Jump to content
PirateClub.hu

Bajnokok Ligája


tibiole
 Share

Recommended Posts

Fördzsi benézte a cuccot.

 

 

...nem hallgatott rám. :lol:

 

 

Bukta van gyerekek, pont attól a csapatrésztől látunk óriási hibákat amitől nem vártuk. Vidic biztos cuccolt éjjel, mert hogy nem aludt az tuti.

 

Ronaldo nélkül azért megnézném ezt a MU-t...... ha helyzet van mindig tőle indul ki az akció.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Üdv

 

Na kimondható h vége inenn már a csoda sem segít :(

Igazából elmondható h 1 nagy nulla volt a manchesteri taktika és maga a játék is semmi kreativítás semmi akarat...

A csapat legjobbja Edwin Van Der Sar volt ez sokat elmond... <_<

Senki más nem hozta az elvárhatót 1 nagy nulla volt...

A nayg védelem pff minősíthetetlenek voltak a 2 gólnál :angry:

Hát ez van el kell viselni a vereséget már csak azt várom h a sok divatdrukker ***** pofázzon...

Megérdemli a barca a győzelmet ez tény ennyi nem kell itt jönni Övreboval nem kell jönni az elődöntővel h mivan akkor ha ott kikap a barca semmi ez van...

Fergie is nagy csalódás nem ezt vártam tőle ki kell mondani ezen a meccsen guardiola húzta a nagyobbat...

Link to comment
Share on other sites

Mielőtt nyálverés kezdődik... nem a hivatalos győztesnek kellett volna a döntőben szerepelnie..

10 mp gondolkodás után írja le mindenki amit gondol.

 

Nekem mindenesetre hánynom kell puyoltól és a többiektől...:) mára ennyi voltam...

 

 

ps.: Fördzsi ezt benézted de 'ölég rendesen fater...

Link to comment
Share on other sites

Azért valóban, vannak szabályok, saját érdekedben tartsd be őket ;)

Tudom, hogy fáj, hogy nyert a Barcelona .... ismerem az előzményeket, Barcelona játszotta a döntőt és nagyon lefocizta a MU-t (NAGYON!!!!)

Az, hogy emiatt valaki üt, tör, zúz, az már az ő gondja, ő pénztárcája bánja, idegrohamom se nekem lesz .... :D

 

Szép volt Barca! :D

Link to comment
Share on other sites

Akkor értelmezd újra... 1 szóval nem mondtam h jobb, de ez most hozzá képest nem volt a maximum... de lényegtelen tény h ő a legnagyobb, de most ezt tényleg felejtsük el

Me az tény h nem ezt kellett volna lépni a szünetben... de lényegtelen itt alapvető gondok voltak

Link to comment
Share on other sites

Nem vagyok kárörvendő és ha a ManU ellenfele nem a Barcelona lett volna, hanem mondjuk a Chealse vagy a Milan, akkor a Vörös ördögöknek szurkoltam volna, de jelen esetben azt szerettem volna legjobban, ha a Bayern kiesett a Barcelona ellen, akkor még szép, hogy nekik kell megnyerni a BL-t, másrészről ne legyen 10 éves jubileumi győzelem, így hát ebben az értelemben örülök, hogy a Barcelona nyert ;) Egyébként nem érdekelt volna, mert a Barcelona-t sem szeretem annyira nagyon, de lényegébe megállíthatatlan, igaz ezen a meccsen nem adtak ki mindent magukból, de ahogy láthattuk a ManU sem és hogy ez melyik csapatnak volt köszönhető? Mindenki döntse el maga.

Link to comment
Share on other sites

Igazi szép Barcelonás játékkal nyert a csapat ami igen meglepő volt számomra. Nem gondoltam volna ,hogy tudjuk játszani ezt a focit, de a United nem volt az igazi . Megérdemelt győzelem, és végre Henry-nek is megvan mindene már :D Címvédés megint nincs ,de szerintem nem is baj .Jobb ha nincs egy egyeduralkodó . :)

