Jump to content
PirateClub.hu

Tuning verdák minden mennyiségben


ALAP
 Share

Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ezek azér még nem a legleg ek ,mert ezek az autók ha megfigyelitek mind magyarok... egy mostani Tuning verda kiállításról vannak, asszem ,lehet ,hogy még megtekinthető a rádióban szokták volt mondani ,hogy a Westend tetején van vagy volt ez a találkozó...

 

egyébként aza sárga autó amiér sokan oda vannak itt , valami Lámbordzsínii ,vagy mifene eladó 60 millióért :D ...

 

gp_strracingkiall05_063.jpg

gp_strracingkiall05_062.jpg

gp_strracingkiall05_061.jpg

gp_strracingkiall05_059.jpg

gp_strracingkiall05_060.jpg

gp_strracingkiall05_057.jpg

gp_strracingkiall05_056.jpg

gp_strracingkiall05_054.jpg

 

gp_strracingkiall05_053.jpg

gp_strracingkiall05_052.jpg

gp_strracingkiall05_051.jpg

gp_strracingkiall05_050.jpg

gp_strracingkiall05_049.jpg

gp_strracingkiall05_048.jpg

gp_strracingkiall05_045.jpg

gp_strracingkiall05_043.jpg

 

gp_strracingkiall05_042.jpg

gp_strracingkiall05_041.jpg

gp_strracingkiall05_040.jpg

gp_strracingkiall05_035.jpg

gp_strracingkiall05_034.jpg

gp_strracingkiall05_031.jpg

gp_strracingkiall05_027.jpg

gp_strracingkiall05_026.jpg

gp_strracingkiall05_020.jpg

gp_strracingkiall05_018.jpg

Link to comment
Share on other sites

ezek azér még nem a legleg ek ,mert ezek az autók ha megfigyelitek mind magyarok... egy mostani Tuning verda kiállításról vannak, asszem ,lehet ,hogy még megtekinthető a rádióban szokták volt mondani ,hogy a Westend tetején van vagy volt ez a találkozó...

 

egyébként aza sárga autó amiér sokan oda vannak itt , valami Lámbordzsínii ,vagy mifene eladó 60 millióért biggrin.gif ...

12597[/snapback]

 

 

Megyek is a bankba ...,

Link to comment
Share on other sites

biggrin.gif talán megéri felvenni jelzálogot a házra azért a szépségért biggrin.gif
Link to comment
Share on other sites

Japán Motorshow... nagyon pöpec ,többnyire gumifüst...

 

http://www.toljadneki.hu/download/videok/2005/egyeb_05/toljadneki_drifting.wmv

Módosította PxE
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 4 months later...
az a mutyuki maga a poén :D egyaz egyben :D a 156os egész tűrhető, a mustang is... nem tom ijen mutyukit minek tuningolni.... még ha csak hifista is....

 

Ha a Mutyuki alatt a Suzukit érted akkor az lenne a kérdésem mi a bajod vele?

Sokkal jobb mint az a Szégyen Opel :D

Mellesleg hallotál már az 1,3as Swift GTI-ről? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

csak mondom, a legerősebb suzuki motor 105 lovas, (már amit nem a FIATTÓL vettek és dízel :D :D :D) és a leggyengébb Alfa is 120 lovas... Ja, és nincs benne halálfélelmem... se 80-nál, se 180-nál... És nem én találtam ki azt, hogy suzukiból és dévú ticóból még nem szedtek ki a mentőhelikopteresek élve embert... Sok nagyarc, aztán tanórán, amikor odagangolunk a Csalfának, meg sírnak a csajuk mellett... Sok kis elájult pöcs megveszi az ignist aztán arra verik... vehh... a hideg is kiráz tőlük... De mondjuk nem itt fogom bizonygatni, untig elég az utcán is bebüntetni a k*csögöket :D

Van ittnéhány szerinted sz*r, szerintem kevéssé az Alfa.. PL Kau 146osa egy gyári 1.6 TS motor...

http://auto.videobomb.hu/video/Alfa_Romeo_146_16_TS_Kau_vs_Opel_Vectra_20

Alfáéknál az egyhat a fűnyírómotor...

