Jump to content
PirateClub.hu

Laptop vásárlási tanácsok!


Don_Simoar
 Share

Recommended Posts

MSI VR630X-051HU Notebook:

 

AMD Sempron SI-40 (2,0GHz), 1GB DDR2, 160GB, 16" WXGA, Lan, USB, Webkamera, Modem, Wifi, Kártyaolvasó, IEEE1394, VGA

116 280 forint

 

 

Asus F5N AP220 Notebook:

 

AMD Athlon64 TL56 (1,8 GHz), DVD-RW SM, 2GB DDR2 RAM, 160GB HDD, 15,4" WXGA TFT, GeForce GO7000 , WiFi, webkamera,

138 600 forint

 

 

Asus X51L AP091 Notebook:

 

Intel Celeron M 560 (2,13GHz), DVD-RW SM, 1GB DDR2 RAM, 160GB HDD, 15,4" WXGA TFT, Intel GMA X3100

121 800 forint

 

ezeket találtam kb olyan áron amik nem olyan rosszak, én személy szerint az ASUS F5N-t választanám 2 év garos szóval szerintem ennél jobb nem kell, gondolom csak internetezni kell

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Replies 198
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

hát magánvéleményben azt tudom mondani...ne laptopot vegyél!...játékra full nem alkalmasak,ha sokat használod előbb-utóbb a monitorjával lesznek bajok,akkumlátorok sem tartósak...most laptopom van de a netezésen,filmnézésen és zenehallgatáson kívül semmi másra nemjó...ha egy nagyobb teljesítményt igénylő játékot teszel fel rá,vagy else indítja vagy grafikai hibák lépnek fel(saját tapasztalat)...nekem most acer gépem van,eleinte nagyon jól müködött de 2 év után elhasználódott...javaslom mindenkinek hogyha nem a munkájához kell az a laptop akkor inkább vegyen rendes asztali gépet.Jobban megéri-kevesebbe kerül,jobbak a teljesítmények,nagyobb a hely...manapság max 80.000. ft-ból kijön egy márkás,jó teljesítményű gép... :) :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Hello!

 

Laptopot szeretnék venni, olyat ami azért nem utolsó játékok terén is :) ! Az "igényeim", hogy a Diablo 3 remélhetőleg ( tudom, h még nincs gép igény, de feltehetőleg be lehet lőni ) + a Football Manager jővőbeni szériái fussanak rajta ( ezeknek inkább memória kell sztem ) !

 

Szóval, ha tudnátok 1-2 laptopot felsorolni, ami jó lenne, és az ára úgy 120-150 ezer forint között mozog, akkor megköszönném !

Link to comment
Share on other sites

akkor ha játcik valaki egy gépen nem akuról használja ... hanem hálózatról (220V), mellesleg ha az ember vigyáz a laptopra akkor az élet tartalma 4-5 év is lehet ( tapasztalat ) amúgy aki üzlet ember ill munkára használná és a jobb gamereknek jobban megéri a laptop mert ha az ember elvinné haverhoz hogy hálón játcon vagy lanpartyn könnyebb elvinni... a max 80.000 ft abba igaz hogy a mai játékokhoz jók de amik fognak kijönni már keveseklesznek és ott vagy hogy még monitor sincs nálad ( lásd új videókártyák DVI kimenetesek és azzal a régi monitorokkal sokra nem mész és a mostani legolcsóbb monitor is min 25-30 e ft ez ott van hogy kb 110.000 e ft amire ha még beleadsz 20 e ftot bárhova viheted ahova akarod meg még a mostanság divatba jövő mobil internet laptopon lehet igazán kihasználni mert lehet hogy nem egy 4 megás neted lesz de 1 megás nettel bárhól jól elvan az ember

 

Ez az egész felhasználó kérdése ... aki nem szereti a rendet a tisztaságot lusta takarítani annak nem való laptop

aki meg rendet szereti a tisztaságot annak a rendes gép nem való sokat kell takarítani poros stb

 

ÖSSZESÍTVE: Aki nyugodt, kiegyensúlyozott annak minden kép megéri a laptop.

Aki stresszes, ideges, agresszív, cigizik annak inkább az számítógép mint laptop.

 

persze bárki vehet magának laptopot ( megjegyzem helyesen NOTEBOOK nak hívják ) de tény hogy aki nem tud vigyázni a dolgaira az hamar csalódik vagy rövidebb lesz egy szervízelés árával

Link to comment
Share on other sites

nekem ilyen laptopom van ez 150 e ft és nekem eddigminden elfutott rajta ( GTA4, UT3, Undercover ) szóval ez egy elég jó masinéria

 

http://www.ipon.hu/webshop/product/msi_ex630x_018hu/34822

 

# PROCESSZOR: AMD Athlon 64 X2 QL62 2.0Ghz

# MEMÓRIA MÉRET: 4Gb

# MEMÓRIA TÍPUS: DDR2

# KÉPERNYŐ ÁTMÉRŐ: 16"

# FELBONTÁS: 1366x768 (WXGA)

# MEREVLEMEZ: 250 Gb

# OPERÁCIÓS RENDSZER: FreeDOS

# OPTIKAI MEGHAJTÓ: DVD-RW

# AUDIÓ: Igen

# INTEGRÁLT VGA TÍPUS: nVidia GeForce 9400GS

Módosította Dadus
Közvetlen link miatt szerkesztve /Szabályzat/
Link to comment
Share on other sites

van persze :) a honlapon WLAN ként van feltüntetve

nekem 2 hónapja van meg bár sokat a konnektorrol hasznalom de suliba ide oda vittem nekem játék alatt olyan átlag 2 órát bírt ... ha csak netezel akkor 2-2 és fél órát kibír és ha karban tartod az aksit nem lesz vele semmi gond jóideig a régi notebookom 3 évig használtam míg elnem kellet adnom családi okok miatt :S

Link to comment
Share on other sites

na akkor lenne egy kérdésem, lehet nagy hülyeség, de csak meg kérdem ! a laptop aksikat is ki kell sütni???

 

Meg van egy régi laptopom, úgy kaptam ismerőstől: IBM thinpad t23, nem rosz, elég jól bírja:

# Intel PIII Mobile 1133 MHz processzor

# 512 MB SD memória (

# 20 GB HDD

# DVD meghajtó

# 14" LCD TFT kijelző

# S3 SuperSavage/IXC 16 Mb vga vezérlő

# Intel 82801 CA/CAM AC'97 hangvezérlő

 

 

No szted ez mennyit érne????

Link to comment
Share on other sites

Akkor még egy kérdés :)

 

Van ez a régi IBM laptopom, ami van amikor 2 percet bír, van amikor 1 órát aksiról. Amikor lemerülés fenyegeti akkor a lámpája narancssárgára vált, de ha töltöre dugom ( kivan kapcsolva a gép ), akkor 5 perc alat zöldre vált a led ! De utána csak 10 percet, bír, és ha egész este töltőn van, akkor se bírja tovább. Gondolom, h szar az aksi, de akkor mér bírja néha 45-60 percekig?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...