Jump to content
PirateClub.hu

Szex a tanárnővel!


green
 Share

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 4 months later...

Hi

 

 

Nekem van egy majdnem ilyen tanárnőm (kémiát tanit) vagy lehet sokkal szebben néz ki...

képem is van róla:D de még az izgalmasabb testrészeit nem sikerült lefotózni...

nagyon jó nő mindenki meghúzná minden fiú olvadozik a kémia órán már 3 éve:D

de egyépként nagy ... tanár ... :D:angry:

minden éven vele akarunk menni osztálykirándulásra:D

tavaly ez a tanár kitöltettet velünk egy kérdőívet... és az volt a lényege hogy értékelni kelett a kémia órákat meg a kémia tantárgyat meg a kémia tanárt ;) .. 1-5-ig lehetett értékelni :D erre a haverom bekarikázza az ötös és oda ír mögé még vagy 5 darab nullát:D

aztán egyik havaerom hozzá jár korepetálásra:D a lakására :D szilveszterkor kapott is a gyerek sms-t a kémia tanártól ( "boldog újévet") ... akinek kell kép az vagyen fel msn - en mert lehet olvassa a tanár is a fórumot:D

 

üdv

Link to comment
Share on other sites

Sandra Geisel és több más tanárnő található az alábbi linken, akik hasonló cipőben járnak.

Bár vannak köztük kifejezetten rondák, de van egy-két jó bige is. :) A cikket mág volt szerencsém akkor olvasni, mikor megjelent. És szavaztam is. De mire jó az archívum :)

 

http://index.hu/politika/bulvar/tanarnok/

 

Pamela Rogers köztük a legnépszerűbb. Fent van a youtube-on is.

 

http://www.youtube.com/watch?v=l3z9ELfkcaw&NR

Módosította Silverr
Code tag használata kötelező!
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

emberek... Nekem a kémiatanárom igen szemrevaló.. most jött a suliba, 24éves de vmi meseszép, minden kémián szon pörög az agyam h mennyire örülnék neki ha egyszer szólna h szeretne Velem beszélni utolsó óra után :D

+ férfitanárnak lenni jó lehet, kapnék vmiosztályt, +buktatnék félévkor pár jó p*ncit aztán pedig behívnám Őket..

és akkor lenne ilyen: "kislány, akarsz jobb jegyet? na gyere ülj ide az ölembe" :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ezt elég fontosnak tartom h megosszam veletek: 1x volt 1 délutános tanárom aki mindig szexisen öltözött és viselkedett. imádták a fiuk szó se rolla h nem , és volt a közelben 1 park ahová mindig előszeretettel járt ki kikapcsolódni.....

egyszer elkezdtem a neten kalandozni és mint minden átlagos fiú /véletlenül/ feltévedten 1 olyan oldalra ahol érdekesen a tanárnéni volt meztelenül abban a parkban 1dül... szóval értitek ...nem szoltam semmit csak letöltöttem a képet és elraktam ezt a titkot most megosztom veletek remélem 1x elolvassa ezt bejegyzést és korepetál mint régen. most 17 vok

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...