az a tapasztalatom, h pl ha egy fiút választás elé állítanának, h én vagy egy molettebb nő (én vékony vagyok, nem szőke már a hajam, mert visszafestettem eredetire, sok bókot is szoktam kapni, tehát annyira csúnya nemvagyok) mégis ha választás elé állítanak vkit, akk engem megnéz, oké, de mégis aztválasztja aki molett...és a környezetemben is azt látom, h aki nem épp a legszebb, azoknak van párjuk...pl nekem már nagyonrégóta nem akar összejönni, mert mindenkinél csak második lehetek :/ pedig am nem is vok hülye...még ezt sem lehet mondani, h csak üresfejű plázacica vok...nemis öltözök eredeti plázaciásan...szal...inkább lennék molettebb és átlagon aluli...mert aztlátom, h azoknak mind van párja :/

am meg sztem szólj a párodnak, h ne nézze már, meg minden, vagy te is nézz utána fiúknak, aztán majd ha nemtetszik neki akk mondd meg, h mi a baja, hisz ő is utánanéz lányoknak, akk meg? ha ő is akk teis... :D aztán majd észbekap...

Link to comment
Share on other sites

Szerintem a nőknek figyelem kell, de nem túlzott, mert akkor nem vesznek egy idő után komolyan. Csak olyan 'langyosan' kell viselkedni. Valamint meg kell mutatni, hogy te vagy a pasi (nem agyonveréssel -.-), és az is fontos, hogy valamilyen szinten 'felnézzenek' rád. Nekem ezek a tapasztalataim.

Link to comment
Share on other sites

A történet természetesen igaz! :)

 

a grave man: csomószor majdnem lebukott, vágül is már gondolta a csaj úgy 11 hónap vége felé hogy van valami amit nem akar elmondani. :)

 

----------------

 

"érezhesse magát mellette nőnek

bízhasson benne

számíthasson rá

szeresse őt

áldozatokat hozzon érte ha kell

ő legyen neki a legfontosabb

és jót lehessen vele beszélgetni"

 

ez tökéletesen igaz! :) +őszinteség de ez inkább a kapcsolatnak kell.

 

Egyébként ott kezdődik a mi kell a nőnek, kedves férfitársaim, hogy:

 

Mikor bejelenti hogy ruhákat kell venni, akkor nem fújolni kell meg divatból meg poénból ellenezni emg unni miközben válogat, hanem mondjuk segíteni neki, elmondani hogy mit szeretnél látni rajta stb.(mondjuk a vásárlás dolog nőktől is függ, valameik csak magára ad rád nem is figyel, pl ha én a bnömmel megyek vásárolni, akkor mindig nekem is nézünk cuccokat, nem csak neki) utána meg van a sminkelés dolog, amit nem azért csinálnak hogy minket untassanak vagy idegesitsenek, hanem azért hogy jól nézzenek ki mellettünk. :);)

 

egyenlőre ennyi majd ha eszembe jut vmi akkor pótlom! :D

Link to comment
Share on other sites

Hogy mi kell a nőnek? Mindig más.

 

Fiatalon a jó kinézet, hogy ne jegyezzék meg, hát jobbat nem találtál? Aztán már amikor elég érett (agyilag és nem korban), akkor már csak a saját érzéseire hagyatkozik és jönnek a belső értékek, amik a külsőt is feledteteik.

Egy biztos voltam nagyon szerelmes egy helyes fiúba és majd megőrültem, ha csak megfordult a barátom egy lány után. Hagytam, hogy irányítson, elismertem, hogy ő az úr a háznál, mert ezt kivánta meg tőlem. És aztán otthagyott egy futó szeszély miatt. Akkor nyugodtam meg, amikor visszaakart jönni és rájöttem miért is kellene visszafogadnom? :P

Utána az egyik jó barátommal egyik percről a másikra összejöttünk és azóta is együtt vagyunk, családot alapítottunk.

Az okok? Ismertük egymást, ugyanazok érdekeltek, még egymás gondolatát is kitaláltuk. Hogy nem a leghelyesebb srác volt? Kit érdekelt, hiszen Ő is úgy fogadott el a hibáimmal együtt, hogy nem akart változtatni rajtam. És már az esküvőre vártunk amikor elvitt a lakásába, mert addig azt se tudtam, hogy van neki, mert nem érdekelt. Azóta se akarjuk elnyomni egymást, hanem támogatjuk a másikat a munkájában, a hobbyjában és mindenben :). És most már Én mutatom meg a helyes csajokat neki, mert tudom, hogy utána mindig megjegyzi, hogy ezt a szépséget is unhatja már valaki :) Na ez a legnagyobb boldogság, ha nem a hibáink ellenére szeretnek, hanem a hibáinkkal együtt.

