Jump to content
PirateClub.hu

Bajnokok Ligája


tibiole
 Share

Recommended Posts

Asszem hogy a Fiorentina ellen nem még nem játszhat csak 45' percet!már az arsenal elleni mérkőzésen is játszhatott volna de Capello nem akarta!Amúgy ez van kiestünk!(mellékesbe a bíró mindkét meccsen segítette az Arsenalt és a mostanin nem adott meg egy Juve gólt + egy Arsenal piroslapot)de most magyarázhatnám a körülményeket de nem lenne sportszerü ezért GRATULÁLOK az Arsenalnak!jobban játszottak ez van!Majd jövőre!!FORZA JUVE!!!!4EVER JUVE! :D:lol::lol::lol:

DE ITT EGY OLDAL AMIN JUVE INFOK ÉS VIDEÓK VANNAK!

 

--------------------------

http://gportal.hu/portal/zebra/

-----------------------------------

Módosította spirituell
Tilos a direkt link az oldalon! Code tag használata kötelező!
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Thnx az oldalt.Igazad lehet.Nem kell itt a körülményeket magyarázni mert mindig van egy csapat akit a bíró jobban segít.És most pont lehet hogy az aRsenal volt.ŰDe éppenséggel lehetett volna aJuve is.A bíró hibája szerintem hogy most mit csinál.Sajna veszíteni tudni kell.És tudunk is. GRATULÁLOK az ArSeNal nak!!!

Link to comment
Share on other sites

Való igaz, en sem szeretnem ha a milan nyerne! Nyerjen az Arsenal vagy a Villarreal! Az Arsenal győzelmenek azert örülnék, mert ezzel is csak az angol bajnokság erősségét mutatna, (ami hat igy is nagyon erős) viszont a Villarreal győzelme azert lenne jó mert most vannak először Bl-ben, és már idáig eljutottak, tovabb mint a(z) Inter, Chelsea, Bayern, Juve, Manchester, Liverpool, stb. Ja és persze televannak ARGENTINOKKAL!!!! :D

Link to comment
Share on other sites

szerintem a VIASATON nincs is szex :( (inkább PRIVATE GOLD (csak más a neve má'))

mind1 :)

ma nyerni kell az ARSENALnak tegnap pofára esett a MILAN......Roli úgítuttam hogy MILAN fan vagy...de nem lepődök meg semmin..

mindenesetre ARSENAL......a milán(csupa kisbetüvel)az Olasz chelsea(szintugy kicsivel!)

nyerni kell az ARSENALnak bl-t hogy elhiggyétek hogy ez egy világverő csapat!?ennyi fiatallal::::???

meglehet számolni a FLAMINI(középpályás...)meg a fiatal SENDEROS(ő legalább a posztján jáccik----)

védelem mióta nemkapott gólt a BL-ben????

ja JUVE?REAL? KLÍN SÍT??? :D;)

Link to comment
Share on other sites

Az ElMadrigalban a Villarreal kiejti az Arsenalt, Barcelonaban meg egy izgalmas meccs lesz, aminek nem merem megjosolni a vegeredmenyet!(igen szerintem itt meg a Milan is tovabb juthat)

Na mi van? Hol van a Villareal a BL döntőtől? Lehmann még a szemüket is kivédte. A felforgatott Arsenal védelem nem volt a helyén, de Lehmann lehozta a meccset. Na Kahn itt a válasz miért Lehmann lesz az 1. számú német kapus. BL-t fog nyerni az Arsenal!!! :D

Link to comment
Share on other sites

nagyon nagy szerencsére volt szüksége az Arsenalnak ahhoz hogy nyerjen....sztem eggyik csapat se volt jobb a másiknál......

 

mellesleg sztem meg a Barcelona nyeri meg a BL-t ha eggyáltalán eljut oda....

MA este FC Barcelona-AC Milan viasat3 20:30 ha jól tudom........

Link to comment
Share on other sites

Juve-drukker vagy, ezért nem örültem az Arsenal sikerének, de kedvelem a csapatot. fogadni mertem volna, h az Arsenal fog győzni a Villareal ellen, és sztem a Barcának több esélye van a döntőbe jutni a Milannal szemben. ezt nem azért mondom, mer Juvés vagyok! a barca remek csapat, remek játékosokkal, nem beszélve Ronaldinhoról

 

jah, és sztem is a barca fogja hazavinni a serleget...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...