Jump to content
PirateClub.hu

Mire gondolnak a nők?


mxcmeszi
 Share

Recommended Posts

Nem régiben pedig pont az hllotam az az "igazi" elismerés ha egy "jó csaj" mondja egy lánynak hogy szép.

Mondjuk a lányoknak teljesen más a "hierarhia rendszerük" sokkan többet részetesebben figyelnek meg és formálnak róla véleményt (pl ruha köröm apróságok stb)

vagy rosszul látom?

az, hogy mi a jó csaj és ki mondja a véleményt az relatív. én annyira azért tisztában vok magammal, hogy ne kelljen rászorulnom lányok véleményére :D . de soha nem is adnék egy nő véleményére! ez alapelv! amúgy is elég nekem kimennem az utcára és ott van a mérőfok, és a visszajelzés.

a lányokat nem szabad egy kalap alá venni ezen a téren. jelen esetben egy fehér holló vok, nincsenek lány barátaim, nem érdekelnek azok a dolgok amik őket foglalkoztatják, és így nem is nézegetem őket. nem vok plázázgató, nyafkázó, műkörmöt se nézek vagy műmellet vagy műszempillát, és nem majmolom a divatot, tehát nincs miért néznem őket. nem érdekelnek. :huh: szipi

Link to comment
Share on other sites

Igen csak a csajok egymásra féltékenyek tudnak lenni, néha még barátnők közt is előfordul a dolog, ritka az , ha valaki azt mondja, hogy tényleg szép 1 másik csaj. Különben meg vannak csajok akik nem plázázgatnak, nem nafkáznak és még műmellet se néznek maguknak, őket máshogy hívják. Nagyon bírom amugy , hogy a lányok felvesznek , tök feltűnös ruhát, kivágott topokat és azután panaszkodnak ,hogy a sok kéjsovár pasi, miért nézi őket, ilyenkor ötletem sincs, hogy ugyan miért nézik őket. Mondjuk haveromat szoktam nevelni, hogy ugyanmár ne csináljon ilyen látványos megfordulásokat, 1-2 csaj után, mert kicsit érdekesen néz ki, de hát valakinek beszélhet az ember.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Szégyellem, de én is szoktam csajokat bámulni feltűnően az utcán :) Az pedig, hogy mit gondolnak nekem nem gond.... mindaddig, amíg nem fordulnak vissza és kezdenek veszekedni :D

Komolyra fordítva a szót, szerintem örülnek. Kell nekik az, hogy kicsit tudják maguknak mondani: "Nah ez is jól megnézet... biztos szép vagyok." Tehát. kicsit emeli az önbecslésüket.

 

Nem a plázás hülyékre gondoltam. Azokat amúgy sem szeretem. Inkább egy visszahúzódó, okos lány, mint egy buta, beképzelt liba ;)

Link to comment
Share on other sites

ülünk a padon és mennek a csajok tavaly tavasszal...

 

1 szoknya szép dekoltázs, jó a lába, jó a segge (biztos van lelkük is) jön a következő mondja a haverom elfogadná ajándékba, én mondom hogy nekem is szülhetne 300 spártai katonát. röhögünk, jön a következő. kis plázacica csak a pincsi hiányzik a táskájából, megjegyezzük hogy mekkora egy ribi(nincs összefüggés biztos neki is van lelke) de azért hogy megkapná a papitól! Röhögünk mint egy rakás csimpánz vagy gorilla. Jön a következő lánycsapat: már messziröl kerülik a padot de a szemünk keresztüze őket is eléri. Megállapítjuk hogy 1-3-4 jó csaj 2-6 inkább csak pótlék. A jóbol egyiket se hagyjuk ki. Fél perc szünet hátulról kérdezik melyik az 5 ös. röhögünk. Jön egy érettebb 32 körüli nő. Még jó hogy tud úszni mert a nyáltengerben megfulladna. Következő. 15-16 éves lányok... hörgünk és morgunk, mellveregtős gorrillahangok, megállapítjuk hogy ha kisebb szoknyája lenne a lánynak már melltartó lehetne... valaki benyögi hogy pedofilok vagyunk mire mi azt mondjuk neki hogy mert te nem 'tennéd őt boldoggá' .. csönd .. csoportos csimpánznevetés.