Link to comment
Share on other sites

am nekem meg pont az a tapasztalatom, h pl ha egy fiút választás elé állítanának, h én vagy egy molettebb nő (én vékony vagyok, nem szőke már a hajam, mert visszafestettem eredetire, sok bókot is szoktam kapni, tehát annyira csúnya nemvagyok) mégis ha választás elé állítanak vkit, akk engem megnéz, oké, de mégis aztválasztja aki molett...és a környezetemben is azt látom, h aki nem épp a legszebb, azoknak van párjuk...pl nekem már nagyonrégóta nem akar összejönni, mert mindenkinél csak második lehetek :/ pedig am nem is vok hülye...még ezt sem lehet mondani, h csak üresfejű plázacica vok...nemis öltözök eredeti plázaciásan...szal...inkább lennék molettebb és átlagon aluli...mert aztlátom, h azoknak mind van párja :/

 

Nem lehet hogy az a baj hogy túl jól nézel ki, és félnek ettől? Én se választanék egy nagyon szép lányt magamnak, mert nem vagyok vele egy súlycsoportban és ettől mindig kevesebbnek érezném magam. Szerintem ilyen is lehet a dolog hátterében.

 

Link to comment
Share on other sites

ToMmY_hun: erre még nemgondoltam...de egyszer egyik ismerősöm aki fiú, beszélgetett haverjaival és haverjai aztmondták neki, h az a baj velem, h megközelíthetetlen vok...tehát nemjárok bulizni stb, csak úgy meg pl iskolában vagy buszmegben meg nemjönnek oda, mert az úgy meg már milyen :D nah ezt mondták nekem
Link to comment
Share on other sites

És ki az aki dizsiben csajozik? A hátrafésült 3 kilózselé a fejemen "morék". :)

 

 

Én még sosem éreztem magam kellemetlenül olyan helyzetben. basszus. Mi az hogy nem vagyunk egy kategóriák a "kiszemeltel"? Legyek vulgáris...? Ő is ugyanolyan büdöset izél a wc-be és ugyanazt eszi, ráadásul még neki is két füle meg két keze van. (jó esetben.) Mitől érezzem magam kevesebbnek? :blink:

 

AZ meg a másik ha nem jövök be neki, akkor ugyanazt bírja csak mondani vagy tenni, amit a duci meg a csúnya.

 

 

Nem? De.

 

Egy próbát megér, aztán mégse mindegy hogy kövér és ronda vagy vékony és "jóarcú". :ph34r:

szvsz

Link to comment
Share on other sites

Valóban nem csak bulikban lehet csajozni ;)

Nekem bulis kapcsolataim 1 hónapnál nem tartottak tovább ...

Aki meg nem meri megszólítani, azoknak jön jól az internet, ezerféle módon meglehet valakit közelíteni ....

Szóval a kedvenc mondásom ide is passzol : "Nincs lehetetlen, csak tehetetlen" .... nem arra utalok, hogy bárkit megkaphattok, de ha már valaki bátortalanabb, én is néha úgy voltam, hogy itt csak akkor lesz valami, ha neten írok neki egy mailt vagy valami, írtam találkoztunk és összejöttünk ... :D

 

Témához visszatérve, szerintem egy nőnek törődés kell, érezze hogy szeretem, kikapcsolódás, szórakozás, jól érezze magát velem. Nem szabad, hogy unatkozzon mellettünk barátnőnk ;)

Link to comment
Share on other sites

am nekem meg pont az a tapasztalatom, h pl ha egy fiút választás elé állítanának, h én vagy egy molettebb nő (én vékony vagyok, nem szőke már a hajam, mert visszafestettem eredetire, sok bókot is szoktam kapni, tehát annyira csúnya nemvagyok) mégis ha választás elé állítanak vkit, akk engem megnéz, oké, de mégis aztválasztja aki molett...és a környezetemben is azt látom, h aki nem épp a legszebb, azoknak van párjuk...pl nekem már nagyonrégóta nem akar összejönni, mert mindenkinél csak második lehetek :/ pedig am nem is vok hülye...még ezt sem lehet mondani, h csak üresfejű plázacica vok...nemis öltözök eredeti plázaciásan...szal...inkább lennék molettebb és átlagon aluli...mert aztlátom, h azoknak mind van párja :/

am meg sztem szólj a párodnak, h ne nézze már, meg minden, vagy te is nézz utána fiúknak, aztán majd ha nemtetszik neki akk mondd meg, h mi a baja, hisz ő is utánanéz lányoknak, akk meg? ha ő is akk teis... :D aztán majd észbekap...

látom te a nehezebb esetekhez tartozol, hidd el nekem hogy eccer észrefog venni vki,és azzal sokáig elleszel

Link to comment
Share on other sites

kimice: hogyérted azt, h nehezebb eset? am, igen, nehezebb eset vok xD de am...nekem nem az a lényeg, h észrevegyen vki, akivel utána sokáig ellehetek...hanem nekem csak egyvalaki kell :/ aki meg nemakar észrevenni :/ és ezmiatt az egyvalaki miatt hagyom ki az esélyeket a boldogságra :/
Link to comment
Share on other sites

úgyértem hogy te nem adod oda magad akárkinek, és ez jó dolog.te a tiszta szerelmet keresed.ha megtalálod azt akivel akarsz lenni, azzal elesszel hosszú évekig.így értettem.és az a valaki nem akar észrevenni, kezdeményezz te.nem égő az, főleg úgy hogy írtad hogy nem mernek odamenni hozzád

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...