Jump to content
PirateClub.hu

Vajon mennyit ér a gépem?


Recommended Posts

Na te mennyit adnál érte(nem eladó csak kíváncsi vagyok):

 

Asrock K8NF4G-SATA2

AMD Sempron 2600+ s754

512MB Kingston Ram

Geforce 7600GT 256Mb GDDR3

Maxtor 120Gb 8Mb vinyó

Lg combo + lg cd olvasó

codegen 400w táp

Dana 17" síkképcsöves monitor

a ház fekete oldalán plexi benne neonok

 

a monitor az CRT sajonos :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 384
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

az, hogy én mennyit adnék, nem tükrözi a teljes értéket:

 

Asrock K8NF4G-SATA2 - számomra nem ér semmit

AMD Sempron 2600+ s754 - 3k

512MB Kingston Ram - 6k

Geforce 7600GT 256Mb GDDR3 - 20k

Maxtor 120Gb 8Mb vinyó - ha nem bad-sectoros, akkor 2k, ha igen, akkor 0

Lg combo + lg cd olvasó - a combo az 0,75k, az olvasó nem kő

codegen 400w táp - 0000000000000000000

Dana 17" síkképcsöves monitor - 15k (ezaz crt....)

a ház fekete oldalán plexi benne neonok - 12k

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hali! Én is meg szeretném kérdezni, hogy ez mennyit érhet:

 

Proc: AMD 2500+

Winch: 160 Gb Samsung + 40 Gb Maxthor

Memória: 512 mb

Videó: Ati Radeon 9550

Hang: C-Media 5.1

Integrál LAN

Pinnacle PCTV tvkari..

DVD író+DVD olvasó

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Tom már eég szar de most ballagok és gépet tuningolok. Ausus alaplap még nem tom milyen,Athlon 4600+ x2, 2x 1gb 800mhz kingmax ram , videókari marad. így már elfut egy pár játék.

Há már ne is haragudjatok de a Kingmax jobb ezeknél az ilyen "tuningramoknál"... Igen, tudom hogy olcsó, és akkor csakis szar lehet, meg ezért már le lettem osztva, hogy hogy merek ilyet állítani, hogy jobb ezeknél.. Nos, tapasztalat, utánajárás, és egy teszt:

http://www.ipon.hu/?art=55

Módosította Dadus
Link to comment
Share on other sites

hmm sztem olyan 40-45k korul er az egesz es akkor piszok makod volt ha talaltal egy balekot akire rasozod, amugy ha AGP-be gondolkodsz tovabb (ami szvsz balgasag) es nem akarsz az uj csucs szuper jatekokkal jatszani akkor a 7600-t tartsd meg mint vga-t viszont akkor a geped maradvanyai mar csak 30-35k korul ertekesithetok

Link to comment
Share on other sites

pci-expresses a videókarim most is. és csak ram,alaplap,proci lessz cserélve. a régi procit,lapot és ramot odaadom faternak(a lapon van egy integrált videókari) és nem kell többször mondani hogy a mostani milyen szar tudom már elavult(két éve vettem)

Link to comment
Share on other sites

Ha Pentiumban gondolkodsz, akkor:

 

Core 2 Duo E6420 (ezzel várnék két hetet, akkor fognak "drarsztikusan" esni az árak az Intelnél állítólag)

Asus P5B (Deluxe: csak ha belefér a keretbe) VAGY ha tuningra kell akkor Asus Commando.

Kingmax 2x1 GB (itt meg majd jönni fognak a Kingmaxra a szarozások, meg hogy fos, meg hogy vegyél Geil-t, vagy Samsungot, vagy egyéb tuningramot, ami semmivel sem jobb mint a Kingmax, ellenben háromszor drágább :) És a Kingmax még jobban tuningolhatgó, mint a "tuningramok"... De erről persze győzködhetném az ilyen berögzült agyú embereket, úgyse értenék meg.... :P)

 

Ez így durván bele is fog férni 80e forintba, mégha Deluxe lapot is veszel, akkor is. Már persze ha a C2D procik ára tényleg lejjebb megy.