 

MAJD BEMEGYÜNK ATOMFIZIKÁRA ÉS TELEÍRUNK 4 TÁBLÁT.

Link to comment
Share on other sites

Komolyra fordítva a szót, szerintem örülnek

 

Persze, hogy örülnek, máskülönben minden lány apáca ruhában vonulna! :D A nézelődést se kell túlzásba vinni, mert igen, csaj visszaszól, ha meg nem is szól vissza elmond magában minden bunkónak téged.

biohazard leírtaival egyet értek részben, de pl én nem nézem mindig addig őt/őket amíg észre nem veszi. ;)

Link to comment
Share on other sites

Én nem szeretem ha egy csapat pasi megfigyel mert zavarba jövök... Sőt ha lehet el is kerülöm az ilyeneket... mert még ti jókat nebettek vagy fütyülgettek nekem meg a többi csajnak nem biztoas hogy ez a legjobb!!!! Mert lehet hogy nekem az a pici szoknyához van kedvem ma de az nem jelenti azt hogy ilyeneket akarok hallgatni az utcán hogy "de jó segged van" meg hasonlok... Viszont azért az egonak jol esik de nem minden vágyam fiú csapatok fütyülgetését hallgatni!!!! Elég ha csak a pasim mondja nekem:D

Link to comment
Share on other sites

És az az egy pasi mondja akit szeretsz :) És mi van akkor hogyha van pasija valakinek és úgy fütyülgetnek meg beszólogatnak neki?Gondolom az aki ezt élvezi és tudja hogy van pasija az egy....

De ha elkerüli és nem esik jól neki hogy mondják neki a beszólásokat annak azért nem esik jól mert a barátjától szeretné hallani,nem pedig egy olyan személy(ek)től akinek semmi köze hozzá.És ebből is kiderül hogy szereti a párját.De ha nem veszi észre hogy nézi valaki akkor nem is figyel rá tehát egyáltalán nem érdekli más!

Hudi

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

hát attól függ ki bámul meg és hogyan...mert ha az illető nemjön be, akk nemnagyon jó, de nemzavar...viszont ha olyan feltűnően néz, és olyan rámenősen, az kifejezetten zavar és nembírom... :D

 

persze azért az a legjobb mikor pl végigmegyek a folyosón is mindenki megnéz, azért az jóérzés :D

persze ez egy műszaki iskolában majdnem mindennapos eset xD ez jó egónövelő :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Általában arra gondolok, hogy valami biztos nem stimmel, ha ennyire néznek.

 

Ha viszont egy különösen szimpatikus srác a szemembe néz, akkor minden rendben van,

érzem, hogy létrejött egy 2mp-s kapcsolat, mosolygok, örülök, aztán elfelejtem.

Link to comment
Share on other sites

Ez a valami nem stimmel, azért néznek, ezt meg tudom érteni. Meg azt is, pl hogy én fiú vagyok, de egy házibuliban egy csaj úgy megnézett mint egy darab húst, de rendesen tetőtől talpig. :D Mondjuk ezt már elég neveletlenségnek tartottam, tehát megértem a lányokat, ha zavarja őket, amikor méregetik őket.

Link to comment
Share on other sites

Igen csak a csajok egymásra féltékenyek tudnak lenni, néha még barátnők közt is előfordul a dolog, ritka az , ha valaki azt mondja, hogy tényleg szép 1 másik csaj.

 

Szerintem ez egyénfüggő. Ha valaki olyan környezetben nőtt fel, ahol azt látta, hogy a nők féltékenyek egymásra, és később is olyan társaságba kerül, ahol egymás háta mögött kibeszélik a másikat, akkor gyűlölködő lesz.

