Jump to content
PirateClub.hu

Mire gondolnak a nők?


mxcmeszi
 Share

Recommended Posts

Persze leginkább csajokra vagyok kiváncsi... Van olyan, aki büszke rá, ha észreveszi, feltűnést kelt a kinézete, vagy inkább kellemetlen, ha kiszúr egy idegen srác? A kérdés adott...

 

[Először csinálok fórumot, és úgy látom, el is csesztem az alcímet (vagy csak nálam ilyen???), na szóval rra lennék kiváncsi, mit lreznek a csajok, ha észreveszik, ahogy valaki a mellüket vagy "egyebüket" bámulja]

Módosította Nietzsche
Topic cím javítva
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

hát ez nagyon összetett dolog, mert ugye mindegyik pasi másképp bámul. vmelyik csak úgy összetetten bámul, akkor azt hihetjük, hogy vmi nincs rendben rajtunk, esetleg felszaladt a harisnya, vagy elszakadt, kilukadt a ruhánk stb..... de van olyan aki vággyal néz meg, és azt szívesen fogadjuk, mert NŐiségünket fényezi, de szerintem csak akkor, ha nem tolakodó, és sértő. mert ugye vannak vén kéjencek, akik csorgatják a nyálukat, és jár a nyomorék fantáziájuk, és a vén kecske már nyalogatná a sót a testemről :lol: . na ezektől kész vok, és ha nem hagyja abba az alapos kifejező arcjátékomra, akkor azonnal hangos megjegyzést teszek rá, hogy égjen mint egy rongy!! ha egy kedves pasi teszi, de tolakodással, akkor mindig megkérdezem, hogy nagyon tetszik? :rolleyes: ez a szöveg kizökkenti az élményből! szipi

Link to comment
Share on other sites

nekem a hangulatomtól függ, és persze attól, hogy ki néz meg.

ha rossz kedvem van, akkor nagyon nembírom, ha megnéznek, és ez akkor a legrosszabb, ha előtte még jókedvem volt, és kicsiccsentettem magam, vagyha egy jó pasi néz meg, aki végülis cuki lenne, de nemtom viszonozni a kellemes pillantást. azt viszont iszonyatosan utálom, mikor beszólogatnak!

Link to comment
Share on other sites

ha látnám akkor lehet én is igen mondanék :D:P Amúgy szerintem elég bunkóság úgy bámulni ha pl nem egykorúak vagytok vagy nem azért bámulod mert lehet akarsz tőle valamit ! Ha csak azért mert szép... akkor vegyél playboyt és csorgasd arra a nyálad vagy mást... :D

Link to comment
Share on other sites

Addig jó amíg az embert megbámulják ... amikor már rá se hederítenek ott már gond van. És föleg a lányokra gondolok hogy egyszer idösebbek is lesznek és nem mindig lesznek tüzes kis tinik. Szóval fürdöjetek csak a bámuló szemekben amíg tehetitek :)

Link to comment
Share on other sites

én a kérdést nem hegyeztem volna ki a fiúkra ennyire, mert a napokban elég sokszor úgy jártam, hogy a csajok bámultak meg. na annál rosszabb nincsen, engem kimondottan irritál :angry: . most is utaztam a vilcsón, és volt ott egy csaj, aki 23szor nézett meg, és alig bírta rólam levenni a szemét. én meg elég kitartóan néztem vissza, szinte tudomására hozva azt, hogy elég legyen már :lol: . ez iszonyatos érzés, főleg, ha látszik a csajon az irigység a gőg, éppen azon gondolkodik, hogy honnan szerezzen ő is ugyanolyan ruhát, vagy hogy legyen darázsdereka stb... de látszik, hogy megöli a méreg, és tombol, mint egy csendes őrült. a nők is megnézik egymást, de miért nem lehet ezt diszkréten tenni? :blink: odáig el sem jut az ilyennek a híg agya, hogy csak a féltékenységét, irigységét fejezi ki, és hozza a másik tudomására? vagy ez ennyire leküzdhetetlen egyeseknek? :unsure: szipi