 

DE ha AMD-ben gondolkodsz akkor:

 

AMD Athlon X2 5600+ (bár ez lehet hogy még drága, ha igen, akkor 5200+)

Ha tuningra kell akkor vmi Abit lapot ajánlanék (mondjuk KN9 Ultra, de az Abitot nem igazán ismerem). Ha csak vmi stabil lap, akkor vmilyen Asust vegyél alá.

Ramnak továbbra is a Kingmaxot ajánlom.

 

Ez is elméletileg megvan 80000-ből. Év elején én is 80e-t adtam ki egy AMD-s konfigra, ami sokkal szarabb az általam leírtnál, úgyhogy te jól jársz :) Sok sikert a vásárláshoz, és írd majd meg hogy végül mit vettél pls!

Link to comment
Share on other sites

már nem azért de nekem volt 2db Kingmax DDR500-asom, ami ugyebár tuningram, 400-on volt mindíg hajtva, ennek ellenére 1,5 év után szegmenshibás volt és kb. 1 óra után meg is halt a gép, restart...

aztán beszereztem két corsairt, ami képzeld csak pár plusz k és ugye ez mégiscsak rendes márka, no comment Kingmax <_<

 

Ha Pentiumban gondolkodsz, akkor:

 

Core 2 Duo E6420 (ezzel várnék két hetet, akkor fognak "drarsztikusan" esni az árak az Intelnél állítólag)

Asus P5B (Deluxe: csak ha belefér a keretbe) VAGY ha tuningra kell akkor Asus Commando.

Kingmax 2x1 GB (itt meg majd jönni fognak a Kingmaxra a szarozások, meg hogy fos, meg hogy vegyél Geil-t, vagy Samsungot, vagy egyéb tuningramot, ami semmivel sem jobb mint a Kingmax, ellenben háromszor drágább :) És a Kingmax még jobban tuningolhatgó, mint a "tuningramok"... De erről persze győzködhetném az ilyen berögzült agyú embereket, úgyse értenék meg.... :P)

 

Ez így durván bele is fog férni 80e forintba, mégha Deluxe lapot is veszel, akkor is. Már persze ha a C2D procik ára tényleg lejjebb megy.

 

DE ha AMD-ben gondolkodsz akkor:

 

AMD Athlon X2 5600+ (bár ez lehet hogy még drága, ha igen, akkor 5200+)

Ha tuningra kell akkor vmi Abit lapot ajánlanék (mondjuk KN9 Ultra, de az Abitot nem igazán ismerem). Ha csak vmi stabil lap, akkor vmilyen Asust vegyél alá.

Ramnak továbbra is a Kingmaxot ajánlom.

 

Ez is elméletileg megvan 80000-ből. Év elején én is 80e-t adtam ki egy AMD-s konfigra, ami sokkal szarabb az általam leírtnál, úgyhogy te jól jársz :) Sok sikert a vásárláshoz, és írd majd meg hogy végül mit vettél pls!

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sorry csak 1GB ddr2 800mhz-es ramot raktam a gépembe mert Simsont meg motorjogsit vettem :)

 

most konfigom:

AMD sepron 2600+

Asrock k8nf4g-sata 2

1024mb ddr2 800mhz kingmax ram

geforce 7600gt 256Mb ddr3

 

majd karácsonykor vagy jövőre veszek alaplapot meg procit,meg talán ramot is bővítek.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

hat az asrock deszka az nem eppen asus :D a sempron helyett meg valami minimum x2 kellett volna, de hat aki mocit vesz... amugy lehet jol dontottel es tavasszal mar lesznek 4 magos procik is meg PCI-E 2.0 es DDR3. azt hogy megfizetheto lesz-e? az meg rejtely.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hy! szeretném megtudni hogy ezt a konfigot mennyiért tudnám eladni:

 

Asrock valamilyen alaplap(nem tom hol kell megnézni, ha tudjátak akkor help) még socket 478-as

Intel Celeron 1,7 Ghz proci

Ati Radeon 9600 PRO 128 Mb

256 Mb memória DDR 2

Integrált hangkártya

2 db 80 Gb maxtor vinyó

LG dvd író (16x)

LG cd író (52x)

 

elég régi a gép, nem tom mennyiért lehetne elpasszolni..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...