 

Sajnos, mikor a lányok felnőnek, kevés pozitív példát kapnak igazi női barátságra. A kötelező olvasmányokból ez teljesen hiányzik, míg a fiúk megtanulhatják, hogy mi az a bajtársiasság, addig a lányok csak arra hagyatkozhatnak, amit látnak. És mivel a legtöbb lány a szépségével szeretne kitűnni a tömegből, irigy lesz mindenkire, aki rajta kívül felkelti a fiúk figyelmét.

 

Van, aki ezt túlzásnak gondolja, pedig nem az. Engem úgy neveltek, hogy lássam meg az értéket mindenkiben, nemtől függetlenül, és nem is voltam soha féltékeny más lányokra. Miért is ne lehetne elismerni, hogy vannak szép nők a világon? :)

 

Ami a megbámulást illeti: mindennek megvan a helye és ideje. Ha egy szórakozóhelyen néznek meg, az nem zavar, hiszen a legtöbben ismerkedni szeretnének, és akkor én is kihívóbban vagyok öltözve. De ha csak megyek az utcán, vagy a boltban válogatok a sorok közt, akkor nem szeretem, ha bámulnak. Mondjuk ez nem sokszor fordul elő, mert szerényen szoktam öltözni.

Link to comment
Share on other sites

Köszi a válaszod Christine, a tiedből is látszik hol szeretsz ismerkedni, és hol nem, hol esik jól ha megnéznek, és hol nem akarod hogy megnézzenek. Ritka az a nő, aki tényleg így vélekedik az efféle dolgokról! :) Sok nő nem csak a szórakozóhelyeken akar csinos lenni.

Link to comment
Share on other sites

Hát én nagyon, de nagyon utálom ha utánnam kiabálnak, de az még csak hagyánk, de mikor már odajönn és beszél nekem és azt sem tom,hogy ki az már nagyon gáz....Nekem ilyenkor az jut eszembe ha hozzám ér vagy vmi akkor mivel tudnám megütni...

Mondjuk én csak azóta vélekedek így mióta nyilvános helyen lefogdostak, nah én azóta mindig ütésre készen állok.

Amugy az ilyen visszafogottabb megnézések nem zavarnak, még talán jól is esik...

De az ilyen csunya csávók meg az ilyen öreg pedofilok kikészítenek...

Jah és nem vok plázacica még azt sem lehet mondani,h kivágott cuccokba járkálok, én inkább a kicsit visszafogott kategóriába tartozom és nem szoktam magam festeni, csak ha van kedvem hozzá...

És még így is megtalálnak az idióták... :angry:

Jah és én egyátalán nem vok féltékeny más lányokra... :)

Mindenkinek megvan a maga szépsége, különlegessége...

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

háát sztem attól is függ hogy ki néz és hogyan...nálunk van egy srác a suliban tényleg ordít róla hogy épp mit bámul rajtam de úúúgy tud nézni hogy a múltkor majdnem megszólaltam neki, hogy ne csak a szemeddel... :D

jó mondjuk mikor 70es bácsikák bámulnak bele a mellembe és tök úgy csinálnak mintha nem odanéznének.. az fúúúj ...... feltudnak vele húzni

Link to comment
Share on other sites

Hát nemtudom lányok, kár hogy zavar az, ha egy csúnyább srác megnéz titeket. Ezek szerint csak a jóképű csávóké és szép csajoké a világ?? :) Én nagyon sok jóindulattal se mondanám magam jóképűnek, inkább a csúnya vagyok, ezzel tisztában is vagyok, de hogy emiatt köpködjenek rám, azt nem tűrném el, mivel nem én válaszottam ezt a külsőt, sajna nem kérdezték meg születés előtt, hogy jóképű csávó akarasz lenni, vagy csúnya :) Szóval szerintem nem kell azon felhúzni magad, ha egy ronda srác megnéz, mért ne nézhetne? Valakinek csak annyi jut hogy nézzen, legalább akkor az maradjon meg neki...