Ez pedig egy DCS-féle újfent harmatos autócska...

http://auto.videobomb.hu/video/Alfa_155_vs_motorgyorsasagi

Újfent harmatos 155 Q4... Ehh gyenge f*sok...

http://auto.videobomb.hu/video/Alfa_Romeo_155_Q4_vs_Dodge_Viper

Újabb harmat, legyónk őszinték, ez már tényleg szánalmas autó, olasz hulladék... de várj, csak nem megveri a tuning Imprezát?

http://auto.videobomb.hu/video/BECSAPOOS

Hírhedt Kispola...

http://auto.videobomb.hu/video/A_HIRHEDT_POLSKI_300LE-vel

Na mára asszem ennyi eléghogy egy gyenge márkát bemutassunk. Egyébként Hadada legjobb ideje 7.7...

Link to comment
Share on other sites

:D Szerintem Suzuki-t és Alfa Romeo-t 1más mellé állítani elég nagy hülyeség ,mert 1részt teljesen más vevő réteget céloznak meg (szerintem) ... másrészt meg nem is egy súlycsoportba tartoznak.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Én tudok mondani olyan Suzukist aki a 7,7et simán megfutja :D ebből is láccik nem értesz hozzá amúgy új Swift Sport 1,6 Benzin 126 ló :D

 

Most nem lenéztem az Alfát mert azt is simán beválalnám :D vagy még egy Hondát de megin más téma :)

 

Most nem kell bizonygatnod h h megy az Alfa mert tudom :) De elhiheted h a Suzuki is tud menni :D nagyon nagyon :D

 

 

Link to comment
Share on other sites

Szép jó napot mindenkinek!

 

Látom bekerült pár érdekes videó. Hozzá teszem az elsőn én vagyok látható egy 2.0-ás Vectra ellen.

Én nem mennék bele vitákba, mert nincs értelme. Nem becsülök le semmilyen autót, mert akármi okozhat meglepetést. Ráadásul sok egyéb márka tulajdonosával jóban vagyok "odakint" és hozzám is bármikor oda jöhettek... Hozzáteszem, hogy egy 1.6-os Swifthez, ha nem nyúlnak hozzá, akkor az édes kevés egy gyorsulási versenyen. Van Suzukiba is jó, de az ki van élezve versenyre. Szerintem széria Alfát széria Suzukihoz nem kell hasonlítani...

Az Alfa 5000-től kezd el élni, ahol a legtöbb autónak már lefelé görbül a grafikonja.

 

7.7-et simán megfutó Suzuki nincs. A turbós Suzuki 8.1-et tud, 790kg-ra könnyítve. És tudtommal ilyen erős S csak egy van. Dodge Viper verő Alfából meg vagy tíz :lol:

Link to comment
Share on other sites

Köszi.

Mivel 1.6-osom van, ezért nekem előnyösebb a 201 méter. Itt nem ritkán megfogok nagyobb köbcentis verdákat. 402 méteren nem egyszer előfordult, hogy utólértek :angry:

Nagyon ritkán, azért gurulok betonon is ;)

 

Szívó benyás Suzuki meg nem megy annyit. Az elképzelhetetlen teljesítmény, már súrolja a gyorsulási motorok idejét...

De én mindenre nyitott vagyok, meg lehet győzni. Ha látom... wink&gif

Link to comment
Share on other sites

Oks

Reptereken keresshetsz egy fehér 5ajtóst ;)

 

a 7,8mp a 0-100as gyorsulás :)

 

Általam ismert Turbos Suzi legjobb ideje:

 

0-100 Km/h

~4.2 sec

 

1/8 mérföld

7.672 @ 155.3 km/h

 

1/4 mérföld

11.767 @ 196.3 km/h

 

Sima szívó benyás: :)

 

Teljesítmény

 

0-100 Km/h

7,2s

 

 

1/8 mérföld

9,73s @117km/h (2006 Tököl Red Sun Fest)

 

1/4 mérföld

15,09s @ 146km/h (2006 Tököl Red Sun Fest)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nem állok le vitatkozni veleed

 

De ha nem parasztvakítás Evora járnál láttál volna már 7,8mp-t futó sima szívóbenyás suzukit :D

 

Az előted szólónak pedig XD minden verda tud menni nagyon nagyon kivéve Opel XD

 

Kau neked meg sok sikert a versenyeken ;)

Na, most a suzukis témától független... Ma jöttünk haza vidékről, egy opeles gyerek beleállt a seggünkbe... (asztma... a gyerek füle akkora mint a visszapillantó tükör...:D) 31esre rákanyarodunk, padlógáz, úgy maradt le, mint az állat... bekapcsolt klímával mentünk... utána vasúti átjáró, kettőben gyorsítás, hasonló eredménnyel :D utána 170 körül szépen utazóval hagytuk ott, mint aaa... na tudjátok mit :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...