Jump to content
PirateClub.hu

Bajnokok Ligája


tibiole
 Share

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Juve-drukker vagy, ezért nem örültem az Arsenal sikerének, de kedvelem a csapatot. fogadni mertem volna, h az Arsenal fog győzni a Villareal ellen, és sztem a Barcának több esélye van a döntőbe jutni a Milannal szemben. ezt nem azért mondom, mer Juvés vagyok! a barca remek csapat, remek játékosokkal, nem beszélve Ronaldinhoról

 

jah, és sztem is a barca fogja hazavinni a serleget...

 

eggyetértek....

 

Arsenal a király!!!Az nyeri a BL-t.

 

nemhinném....

 

nos, a Barca-Milan 0-0 tehát 1-0-ás összesítéssel a Barcelona ment tovább tehát....

Arsenal-Barcelona Párizs Május 17. reményeim szerint 20:30 Viasat3.......

Link to comment
Share on other sites

Ahh, én szurkoltam az Arsenalnak, amig ossze nem került a Villarreallal! A döntőben a Barcanak fogok, csak ***** Eto ne jatszon! Ha meg jatszik akkor az Arsenalnak drukkolok majd!

 

ui: MESSI az Istenkiraly! :D

Módosította spirituell
A fórumon tilos a káromkodás, illetve egyéb sértő kifejezések használata!
Link to comment
Share on other sites

Akár le se játszák a döntőt ! A Barca a térdére fekteti a z Arsenalt és úgy elfenekeli, hogy öröm lesz nézni !!!!!!

 

viszont ha az a BIZONYOS eredményjelző ARS 3:0 BAR -t mutat akkor HENRY HAT TRICKje után gyerek akkor te leszel az aki először gratulál nekem!és sír majd hogy a bl trófeán a fény nem a BARCelónára tükrőződik hanem HENRY szemére mer arra má ti az öltözőben pakoltok akkor szójjj!!!! :)

FAIR PLAY! ARSENAL 4EVER!!!!

Link to comment
Share on other sites

az arsenálnál szerintem piskóta a barca-hoz képest ,de elképzelhető hogy óóónnrííí góljával az arsenálll fog nyerni ,más nem segíthet az ágyúsoknak:D

 

BARCAAA 4ever!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Na most egy k***a sz*r helyzetben vagyok mert a Juve után a másik 2 kedvenc csapatom fog mérkőzni a döntőben, úgyhogy nem tudom hogy kinek szurkoljak (sebaj én biztos hogy nem fogok majd szomorkodni, bár a Barca győzelmének jobban örülnék). Egyébként mind a két csapat kiváló a mega nemében. Sztem az Arsenál csapat összhangja jobb, de a Barcelónaban az egyéniségek a nagyobbak (Ronaldinho, Eto)!

Na végére Hajrá egyik, ne hagyd magad másik!!!!!!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Szerintem ez így van! Láttunk már sok jó BL döntőt, de ilyent még nem. Remélhetőleg az Arsenal lesz a bajnok! Ez lesz a legjobb BL döntő amit eddig ember látott. Remélem nézitek ti is. :P

 

lehet bár én nem értek veled eggyet....nekem a tavalyi BL döntő volt a legjobb (nem ez volt az első amit láttam :) ) a Liverpool 0-3 ról felált 6 perc alatt - az első félidő végén nagyon szomorú voltam mert a Milan vezetett 3-0 ra....azt hittem a Milan nyeri meg a bl-t. Aztán 6 perc alatt kiegyenlítettünk Gerrard (54.), Smicer (56.), Xabi Alonso (60.) örültem nagyon......több gól nem született, tizenegyesekkel: 2-3 a Liverpoolnak ismét nagy öröm töltötte el szívemet......számomra ez volt a legjobb BL-döntő és ez is marad :lol: bármi is legyen ennek a meccsnek végeredménye.....

Én a Barcanak szurkolok ebben a BL-döntőben jól, jobban összedolgoznak mint az Arsenal....és ezért fognak nyerni meg persze Ronaldinho, Eto'o, Giuly, Pulyol, van Bommel, Messi(ha játszik) és nemutolsósorban Valdés miatt.....