Link to comment
Share on other sites

Van amikor olyan a hangulatom, meg a ruhám, hogy jólesik nekem is -meg persze a páromnak is (akit szétvet a büszkeség)-ha utánamnéz egy pasi az utcán. ;):P Persze az is előfordul, hogy bőrcuccban a mociról leszállva, vagy éppen a koncertre igyekezve megbámulnak, szinte sikít az arcukról, hogy vandál, hülye rocker, stb. Ilyenkor úgy teszek, mint aki észre se vette a dolgot, de azért persze bosszant, mert az emberek többsége sajnos a külsőböl ítél. :( ...Ilyenkor eszembe jut, hogy: "Rocker vagyok vállalom, jót és rosszat elbírom..." :D :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

szerintem sokat számít az hogy pl ki bámulja meg mert ha mondjuk Cristiano Ronaldo bámulna meg egy csaj akkor én szerintem magában biztos ezt gondolja :D "húúú de le...." :D :D de mit tudom én csajoktól függ, lehet az is hogy "ó hogy a magzatvízében lett volna cápa" :D :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Addig jó amíg az embert megbámulják ... amikor már rá se hederítenek ott már gond van. És föleg a lányokra gondolok hogy egyszer idösebbek is lesznek és nem mindig lesznek tüzes kis tinik. Szóval fürdöjetek csak a bámuló szemekben amíg tehetitek smile.gif

 

Hú de kajak igazad van!Maximálisan egyetértek.Érdemes elolvasni ezt a Villon-verset,mert nagyon tanulságos:

 

http://jazsoli5.freeblog.hu/archives/2008/09/18/Villon_A_szep_fegyverkovacsne_panasza_oregkoraban/

 

Itt van egy másik fordításban:

 

http://gulyaslazar.freeblog.hu/categories/Versek_Balladak_-_Villon/

Link to comment
Share on other sites

Szerintem, bár én nem vagyok lány, attól függhet a dolog, hogy ki teszi ezt. Mert hogyha olyan, aki számára is szimpatikus, és esetleg tetszik is neki ,akkor biztos nem zavarja annyira. Ha pedig egy olyan teszi ezt, aki nem éppen a férfi ideálja,valóban zavaró lehet. Meg ugyebár az sem lehet mindegy, hogy mit néz egy lányon. Ha észreveszed hogy csak a melleidet bámulja, no akkor igen, akárki is legyen az zavaró lehet. De ha látod, hogy pl. az arcod nézi akkor nem hinném,hogy zavarhatja őket. De ismétlem, nem vagyok lány,szóval ez csak a saját elgondolásom.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Addig jó amíg az embert megbámulják ... amikor már rá se hederítenek ott már gond van. És föleg a lányokra gondolok hogy egyszer idösebbek is lesznek és nem mindig lesznek tüzes kis tinik. Szóval fürdöjetek csak a bámuló szemekben amíg tehetitek :)

szerintem nincs korhoz kötve az, hogy kit és miért néznek meg. lehet egy fiatal kiscsaj roppant ápolatlan, gusztustalan, vagy undorító testű, elhanyagolt, és mit ér a fitalságával ha így néz ki? semmit.

és ha idősödik az ember, azzal nem jár együtt a csúnyulás. nagyon kívánatos lehet egy idősebb nő vagy pasi is. a lényeg, hogy adjon magára, és igényes legyen. nem véletlenül engedhettem meg én sem azt a luxust, hogy nálam fiatalabb pasijaim legyenek :lol:

én, kisgyereknek nagyon ronda voltam, és erre csak későn jöttem rá sajnos. :( vhogy nem szúrt szemet, de a régi fotókat nézegetve majdnem elájultam. elhatároztam, hogy változást eszközölök, és meg lett a kellő hatás is :P amikor megláttak az osztálytársaim, nem is ismertek fel, és annyit mondtak: miből lesz a cserebogár, meg, hogy írtó kívánatos vagy azt tudod ugye? :lol: na, erről ennyit, kellett nekem a változás......... B)

de jóóóóóó dolog, ha kellemesen elismerik az ember nőiességét. szipi

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Szerintem amit Lincoln mondott a a Prison Breakben LJnek az tök passzol ide.

 

"Ha szökésben vagy nem tudhatod, hogy az a lány most azért bámul, mert tetszel neki, vagy pedig azért, mert felismert"

 

Ez egy kicsit átvariálva úgy nézhet ki, hogy vagy levágja, hogy bejön neked, (vagy) de legelőször sztem rögtön azt kezdi keresni hogy mi lehet gáz rajta amiért nézed.