Link to comment
Share on other sites

Jó meccs volt, barca nagyon lefocizta az Mu-t, minden csatáruk a pályán volt és egy épp kézláb helyzetük nem volt 10. után nézve. Rúgdostak, hisztiztek főleg Ronaldo! Chelsea meccsről meg annyit, hogy ott volt a lehetőségük, hogy berúgják a 2. gólt támadjanak, de nem tudtak, nem volt ott semmi bunda, aztán jött iniesta és olyan gólt rúgott, hogy még az ágyból is kiugrottam!:P

 

d000754D1990a38cf4fd8.jpg

Link to comment
Share on other sites

Itt már kár hisztizni minden realosnak, mu-snak, chelsea fanatikusnak stb!Akinek nem inge nem veszi magára!A Barca a döntőben lefocizta ellenfelét, a mu méltó vetélytárs volt de a 10. perc után nem sok esélyük volt már!Volt, de nem sok!Azért grat nekik is!Sok jó egyéni teljesítmény volt:Sylvinho(35 évesen ilyen szilárdan), Xavi(gyönyörű passzok, higgadt labdatartás) de nálam a döntő legjobbja minden kétséget kizáróan Carles Puyol!!

Link to comment
Share on other sites

A Chelsea-nek pedig 2010/11-es BL-ben kell bizonyítania, ennyi. Én "mindenesetre" a C. Ronaldo-tól "hányok", de ez hadd maradjon meg az én véleményem ;)

Lehet irigykedni Creoque.

 

Valóban, hisz a 2009/10-es BL már le van zsírozva az uefánál ugye? :lol:

 

Ja igen és irigykedem. Rá vagyok szorulva.

 

 

:lol: :lol:

 

 

Vajon miért unszimpatikus ez a barcelona és "szurkolói" minden jóérzésű embernek? Mert ilyen stílust vágnak le mint ti. Hogy eto, piké, iniesta ezt a stílust "adja át" nektek... hát...

 

ja igen, én irigy vagyok! :D

Link to comment
Share on other sites

Egyetértek biglaca2 véleményével, c.ronaldo tényleg hisztizett, és kérdem én: ha ronaldo olyan nagy játékos, és ő az aranylabdás, miért nem tudott egy gólt sem rúgni a Barcának? Pedig nem egy,nem kettő helyzete volt neki a gólra.

Ez tény: a Barca megnyerte a BL-t, ezt el kell fogadni.

Link to comment
Share on other sites

Üdv

 

Ennyi erővel sok mindent lehetne mondani 1 valami tény tegnap rettenetesen játszott a MU és győzött a barca ennyi ezt ki kell mondani de azé azt nem mondanám h Ronaldo hisztizett egész meccsen még a díjátadásnál is méltóságteljesen viselte a vereséget....

 

Link to comment
Share on other sites

persz emindneki remegve várta hogy majd elsírja magát, vag ykiállítassa magát vag ymegüssön valakit.

Igazi profiként kezelte a vereséget, és a csapat legjobbja volt

 

michael owen is úg ylett aranylabdás hogy minden meccsen gólt lőtt, ez nyilvánvaló; ez a baj a klubdöntőkkel, ilyenkor kerülnek elő a hülyék

Link to comment
Share on other sites

Szerintem ezen abszolút felesleges veszekedni, az igazság az, hogy:ronaldo abszolút keveset hisztizett magához képest és végre igazi sportember és nem egy nagyképű paraszt benyomását keltette!Ezért le a kalappal, így kéne folytatnia is!

Link to comment
Share on other sites

biglaca és a többi nagyszájú barcás...:

 

 

Most jön elő, hogy NYERNI, GYŐZNI is tudni kell!!!

 

De megértem, hogy ez nem sikerül, hisz ezt látjátok az általatok körbenyálazott emberektől is. Se etó, se puyol se a többi nem tud nyerni, minden egyes trófea alkalmával a felszínre tör a katalán mentalitás és a kisebbségi komplexus!

SOHA nem tudtatok és tudtok kinőni a legnagyobbak árnyékából és hiába vannak fellángolások! Ezek a száraz és -elhiszem- hogy igenis borzasztóan fájó TÉNYEK.

 

 

Lehet puffogtatni a közhelyeket, meg azt hogy irigykedünk.... vicc!