Link to comment
Share on other sites

Egyetértek veled valamilyen szinten ToMmY_hun, de nézni is lehet kulturáltan! ;)

Ezt a jóképű dolgot pedig az idióta sorozatok sugározzák belénk, ahogy a legtöbb férfimagazin szintén.

Volt egy ismerős lány barátom, aki mindig olyan ruhákban járkált, hogy az összes melle ki volt belőle, és még neki állt feljebb, mikor "jajj már megint az én melleim bámulja az összes pasi". Idétlen egy csaj volt nagyon, annyi esze nem volt, hogy akkor szelídebben öltözködjék, de szerintem ő is élvezte ezt a megbámult státuszt, csak csinálta a műbalhét hogy unja már az egészet! :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

engem személy szerint nem zavar ha megnéznek,akárhogy is néz ki...csak az öregebb korosztály tartson tőlem távolságot.egy lány szereti ha megnézik,legyen bárkiről is szó,nagyon jólesik nekünk higgyétek el,aki meg mást mond,az vagy hülye,vagy nem meri magának sem bevallani. :happy: na meg azokat a csajokat aztán végképp elítélem akik úgy öltözködnek mint az utcasarki kolléganőjük,és csodálkoznak ha ilyen-olyan véleménnyel vannak róluk az emberek-utánafordulnak meg minden,de szerintem a fiúnak akkor csak azon jár az esze, hogy hogyan kapja le "egy fordulóra"(tisztelet a kivételnek),a csaj meg elégedetten mosolyog h ,,na,ez is megvolt". :sleep: nyugodtan bámuljátok csak a csajokat,de ne zavarbaejtően,nehogy úgy érezze, h vmi nincs rendben rajta,mert lehet h azt mutassa nektek h vérig sértetted őt a bámulásoddal,magában meg elégedetten mosolyog,hogy észrevetted,és szépnek találtad őt. ;) részemről ennyi. :lol:

Módosította kicsifrodó
Kerüld a trágár szavak használatát! (Silverr)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Hát nemtudom lányok, kár hogy zavar az, ha egy csúnyább srác megnéz titeket. Ezek szerint csak a jóképű csávóké és szép csajoké a világ?? :) Én nagyon sok jóindulattal se mondanám magam jóképűnek, inkább a csúnya vagyok, ezzel tisztában is vagyok, de hogy emiatt köpködjenek rám, azt nem tűrném el, mivel nem én válaszottam ezt a külsőt, sajna nem kérdezték meg születés előtt, hogy jóképű csávó akarasz lenni, vagy csúnya :) Szóval szerintem nem kell azon felhúzni magad, ha egy ronda srác megnéz, mért ne nézhetne? Valakinek csak annyi jut hogy nézzen, legalább akkor az maradjon meg neki...

 

teljesen igaz, pl mostani barátomra sem úgy néztem első ránézésre mint barátjelölt, de később megváltozott a véleményem. Ezt utálom a mai világban, hogy külső alapján mondunk másról véleményt, főleg a hülye plázacica barbik akik megtalálják maguk mellé a Kent és nem számít, hogy milyen belülről. (ismerek olyan csaj aki 4 hónapot volt egy sráccal de még azt se tudta milyen zenét szeret, milyen suliba járt, mi az életcélja, van-e testvére, hetente hányszor csalja meg. Azt tudta h milyen kocsija volt, milyen ruhát, napszemüveget, cipőt hord és h ki a fodrásza.)

visszatérve a témába:

igen szeretjük ha megnéznek minket, persze lehet sokféleképpen nézni, bámulni. Én azt szeretem ha a lábam, fenekem, cicim és esetleg ízléstől függően más testrészem után a szememet is észreveszik. Nem is tudom, hogy van-e jobb érzés mintha valaki érzékien a szemembe néz. Én imádom.