 

Ha nincs semmi gondolom levágja :)

Link to comment
Share on other sites

Legjobb lány barátom azt mondta erre, hogy örül, ha nézik őt. Gondolom van egy határ, mert mondjuk hajléktalanok, ha bámulják gondolom nem száll az örömtől el :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Szerintem ez a dolog érdekes. A nők általában akkor nézik meg a férfiakat jobban ha a férfinak sikerült úgymond a közelébe férkőzni, felkelteni az érdeklődését. Amúgy meg ezt nevezhetjük első pillantásnak is, akár mert csak nem járunk vakon. Se a nők se a férfiak. Igen persze mi férfiak nehezebb helyzetben is vagyunk csöppet mert ha teljesen kitárulkozóan nézünk akkor azzal el is ijeszthetjük a kiszemelt nőt. " Na ez is pont olyan mint a többi bámul és álmodozik rólam" A lényeg hogy érzéseink 90 % -t test beszéddel, belső kisugárzással jelenítjük meg. A maradék 10 % csupán csak szavak. Hölgyek általában már abból a 10 % -ból leszűrni a dolgokat nem is lehet főleg ha csak e-mailben beszélgetünk akár msn-n vagy chaten . "jól elbeszélgetek veled meg minden, aranyos vagy meg bla bla bla ... bla, de hát nem, mert nem éreztem érzéseket, jó tudom hogy itt nem lehet leszűrni de mégis kellene érezni valamit" Könyörgök mit ha még nem is találkoztatok. És ezt a jól elbeszélgetek ez vegyétek komolyan mert tényleg jól eldumcsiztok. Szeret veled beszélni és ezután benyom egy ilyet pfff .Vegyétek magatok észre nem kell úgy elszállni magatoktól ,sőt a FÉRFIAKNAK sem!!!

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok. Én szeretem ha megnéznek az utcán vagy az üzletben. Bámulni valakit nagyon gusztustalan dolog, tehát én a férfiak helyében ezt nem tenném...mert hiába hogy ezzel akarják magukra felhívni a figyelmet, de egy bizonyos idő után ez ellenszenvet is kiválthat a lányban. Én úgy vagyok vele, hogy álltalaban észreveszem ha néz valaki...viszont ennek úgy kellene lenni, hogy ha a lány nem viszonozza a szemkontaktust a férfinek nem kellene erőltetni a dolgot, mert ez egyértelmü jel a lány részéről, hogy esélytelen nála. Remélem értitek mit akarok ezzel mondani.

Link to comment
Share on other sites

Vegyétek magatok észre nem kell úgy elszállni magatoktól ,sőt a FÉRFIAKNAK sem!!!

 

Ez, hogy jön ide? A hozzászólás első fele még higgadt gondolatokra utal, aztán elvitt az indulat. Van egy olyan sanda gyanúm, hogy te így jártál ahogy leírtad, és bosszant a dolog. A második fele inkább a problémák, tanácsok topicba való.

 

 

Editke08: "férfinek be kellene erőltetni" helyett nem kellene erőltetni.

 

Személyes véleményem a következő. Egy csaj megnézése akkor minősül megbámulásnak ha már 5másodpercnél több ideje nézed. Nos ülünk a haverommal egy padon, jönnek mennek a csajok, mi meg bámuljuk őket, beszélünk róluk, néha nevetünk..,hogy milyen érdekesen öltözik vagy hasonlók. Na igen az bámulás.

De szerintem ha jön szembe egy csaj, és nem minden áron a hátsóját akarod megnézni, meg a mellét. Sokkal inkább a szemét, az nem hinném, hogy bámulásnak számít. Persze ezt se úgy kell csinálni mintha hipnotizáltak volna. :D A csaj messziről lát már..és ha van valamennyi esélyed akkor ő viszonozza a szem kontaktust. Ha nem akkor, nem történik meg az első pillantásra szerelem dolog. :D

Ha már a lány felvette veled a szemkontaktust, egy szolid mosolyt is felrakhatsz az arcodra. Na akkor ő fog téged megnézni. Egyéb grimaszok esetén megállapítja, hogy h*lye vagy p*raszt vagy.

 

"Ha a lány észre veszi, hogy nézik" ezt vagy tudatosan vagy csak szimplán bambaságból csináljuk.

Link to comment
Share on other sites

Szerintem amit Lincoln mondott a a Prison Breakben LJnek az tök passzol ide.

"Ha szökésben vagy nem tudhatod, hogy az a lány most azért bámul, mert tetszel neki, vagy pedig azért, mert felismert"

 

Kissé nagyon PB fan vagy! :D

 

Amelyik nőnek nem esik jól, ha megnézik az utcán vagy bárhol, az szvsz nem is nő. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
én a kérdést nem hegyeztem volna ki a fiúkra ennyire, mert a napokban elég sokszor úgy jártam, hogy a csajok bámultak meg. na annál rosszabb nincsen, engem kimondottan irritál

Nem régiben pedig pont az hllotam az az "igazi" elismerés ha egy "jó csaj" mondja egy lánynak hogy szép.

Mondjuk a lányoknak teljesen más a "hierarhia rendszerük" sokkan többet részetesebben figyelnek meg és formálnak róla véleményt (pl ruha köröm apróságok stb)

 

vagy rosszul látom?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...