Jump to content
PirateClub.hu

Windows Server 2003, Windows 2000


Clark
 Share

Recommended Posts

Fordítás:

 

Windows 2000 van alapozott a Windows NT Kernel és néha Windows NT 5.0-ként említik. Windows 2000 tartalmaz több mint 29 millió sor kódot, amit főleg C írtak,++. azok közül a sorozatok közül 8 milliót egyedül írnak vezetőknek. Jelenleg Windows 2000 messze a legnagyobb kereskedelmi projektek közül az egyik. A fogékony felhasználói interfészével és javított megbízhatóságával Windows 2000 Professional a leginkább megnyerő verzió igazán még a Microsoft operációs rendszere. Gondoskodott nálad van a hardver hogy futtassad azt, (RAM legalább 64 MB-JÁT igénylik), nem fogsz egy jobb, komolyabb OST üzleti computing.Ifnek neked találni vagy fejlesztő előző kiadásokról a Windows 2000 varázslók különösen hasznosak; észlelni fognak mindent, aminek a szoftvered és lehetséges kompatibilitásproblémáid előtted készítik a kapcsolót. Miközben tesztelt, a feljavításunk egy laptopért sima és biztos volt, és minden korábban beszerelt szoftvert automatikusan hoztak alaplapra szerelt az új verzióba.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

elvileg szervergépre való...

nekem fent volt a régi,azzal nem volt semmi bajom,csak angol volt...mui packal jó lett,mer az magyaritotta...

elvileg biztonságosabb,sztem is az,a kezelőfelület rondább mint az xpé,éppen ezért ha jól tom kevesebb ramot zabál(win98design)

ajánlom ezt az oldalt:

http://windows2003.uw.hu/

Módosította Gabi89
Direkt link használata tilos.Máskor használj Code tagot. [code] [/code]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Hy!

Én már használtam ezt az op.rendszert (magyar volt és SP1-es csomag volt beleintegrálva)!

Azt kell modjam, hogy nagyon király rendszer és valóban sokkal(fényévekkel :P ) stabilabb, mint a Windows XP és gyorsabb is!

Egy nagyon nagy hátulütője azért van (ezért nem teszi fel szinte senki):

Ezen nem indulnak el a játékok, mivel itt nincs DirectX támogatás és ez amúgyse játékra van kitalálva! :)

Server-gépekre azonban szerintem nagyon jó választás!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

huskydog!nekem fenn volt a sima+muipack...

játékokhoz:

asztalon:properties/settings/advanced/troubleshoot

itt hardware accelerationt rakd fel "FULL"-ra

enable write combining -legyen bekapcsolva

rakj fel rá chipset drivert és videókari drivert,és már mennek is a játékok ;)

sztem is jó windows,de most xpm van,merthát ez mégis csak szerver oprendszer...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Egy 900 Mhz-es Celeron gépen, amelyikben 384 MB RAM van hogyan futna? Tudom, hogy ennél alacsonyabbak a rendszerkövetelményei a Win2003-nak, de azért kiváncsi lennék valaki próbálta-e ki hasonló gépen? Köszi előre is.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Hy!

Elméletileg elfutna rajta, mert nekem először egy 1,3GHz-es 256MB rammal rendelkező gépen futott, és csak a logonnal volt gond, hogy bejelentkezésnél sokat kellett várni, de mint megtudtam ez csak a ram miatt volt, ezért beújítottam egy kicsivel jobb gépet, és azzal kb fél perc se volt.. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...