Jump to content
PirateClub.hu

Vajon mennyit ér a gépem?


Recommended Posts

  • Replies 384
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

AMD 3800 + venice= 7k

 

Abit ul 8 agp ddr 500 max=6k

 

768 mb ram 512+ 256=4+2k

 

Sapphire radeon 9800 pro=14k

 

igen 30-35 ez a négy de ház,táp,winyo is ér valamennyit ha eladod

 

 

Elég idegesítő én is kábé egy ilyen konfigot vettem 2 éve 140k ért és most csak olyan 40kt ér :angry:

Link to comment
Share on other sites

nekem is mondanátok árat? abit kd7 amd atholnx 1.6 ghz ati 9250 128 ram 768 ( 3 db 256 kingstone) ram 60 giga maxtor vinyó 350 wattos táp creative 5.1 hangkardd LG nemtomilyen de tökúj dvd író lightscribe dupla dvd irás szal mindent tud... nagyából enyi...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

asus p5b deluxe alap, (34 500)

core2 duo 2,4 ghz, (43 200)

500 gb wd merevlemez, (26 600)

2x1gb 800 mhz goodram, (20 000)

sapphire raedon 2600xt 256 mb videókártya, (23 800)

aerocool extreme engine 3t ház, (20 000)

aerocool powerwatch előlapi panel, (2 000)

aerocool 550w -os táp. (16 700)

 

újan: 186 800

használtan: 112 080

Link to comment
Share on other sites

Helósztok!

 

Tesóm szeretné eladni a gépét komplettan és tőlem kérdezet egy árat de nem igen tudtam válaszolni rá majd talán Ti!

 

Alaplap: MSI K8N Neo4-F

Proci: AMD X2 4200+

Ram: 2x1Gb Kingmax 400Mhz

Vga: Asus Radeon x1950Pro

HDD: WD 250Gb Sata 16M

ODD: LG 16x DVD iró

Táp: Chieftec 450W aktív PFC

Ház: Super Power

Procihüttő: Zalman CNPS 9500Led

 

Thx!

Link to comment
Share on other sites

Most nem tudom hogy kinek van igaza (vagy mindkettőtöknek, vagy egyikőtöknek sem).

Kit érdekel hogy milyen a RAM. A sima Windows Rendszerinformáció is csak ezt írja: 2GB RAM. És kész.

Ha hamar elromlik, akkor jogosan állítottuk hogy kaka a minősége, ha hosszú évekig kitart, akkor meg jó.

Csak akkor számít a minősége ha elromlik.

Az alaplap még ma is nagyon jónak számít. Nem P35-ös. És? Nem viszi az 1066-os ramokat. És?

A videokártya meg közepes. (Lehetne jobb, de ha nincs rá pénz akkor mi van?)

Link to comment
Share on other sites

ebben a kommentben nagyon sok hiba van.először is a memória nem attól rosz vagy jo hogy márkás-e vagy nem hanem attól hogy működik-e jól a gép.(nem fagyogat vagy újraindul).engem nagyon is érdekel hogy milyen a ram,meg persze hogy mennyi gari is van rá.inkább veszek én egy márkás ramot 10 év garival mint egy márkátlant 1 évvel.és akkor nem kell félnem attól hogy elromlik idő előtt,mert kicserélik gond nélkül.gépfejlesztésnél nálam ez az első szempont a GARANCIA.az alaplapról annyit még hogy a p5b deluxe az túdja az 1066-os ramokat simán.bios frissítéssel meg az 1333-masokat is.a p35 annyiból jobb bármelyik elődjénél hogy már túdni fogja a penrin procikat. azaz a 45 nm-eseket is.

"(Lehetne jobb, de ha nincs rá pénz akkor mi van?)" akkor meg ne higyje senki hogy ugyananyit fog kapni érte amenyiért megvette.a 135 ezer a reális ár az egészért.nekem is hasonló a konfigom és tudom hogy többet nem ér hiába vettem meg lassan fél éve.nagyon gyosran esnek az árak és jönnek az új dolgok.

ezez a kommentek amiket írtam nem nagyképűségből meg okoskodásból készültek ezek az én véleményeim,és nem akartam velük megbántani és felidegesíteni senkit.elnézést kérek mindenkitől.

Módosította Dadus
Link to comment
Share on other sites

az alaplapról annyit még hogy a p5b deluxe az túdja az 1066-os ramokat simán.

Ennél azért vitatkoznék ;) :

/lásd Asus honlapon/

 

Ha újraindulgat a gép, akkor sz*r a RAM. Vagy tökéletesen működik, vagy ócska és nem. Van márkátlan RAM is, ami tökéletesen működik.

Módosította Dadus
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...