Link to comment
Share on other sites

A Liverpool utálom, szóval a tavalyi bl döntőt sehova nem rakom. És nem utolsó sorba a Milan a kedvenc olasz csapatom. Azt azért megkérdezem: akkor most csapatjáték vagy egyéni játékra épül a Barca. Mert a sorolt nevekből egyik se az a nagy csapatjátékos :P . És nem az fog dönteni hogy milyen a csapatjáték. Hanem az hogy milyen lesz az Arsenal védelme. :D

Link to comment
Share on other sites

nem-e?????????? Május 19 Párizs majd meglátjuk hogy az Arsenal hogy fog kikapni.....nemértem hogy miért bízol ennyire az Arsenalba...és miért nézed le ennyire a Barcelonát.... a Barca simán képes megverni az Arsenalt.........

én a Milánt utálom és megértem hogy utálod a Liverpoolt......mellesleg sztem a felsorolt nevek nagy része(ha nem mind) csapatjátékos ;);)

láttad a Barca Milán meccset ott sorra sz*patta be Nestát Ronaldinho.....most Campbellt fogja :lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

csá tudatlan!! :angry: május 19péntek...a döntő szerdán lesz ami május 17. :D

miéert bízok az ARSENALban????nos.:

mer:

 

sok a fiatal

ott van Henry

10meccse nemkaptak gólt a BLben

49 meccsen át tartó veretlenség után nyertek bajnokságot....

Henry aranycipős,FRACIA bajnok,Világbajnok.EB győztes..2szeres angol bajnok 4szeres FA kupa győztes...

3szor angol gólkirály.3szor év játékosa franciaországban...FRANCE FOOTBALL aranylabdás,ezüstcipős..konfederácisó kupagyőztes..és ugyanezen torna gólkirálya és legjobb játékosa...

és ehhez jön remélem a BL győztes 2006ban...ezér bízok benne és mer ARSENAL fan vagyok évek óta....azér.

 

és nem kell fikázni..mer énse szóltam le a BARCA-t

Campbellt-t nemismerek...de a szopatás erős..és 10meccsen nem kaptunk gól-t nemkapunk a 11.en se!!!

és tutod majd május 17.én(nem 19)10:40kor má pofázhatsz

 

cs

á

 

Link to comment
Share on other sites

csá tudatlan!! :angry: május 19péntek...a döntő szerdán lesz ami május 17. :D

miéert bízok az ARSENALban????nos.:

mer:

 

sok a fiatal

ott van Henry

10meccse nemkaptak gólt a BLben

49 meccsen át tartó veretlenség után nyertek bajnokságot....

Henry aranycipős,FRACIA bajnok,Világbajnok.EB győztes..2szeres angol bajnok 4szeres FA kupa győztes...

3szor angol gólkirály.3szor év játékosa franciaországban...FRANCE FOOTBALL aranylabdás,ezüstcipős..konfederácisó kupagyőztes..és ugyanezen torna gólkirálya és legjobb játékosa...

és ehhez jön remélem a BL győztes 2006ban...ezér bízok benne és mer ARSENAL fan vagyok évek óta....azér.

 

és nem kell fikázni..mer énse szóltam le a BARCA-t

Campbellt-t nemismerek...de a szopatás erős..és 10meccsen nem kaptunk gól-t nemkapunk a 11.en se!!!

és tutod majd május 17.én(nem 19)10:40kor má pofázhatsz

 

cs

á

 

május 17 igazad van

Ronaldinhoról is el lehetne sokmindent mondani de nincs értelme mivel a foci nem egy emberről szól Henry......elismerem kiváló focista mellesleg ő a kedvencem az Arsenalból ezért megy a Barcaba nyáronHenry igazolása ha jól dönt akkor elmegy az Arsenaltól

sose fikáztam az arsenalt.....hogy Ronaldinho besz*patta Nestat.....tény

Sol Campbellt nem ismered te aki nagy Arsenal fan vagy Arsenal 2005-2006 keret 23. Campbell

és még én vagyok a tudatlan :angry::angry:

ja és pofázhatsz---->ne szolj be ilyeneket

és végül ne feledd ez csak játék.....az a lényeg hogy jól szórakozzunk vagy te nem igy gondolod???????

na CSÁ

 

Má bocs de lehet hogy Ronaldinho Nesta-t szivatta de Campbellt nem fogja. :P A Milan-t is mennyivel verte meg??

 

 

az mindegy hogy 1-0 ra vagy 5-0 ra nyer a Barca az a lényeg hogy nyer.......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...