Jump to content
PirateClub.hu

Bajnokok Ligája


tibiole
 Share

Recommended Posts

Csoportkör, 1. forduló (szeptember 13-14.)

Genk 0-0 Valencia

Chelsea 2-0 Bayer Leverkusen (D. Luiz 67., Mata 92.)

Olympiakosz Pireusz 0-1 Olympique Marseille (L. González 51.)

Borussia Dortmund 1-1 Arsenal (Perisic 88., illetve Van Persie 42.)

Porto 2-1 Shakhtar Donetsk (Hulk 28., Kleber 51., illetve L. Adriano 13.)

APOEL 2-1 Zenit Szentpétervár (Manduca 72., A. Almeida 75., illetve Zyryanov 63.)

Barcelona 2-2 AC Milan (Pedro 36., D. Villa 50., illetve Pato 1., Thiago Silva 92.)

Viktoria Plzen 1-1 BATE Boriszov (Bakos 45., illetve Renan 69.)

Manchester City 1-1 Napoli (Kolarov 74., illetve Cavani 69.)

Villarreal 0-2 Bayern München (Kroos 7., Rafinha 76.)

Lille 2-2 CSZKA Moszkva (Sow 45., Pedretti 57., illetve Doumbia 72., 90.)

Internazionale 0-1 Trabzonspor (Celustka 76.)

Basel 2-1 Otelul Galati (F. Frei 39., A. Frei 84.-tizenegyesből, illetve Pena 58.)

Benfica 1-1 Manchester United (Cardozo 24., illetve Giggs 42.)

Dinamo Zagreb 0-1 Real Madrid (Di María 53.)

Ajax Amszterdam 0-0 Olympique Lyon

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a bayern szép focit játszott viszont szerintem a real otthon kiejti. ma meg nekem teljesen mindegy mi lesz (mondjuk tegnap is) sőt az is ki megy tovább a lényeg hogy ne a chelsea vagy a barca nyerje meg a blt. mivel ezt a két csapatot annyira nem szeretem a másik kettő meg közömbös így inkább onnan nyerjen valamelyik... erősen x gyanús a mai meccs aztán majd kiderül sikerül e valamelyiknek meglepetéssel szolgálnia.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Egy másik fórumon szinte mindenki szidta a Chelsea-t , hogy így nyerték meg a BL -t , de könyörgöm aki 20 szögletből nem tud gólt szerezni ,s a Chelsea 2 szögletből betalál legalább egyszer az jogosan nyer.

Link to comment
Share on other sites

Én is így gondolom. Rengeteg esélye volt a Bayernnek, de nem tudták kihasználni. A Chelseanak pedig ha lehetősége van rá, általában élni tudnak vele. Én a Bayernnek drukkoltam inkább, de megérdemelték a győzelmet. Jó kis izgalmas Bl volt szerintem!

Link to comment
Share on other sites

Lehet megérdemelték, de nem BL döntőhöz méltóan, szombaton ismét láttuk, miként lehet foci nélkül is nyerni.... Sajnos egyre több alkalommal erre mennek rá a csapatok. Ez a divat, ha már nincs más ötlet, de könyörgöm, meccs elejétől kezdve?? Értem én, hogy akkor miért nem lőtt a Bayern még egy gólt és akkor ők nyernek, innen könnyű okosnak lenni, meg ha ez lett volna meg az lett volna..... A 11-eseknél is könnyű az elhibázók nyakába varrni a vereséget, nem ők tehetnek róla, a büntetők már csak ilyenek..... Nem arra kell hagyatkozni, ha lenne más lehetőség. A Bayern-nek az a nagy hibája, hogy bazi gyenge a kispadjuk, ha pl Ribéry helyére egy igazi szélső áll be, aki tud újat hozni a meccsbe, akkor teljesen más képe van az egésznek. Holnap asszem 6 játékost búcsúztat a csapat, őket pótolni kell, legalább annyi játékost kell venni, mint amennyien elmennek, és még melléjük 2-3-at, mert amellett, hogy gyenge a kispad, még kevesen is vannak. Már 3 játékos érkezik, ha minden igaz: Dante, benne bízok, Shaquiri, benne még jobban, Pizarro visszatér, Olic-nál jobb formában van az elmúlt 1-2 évet tekintve, lényegében folyamatosan játékban volt a Bremen-nél és még gólokat, gólpasszokat is szerzett/adott. Sztem ezen ment el az egész szezon..... Másrészt ha már Müller gólt lőtt, miért kellett lecserélni? Nagy rejtély ez is, de nem az első idén..... Na majd lesz jobb, előbb vagy utóbb..... ;)

Hajrá Fc Bayern München! ;):D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Már megörültem neki, hogy végre megszüntethetjük a DigiTV-t itthon, de ezek szerint csak a PRO4-ről lett áttéve a keddi meccs.... Így lényegében nem sok minden változott, max annyi, hogy a Sport1-2 közül egyik elérhető akár kisebb programcsomagokban is, ez is csak akkor előrelépés, ha azt a csatornát tudja több ember fogni, amelyiken a meccseket adják majd ;)

Ez a kép pedig....:S :D Igaz, ha a meccset nem nézzük, akkor abból a szempontból megérdemelték a végső győzelmet, hogy már nagyon régóta vártak rá, de egyébként..... Mondjuk ezt már sok helyen részletezték.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...