Jump to content
PirateClub.hu

ADSL vs Kábelnet!


Jaffry
 Share

ADSL vs Kábelnet!  

88 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. el?nyök hátrányok is érdekelnek...

    • ADSL 1.0 Mbit/s
      46
    • Kábelnet 1.0 Mbit/s
      43


Recommended Posts

Most Kábelnetem van... azzal szórakoztat a helyi szolgáltató ügyintézője, h higgyem el h az ADSL a gyakorlatban lassab, mint a Kábelnet... sztem ez hülyeség, de ti mit gondoltok erről?

(sőt ők a 768-as kábelnetjüket tartják erősebbnek, mint a megabites ADSL-t)

Link to comment
Share on other sites

no, akkor konkretizálok...

van 20Gb-os forgalom korlátos (nekem elég lehet) Kábelnet max 768Kb/s 6500Ft/hó

és van ADSL az egyik szolgáltatónál 1Mb/s ADSL korlátlan (teljesen) 3990Ft-ért.

Ismerem a helyi kábelszolgáltató igazgatóját és megkérdeztem, h tud-e jobat, nem szívesen mennék el... erre elmesélte, h a gyakorlatban mennyivel roszabb az ADSL... :blink::D :D :D

Link to comment
Share on other sites

ADSL nekem eddig csak ienem volt de naon tuti, mindig müxik, eccer nyáron nem volt 100as de az a modem hibája volt, mindig maxal jön, nem lassul, ja a modemcsere után, pedig véletlenül meg4szerezték a sebességet (alap feles) így 2megás lett :D:D:D , ezt viszont most karácsonkor vették észre, és gyakorlatilag 1 hónapig feles volt és megint megemlték, de ez már terv szerinti emelés volt így most 1 megás, szal én elégedett vok

 

erre elmesélte, h a gyakorlatban mennyivel roszabb az ADSL...

 

shagy mond már el h mennyivel rosszabb mert kiváncsi vok!!!

768-as kábelnettel mennyivel lehet tölteni???

Link to comment
Share on other sites

ADSL nekem eddig csak ienem volt de naon tuti, mindig müxik, [...]mindig maxal jön, nem lassul,

 

Te merre laksz?

 

shagy mond már el h mennyivel rosszabb mert kiváncsi vok!!!

768-as kábelnettel mennyivel lehet tölteni???

 

Azzal etették a fejem h gyakorlatban nem hoz annyit az ADSL, mint amire cimkézve van. A mostani kábelem az a legjobb esetben hozza 96KB/s de ez ritka inkább csak 80 körül van...

Link to comment
Share on other sites

Te merre laksz?

 

Balatonkeresztúron, ami Somogy megye észak-nyugati csücskében van, lehet h csak szerencsém van de én elégedett vok a netemmel, nem volt még komolyabb hiba, eddig csak a modem illetve hálokártya hibájából szünetelt a net, de addig is max 2-3 napot, és nem folyamatosan

Link to comment
Share on other sites

Ez vicces... Gyerekek, kábelnetnél nektek nincs dinamikus IP? Akkor ez most csak a T-kábelnél van így, mert nekem van.. KB 3 percig kihúzom a modemet, aztán vissza, és várom míg a gép el nem rejti az egy kábel nincs bedugva üzit... Így töltök rapidról.. Amúgy meg sztem ADSL! Sokkal jobb, valamint a kábelnél szinte sose emelnek..

Link to comment
Share on other sites

Ez vicces... Gyerekek, kábelnetnél nektek nincs dinamikus IP? Akkor ez most csak a T-kábelnél van így, mert nekem van.. KB 3 percig kihúzom a modemet, aztán vissza, és várom míg a gép el nem rejti az egy kábel nincs bedugva üzit... Így töltök rapidról.. Amúgy meg sztem ADSL! Sokkal jobb, valamint a kábelnél szinte sose emelnek..

 

Nekem is dinamikus és nem T-s hanem tvnet. Meg nem is emelnek....

Link to comment
Share on other sites

az adsl jobb mert nekem az van

 

a trabant jobb mint a ferrari mert nekem az van XD

 

(nincs trabantom, mondjuk ferrarim sincs XD )

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 year later...

Kábelnet szerintem.

Nekem ADSL van, de szerintem egy nagy rakás szemét! Folyton megszakad, feltöltési sebesség lassú ... És 8 ezret fizetek a 4 megás Tré-Online ADSL-ért, ráadásul még a legközelebbi központ is 5 km-re van... Így kiépíteni valamit. Akartunk 8 megást, de még a 4 megát se bírja el a nálunk kiépített tré rendszer!

 

De augusztustól aranyélet! 10 megás kábelnet 6 ezer forintért!! Már várom!

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...