 

 

Emberek! A puszta tények a KÖZELMÚLTBÓL:

 

 

2006: bajnokságot nyert a Barcelona 2 év után. Cabrón etoból kitört az igazi énje:

http://www.youtube.com/watch?v=TjkHfoBlCnI

 

EZT nem engedheti meg magának egyetlen profi futballista és profi csapat sem. Óriási büntetést kellett volna kapjon mind ő, mind pedig a klub. A hasonszőrű társai pedig természetesen beálltak a sorba és utána üvöltötték.

Retorzió? "Ejnye-bejnye"

 

 

Tapstaps.

 

2009: leesett minden a barcelonának.

 

Bajnokságban:

Piké jelenete:

http://www.as.com/futbol/articulo/madridista-bote-grito-fiesta-barca/dasftb/20090523dasdasftb_69/Tes

 

Copa del Rey:

Touré jelenete a Bilbao ellen a KÖZÖNSÉGNEK:

turha.jpg

 

Ez profi mentalitás? Ez tisztelet az ellenfél irányába?

Tapstaps.

 

Undorító, gusztustalan.

Miről beszélünk kérem? Hogy merészeli a senki etó a Real Madrid jelzőjét, az "úriemberek klubját" ráaggatni erre a bandára? Ezt ki lehet röhögni vagy sírni lehet rajta. AZ ostobaságán, a paraszt modorán.

 

 

 

Real Madrid játékostól mikor volt ilyen megnyílvánulás?

 

MIKOR foglalkozott a Madridista a barcással miután nyert és diadalokat ért el a csapat? VÁROM A PÉLDÁKAT, TÚLOLDAL!

Ez a vérlázító, a köpnivaló.

 

 

Arcoskodni meg nem nagyon értem miért kell kedves "biglaca"... asszem warnesélyes a személyeskedés. Aranygyerekem.

 

 

Szóval a végső konklúziót is látszik mindenki számára... nem hiszem hogy direkt módon parasztokat akarnak envelni Barcelonában, csupán a kisebbségi érzés, ez a komplexus rányomja bélyegét az összes playára, amit míg élnek nem tudnak lemosni. Aki pedig odamegy az átveszi, egy-két kivétellel (Edmilson pl...).

Link to comment
Share on other sites

... nem én kezdtem, itt többségben mindenki Mu-s, aztán fikázza a Barcelona-t ...... Jössz most te is Creoque ...... és arcoskodsz itt, akkor már az Mu játosoknak is nézz utánna, kezdheted Ronaldoval meg a sírásaival ....

 

.... akkor warm, kedves "Creoque" te is okostojásnak hiszed magad, érveket látom tudsz keresni tán jogi pályát tévesztettél ...... nem bírom a nagyképű tagokat.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Creoque veled csak az a baj, hogy frusztrálsz és semmit nem vagy képes meghallani, beismerni, csak kontra-kontra-kontra...mindenre van ellenérv!Lehetne jönni a real dolgaival is de minek?A szemet szemért harcban mindenki megvakul, annak meg sok értelme van!Ezennel én ezt a vitát befejeztem, kritizálni mindenki tud, ez is nagyon figyelemreméltó jellemre vall...

 

Rewals:Azért ez így erős, mert Casillas a világ egyik, sőt szerintem a legjobb kapusa, ezen kár is vitatkozni!

Link to comment
Share on other sites

Sajnos csak most tudtam először gépközelbe kerülni a döntő után, úgyhogy én még ehhez is hozzászólnék. Bár nem könnyű egy ilyen meccs után bármit is írni :unsure: ...

 

Az első 10 percben a csapat tökéletesen csinálta azt, amit kellett, Xavi és Iniesta szinte labdába sem ért (használható átadásaik, megmozdulásaik pedig egyáltalán nem is voltak), hát még a támadók, többször is szükségük volt jókora szerencsére a katalánoknak, hogy ne a hálójukban kössön ki a labda. De az első gól mindent megváltoztatott: a Manchester szétesett, és innentől kezdve a Barca teljes mértékben a saját játékát tudta játszani, nem volt rá ellenszerünk :(Xavi-t és Iniesta-t nem tudták tartani a középpályásaink, Vidics a lehető legrosszabbkor nyújtotta a szezonbeli leggyengébb teljesítményét, Rooney -bár az én szememben továbbra is ugyanolyan óriási játékos, mint eddig, de- ezen a meccsen szinte hasznavehetetlen volt, Ronaldo pedig akart nagyon, de neki sem nagyon sikerült semmi :( Persze azért a Barca érdemeit sem szabad elhallgatni; Eto'o gólja után ez a szedett-vedett védelem nagyon stabil volt (Puyol nagyszerűen játszott a jobb szélen, Piqué kiemelkedőt nyújtott, Yaya Touré kellően stabil 'oszlop' volt, és még Sylvinho is olyan játékot mutatott be, ami tőle azért elég váratlan volt), a két "motor" hibátlanul működött (pl. Xavi és Iniesta is egy-egy gólpasszal zárt), és a rutintalan Busquets-nek sem voltak nagyobb hibái.