Link to comment
Share on other sites

mondom, itt a lényeg nem azon van, hogy ki hogyan öltözködik és bámulják-e vagy sem, hanem azon, hogy megfelelő mértékkel tegye az illető, mégpedig úgy, hogy ne hozza kellemetlen helyzetbe a másikat.

a minap is úgy jártam, hogy a metrón ülve, velem szemben egy fiatal srác engem nézve benyúlt mindenki előtt a gatyájába és simogatta magát, s mindezt úgy, hogy engem bámult kéjesen. ettől azért kész vok ám, és attól is ha egy vén öregember csorgatja a nyálát. azoknak nagyon keményen, hangosan, megalázóan beszólok ám, hogy térjen magához a kábulatból. pillanatokon belül lehűtöm ám. hol van a diszkréció? én is nézek meg srácokat, és akkor mi van? de nem vok tolakodó. szipi

Link to comment
Share on other sites

Ha téged megnéznénk az utcán, akkor te mosolyognál...vagy te is vérig lennél sértve? :D

 

Off: Még nem láttam olyat, hogy Silverr egy lánynak trágár szavak címen moderálja a hozzászólását. :D

Azért kíváncsi lettem volna, hogy mit írtál eredetileg. :D

 

én perszehogy mosolyognák :) én nembánom, nézzél csak, ingyen van! XD akkor már ketten vagyunk Vendetta h kiváncsi lennél h mit irtam eredetileg... :D de mivel én előszeretettel káromkodok néha, el tudod képzelni miket írhattam, a fantáziádra bízom ;)

Link to comment
Share on other sites

A topic a nőkhöz szól elsősorban de azért remélem nem gond ha válaszolok én is. Engem nem zavar ha néznek ha az nem túl zavaró. Néha néha rám néz az nem gond de ha már fél órája ülök a buszon és le sem veszi rólam a szemét az már engem is felidegesít. Attól tudok legjobban frászt kapni ha idősebb nők bámulnak. Ha megnéz egy szép korombeli csaj az nem zavar.

Link to comment
Share on other sites

Szerintem több mindent gondolhatnak, valami mondjuk azt hogy úristen mit néz ez annyira rajtam lehet nem jó a sminkem vagy valami van rajtam :lol: ez a kétségbe esős volt.

de lehet az is hogy azt gondolják h ne nézz ennyire mert odalépek és kapol :D ez az agresszív.

de még azt is gondolhatják hogy hmm nem is rossz gyere már ide és szólíts is már meg ne csak nézz :D

 

szerintem ilyesmiket gondolhatnak miközben nézi valaki őket :)

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Hát én többnyire frászt kapok :lol: Valószínűleg azért, mert nem szoktam hozzá, hogy néznek( mert nem is nagyon szoktak).

14 voltam, amikor egy fiú először bámult aztán folyton kérdezgetett, huuuh akkor nagyon ideges voltam , főleg hogy nem értettem mit akar!! :lol: Aztán leesett, hogy hány éves vagyok és megértettem a dolgot.

Aztán négy évvel később a bátyámmal elmentünk gyrost enni.Nem volt rajtam semmi kihívó, egy fekete farmer és egy kék bársony pulóver. Eszem a gyrost lehetőleg úgyhogy ne egyem le magam, főleg miután azaz érzésem támadt, hogy a szomszéd asztalnál ülő bámul. Felnézek a testvéremre, aki magában kuncog, akkor már tudtam, hogy ő is észrevette. Kényelmetlenül éreztem magam, főleg mert tudtam, hogy a drága testvérem cikizni is fog emiatt.

 

A zárkózottabb, bizonytalan lányok mit gondolnak?:

- Miért bámul?

- Engem bámul?

- Valami biztos nem stimmel, rá ragadt valami a fogamra stb

És ezek miatt többnyire kényelmetlenül érzik magukat.

 

Legalábbis szerintem, de én csak egy ember vagyok.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...