 

Nem vagyok dühös a csapatra, csak szomorú vagyok, hogy a címvédés kapujában elbuktunk, és emiatt kizárólag magunkat okolhatjuk; ki kell mondani, a Barca teljesen megérdemelten nyert ellenünk és ült fel Európa trónjára. El kell fogadni, hogy ezt most elbuktuk, és a jövőre kell koncentrálni. Jövőre -természetesen- ismét a BL-győzelem lesz a cél, és most már a történelem sem áll az utunkban ;) (értsd: nem mi vagyunk a győztesek, akiknek még sohasem jött össze a címvédés)

 

GLORY, GLORY MAN. UNITED!

És akkor az aktualitáshoz:

Creoque, biglaca2, és a többiek: szerintem nem érdemes ezeken a dolgokon vitatkozni. Persze én nem akarom megmondani, hogy mit tegyetek, ha ezt látjátok jónak, legyen. De én a magam részéről annyival járulnék hozzá ehhez, hogy ezt most a Barca nyerte; nehezen, de elfogadom, megpróbálok túllépni rajta, bár mindig is bennem marad ez a vereség, ez egyszer biztos :unsure: Viszont az igazság még mindig ez, és ezzel be is fejezném:

a Barca igenis a világ legjobb csapata a United mellett

Pontosan; mellett! ;)

 

Ui.: Tudom, hogy a hsz.-em első fele ugyanaz, mint ami a Manchester-topikbeli hozzászólásomban is van, de úgy gondolom, ez úgy ahogy van, ide is beillik (ezt a moderátor figyelmébe, ha esetleg... ;) )

 

Link to comment
Share on other sites

Mégegyszer mondom én is, szerintem is kár vitatkozni (és ha jól tudom, van egy Barca vs Real topik is...), a következő szezonban a pályán is eldőlhetnek majd a dolgok; a Real elnöke már biztosan Florentino Pérez lesz, ő összekovácsolhat egy viszonylag jó csapatot, aminek lehet valami esélye a Barcával szemben, majd akkor meglátjuk, mi lesz (egyébként szerintem ez az egész nyár folyamán egy nagy kérdés lesz, sok találgatással, stb., hogy milyen lesz ennek a Barcának és egy Pérez által forradalmasított Real-nak a csatája :huh: - kíváncsian várom)

 

Swarm, köszönöm; részemről is feléd ;) , bár ezt ha jól emlékszem a BL-elődöntők után már leírtam a Manchester-topikban a sportszerű viselkedésetek és a Manchester továbbjutásához való gratulációtok után :);)

Link to comment
Share on other sites

=========================

Rewals hozzászólása törölve és azoké is akik nagyon elkezdtek veszekedni.

Rewals marhaságaira (Valdes jobb mint Casillas... meg Real sose jut el addig mint a Barca igaz volt aki itt írta,hogy már 9x megnyertük a BL-t.. mégse hencegtünk vele egésszan addig amig nem írkáltál minden marhaságot) írhatnék de nem teszem mert akkor újabb vita csak...

=========================

Link to comment
Share on other sites

én i slezárom, csak haaaaaaad mééég egyeeeeet

 

nem az dönti el hogy ki mekkora szurkoló hogy ide ír-e vagy máshova, lényeg az hogy érdekes hogy biglaca2 hozzászólásait megnézve CSAK most ír ide először, és hát nem pont nagy barca szurkoló ő is??

4 éve van beregelve, minden kis értelmetlen témához hozzá tudott szólni, dehát pont most bújt ki belőle a barca szurkoló...

télleg mintha csakúgy földből nőnének

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...